2021'in Ilk 4 Ayında Covid Aşılarından Kaynaklanan ölümler, önceki 15 Yıldaki TÜM Aşılardan Daha Fazla–

# 1 Yakalamaya mı başladınız? Aptallar.

# 2 Ve yan taraf etkiler ve ölümler bildirilmiyor

# 3 Yakalıyor musunuz? Aptallar.

Gerçekte bildirilen budur. Harvard araştırma çalışmasından anlıyoruz ki çoğu Gerçek olay çeşitliliğinin % VAERS’ta bildiriliyor

# 4 ‘Trump aşısı’ndan başka ne bekliyordunuz. ÇOK KOMİK

# 5 Trump, aşıyı çabucak bulursa, her ihtimale karşın bir kahraman olacağı ve bunun kendisine yardımcı olacağı konseptini benimsedi. Fauci’yi istemeli ve HCQ karışık içecek ve ivermektin’i nüfusa ulaştırmalıydı, hayatları koruyacaktı ve çok daha ucuz olacaktı. Şimdi, kalıcı olarak sürecek maliyetli, doğrulanmamış bir aşı rejimine boyun eğiyoruz.

Aynı şekilde, teröristlere zarar veren soygunları ve şiddetli saldırıları durdurmak için Seattle, Portland ve Minneapolis’e asker göndermesi gerekir. cinayetler … bunun Demleri kötü göstereceği fikrini benimsedi ve Dem Belediye Başkanları ve Valilerin bunu yapmasına “izin vermediği” endişesinin arkasına saklandı.

Trump, 4 yıl boyunca hainler tarafından kuşatıldı, ancak yine de bu 2 yer değiştirmeyi yapacak güce sahipti … ve daha fazlasını.

#6 ) Başka herhangi bir aşı, ilk birkaç aşıdan sonra durdurulurdu. at. SARS/Covid vax sonra durduruldu) ölümler.

Bu spekülatif GDO Jab aslında 4’ten fazla tetikledi, ölümler ve daha fazlası rapor edilmedi ve hala çekmediler


# 7 Trump, aşıyı hızla bulursa, her ihtimale karşı s, ona yardım edecek bir kahraman olurdu. Fauci’yi istemeli ve HCQ karışık içecek ve ivermektin’i nüfusa ulaştırmalıydı, hayatları koruyacaktı ve çok daha az pahalı olacaktı. Şimdi, kalıcı olarak sürecek pahalı, doğrulanmamış bir aşı rejiminin altındayız.

Bu sonuçla neden ilgilendiğinizi anlıyorum, ancak size alternatif bir bakış açısı sağlamak için bunu okumanızı tavsiye ederim, yazarın söylediklerine katıldığımı belirtmeden … sadece size farklı bir bakış açısı sunmaya çalışmak, bunun sadece 4 yıl daha kazanmaktan çok daha fazlası ile ilgisi vardı.

Q’ya inansanız bile şey FOS, yine de rakibin devasa ve etkili olduğunu bilmeniz gerekiyor … Trump karşı savaşıyordu 01/ 7 ne yaparsa yapsın kınama.

https://jamesfetzer.org/29// nasıl-koz-aşılar-büyük-sıfırlama-ve-insan-korumayı önleme ity/

# 8
Bu kısa makaleyi ve çok uzun bir süre geri dönen benzer diğer parçaları anlıyorum. aynı senaryolara, aynı uluslararası tehlikeye bakın. Teorim, bu yazarın işaret ettiği birkaç şeyle oldukça karşılaştırılabilir, ancak bu kısa makalenin bazı faydaları olmasına rağmen, IMO, yazarın birçok yöntemde yöntemi çok ileri gitmesidir.
Ve Trump’ın yardım kurduğunu belirtiyor tüm “bunun” küreselcilere karşı savaşmak için, küreselcilere karşı kazanmanın tek yöntemi olduğunu ve ABD askeri istihbaratının nihayetinde tüm bunları ortaya çıkaracak ve gösterecek. şer, seçim dolandırıcılığı ve Cumhuriyetimiz dayanacak ve başarılı olacaktır. Bunun doğru olmasını ummakla birlikte, bunu ciddi olarak sorguluyorum. Kısa yazının tamamı üzerinden seçim yapmayacağım ve ne yaptığımı belirtmeyeceğim. inanmak kesindir, inandığım şey uzaklara götürülmüştür ve inandığım şey genel olarak saçmalıktır. Bir kez daha yazarın yazdığı birçok şeyin faydası var. # 9 Siz erkekler ‘Trump aşısından’ başka ne çıkardınız.

ÇOK KOMİK

LOL haklı … Biden hala almaya çalışıyor kredi.

Trump’ın belirli uluslardan seyahati yasakladığı için yabancı düşmanı olduğu zamanları hatırlıyorum.

Demler her iki yönteme de sahip olmak isterler. Normal lib bok kutuları.

# ” Kıdemli NHS Kurulu üyesi, Covid acil durum prosedürleri boyunca NHS’nin ne yapması gerektiğini gerçekten belirleyenin federal hükümet olduğuna dikkat çekiyor. Federal hükümetin dayattığı Covid ve aşı politikalarının sonucundan soykırım olarak adlandırılabileceğinden bahsediyor.”

# 14 + günde bir kişi aşılardan ölüyor! Texas senatörü vax istatistikleri hakkında gerçeği bildirdi!

# ‘da bir kaç kişinin ölümü nedeniyle her şeyi kapatın diye bağıran şahıslar. birdenbire tamam bu yıl aşılardan bir çiftten fazla ölüm oldu.

) # Esnemek. Ve diğer bir haber, gerçek bir haber… aşılarla korunan sayısız hayat.

———– ———————————- Bu konuya bir kez daha dönüp bakmazsam zaman darlığından dolayı olacaktır. & tepkiler tipik olarak vaktime değmez, her neyse, bu çevrimiçi forumda, IOW onlar çöp, evet, -29 sınırlama için, lol: eksik

———————— ————–

Bu konunun geri kalanına gelince, okumadım Ve büyük ihtimalle zamanımı hak etmiyor, ki bu kısıtlı, ve … bu …

Ben 04 bu sitedeki üyelerin ihmali üzerine, şimdiye kadar bu başlıkta oluşanların çoğu, üzerinden , Rx üyeleri. Gözden kaçırma işlevinde olanlar gönderilerinin mesajlarını gizlediği için ne yayınladıklarını neredeyse hiç göremiyorum (“Gönderiyi Görüntüle”yi tıklamayı seçmedikçe veya onları kullanıcı gözden geçirme listesinden çıkarmadıkça).

Neyse ki artık burada görmezden gelen çeşitli insanlar var, bu yüzden artık yayınladıkları çöpleri, yalanları ve yanlış iddiaları neredeyse hiç kontrol etmiyorum veya görmüyorum. İddialarının kendileri için gerçek olma olasılığı çok daha yüksek ve gerçeğin ima ettiklerinin tersi olma olasılığı çok daha yüksek.

Hatalarını ifşa ettiğimi görmek isteyenler eski mesajlarıma ve konularıma ulaşabilirler. //www.therxforum.com/profile.php?do=ignorelist

Neredeyse aptal kadar Birisi fiyat teklifini fiyatlıyor ve dikkate almadığını beyan ettiği birinin gönderisine tepki veriyor. Fn tard Bu bir iddia değil, gerçektir. Sistemin nasıl çalıştığına dair ipucunuz var mı? Ya da sadece başka bir covidyot moronu. lol

Rx kullanıcısına sahip olduğum kişiler, gönderilerini görmeme izin veren bir düğmeyi tıklamak istersem & ne zaman istersem kadar gizler onların gönderileri, yani ne zaman kontrol etmek, yanıtlamak ve yayınladıkları çöpleri ifşa etmek için aklım başımdaysa. Aksi takdirde, görmek istemiyor gibi göründüğümde hiçbir bokunu görmeden mutlu bir şekilde konuları kontrol edebilirim. Şimdi alın, yoksa bu büyük ihtimalle covidyot kafanıza göre yöntem, yöntem, yöntem mi?

# 409396115112 Stanford MD epidemiyolog Jay Bhattacharya C’ye karşı çıkıyor000 sağlıklı çocuklar: “C’den kaybolan küçük bir tehditle uğraşıyorlar) kendisi, neredeyse kesinlikle ölüm için hayır … Herhangi büyük olumsuz durum oranı kesinlikle hayırdan fazla ve bakiye çalışmıyor” 1635227473 # 1635227473

‘da bir kaç kişinin ölümü nedeniyle ne olursa olsun kapatın diye bağıran şahıslar. bu yıl aşılardan birkaç ölümle birdenbire düzeldi. Annnndddd çoğunluğu geç dönem kürtajı tercih ediyor. Fkn hasta. 409396115112 # 1635227620 Tesis departmanı için hesaplanmış bir çabayla, Harris-Biden araştırmacıların şapkasını sorguladı kapsamında aşı oluşturma yetenekleri , sadece 3. üssün piyasaya sürülmesini sağlamak için.

İkiyüzlülük sınır tanımaz.

13497389 # 13498624 Size Covid aşısını bulaştıran kişiler, hayvan taramasına itiraz eden kişilerle tamamen aynı kişilerdir. Batmasına izin ver

13497425 .

Leave a Comment