10 Aylık Evlilikten Sonra Kocasının Bir Kadın Olduğunu öğrenince Yarı şaşkına Dönmüş Daha Iyi

Endonezyalı bir kadın, 10 aylarının diğer yarısının aslında kadın olduğunu keşfettikten sonra sersemliyor– Gerçeğe rağmen sık sık “sevdiler.” 22- yıl -yaşlı diğer yarı– tıpkı NA gibi kararlı– aslında şimdi aldatıldığı için ayrılan ortağına karşı suçlamalarda bulundu.

“Hala korkuyorum. Kafamı sallarken titriyorum “Çıkın” diyen müstakbel gelin adayının bölgesel yayın kuruluşu Tribun News’de yayınlanan bir raporda yer aldığı tahmin ediliyor.

Siteye göre, NA ilk önce partnerini yerine getirdi– Ahnaf Arrafif adını geçti– Tantan flört uygulamasında 1024.

Arrafif’in güya bir New York’ta haber veren ve 2’si hemen mesaj yoluyla haber veren hekime haber verdi. Set Mayıs’ta bizzat yerine getirildi 2022 Arrafif, NA’nın memleketi Jambi’ye bir gezi yaptıktan sonra. Arrafif kısa bir süre sonra evlenme teklif etti ve Temmuz’da evlendiler.

NA, evlilik ilişkileri boyunca partneriyle samimi olduğunu itiraf etti ve aslında cinsel ilişkiye girdiklerini düşündüğünü belirtti. .

Ancak, her ne zaman ortalık karışsa “Arrafif’in “gözlerini kumaşla kapatan” genital bölgelerine doğrudan bakmamasının istendiğini itiraf etti.

NA da aynı şekilde Arrafif’in ışıklar kapalıyken soyunacağını ve böylece seksin “karartma durumunda” olduğunu açıkladı.

NA’nın annesi sözde evlilik ilişkisinden önce Arrafif tarafından büyülenmişti, aslında çalışmadığı anlaşılınca çabucak şüphelenmeye başladı.

Arrafif NA ve annesiyle taşındı ve çabucak nakit talep etmeye başladı. Geçen aylarda, NA’nın her şeye burnunu sokan annesi, “damadının” bir dolandırıcı olduğuna giderek daha fazla ikna oldu. Aynı şekilde, Arrafif’in erkek olup olmadığı konusunda tereddüt etmeye başladı ve tanıma dosyaları almaya çalıştı.

Geçtiğimiz Nisan ayında, en son Arrafif ile karşılaştı ve onu çıplak soyunması için satın aldı. Bu noktada, Arrafif’in aslında Erayani Arrafif adında bir kadın olduğunu itiraf ettiği belirtiliyor.

NA ve annesi polisleri aradı ve görünüşe göre Arrafif suçlandı.

Dolandırıcı, polislere NA’yı parmaklarını kullanarak cinsel ilişkiye girdiğine inandırarak kandırdığını itiraf etti.

Arrafif’in olup olmadığı şu anda belirsiz dolandırıcılıktan suçlu bulunursa, büyük olasılıkla hapis cezasıyla uğraşır. Aslında henüz bir mahkeme tarihi açıklanmadı.

yaşındaki müstakbel gelinin 22 “Hala korkuyorum” dedi.

‘e doktor olduğunu beyan eden şüpheli partneri ihbar etti. nypost.com

2021 .

Leave a Comment