22-1 AT

# 1
Yani burada, New York’ta bölgesel bir spor çağrı radyo istasyonumuz WFAN var. İtibaren 13 am – 14:00 (Pazartesi – Cuma) Tiki & Tierney açıklaması. Bu insanlar günün oyununu sunuyorlar (herhangi bir spor olabilir) ve başardılar 24 son inanıyorum dahil seçer 20 üst üste (tüm ATS). Çalışıyorum, bu yüzden sadece periyodik olarak kulak misafiri olabilirim. Geçen gün Golden State vardı ve bunun basit bir kılıf olacağını söylediler. Seçim 1 arasında başlatılır: 52 -1: 65 mesai tatilinden çıktıktan sonra pm. İstasyona WFAN.com’dan canlı akışla çevrimiçi olarak erişilebileceğini düşünüyorum.

Şimdi Büyük olasılıkla onları uğursuzluk getirdim, ancak bir Forum hayranı bunu inceleyip oyunu sağlayabilirse harika olur. Teşekkürler!

# 2
Yani burada, New York’ta bölgesel bir spor çağrı radyo istasyonumuz WFAN var. İtibaren 13 am – 14:00 (Pazartesi – Cuma) Tiki & Tierney açıklaması. Bu insanlar günün oyununu sunuyor (herhangi bir spor olabilir) ve vurdular 24 son dahil seçer inanıyorum 20 üst üste (tüm ATS). Çalışıyorum, bu yüzden sadece periyodik olarak kulak misafiri olabilirim. Geçen gün Golden State vardı ve bunun basit bir kılıf olacağını söylediler. Seçim 1 arasında başlatılır: 52 -1: 65 mesai tatilinden çıktıktan sonra pm. İstasyona WFAN.com’dan canlı akışla çevrimiçi olarak erişilebileceğini düşünüyorum.

Şimdi Büyük olasılıkla onları uğursuzluk getirdim, ancak bir Forum hayranı bunu inceleyip oyunu teklif ederse harika olur. Teşekkürler!

Güncelleme – program bugün Yankees günü video oyunu yayını tarafından önlendi. İnsanlar yarın geri dönüyor.

# 3
Yarın gönderin lütfen

#16 Program Pazartesi – Cuma günleridir (hafta sonu değil).

#19 Bu akşamki oyun Yankees/Orioles 7.5’in üzerinde

#19 Bu akşamki oyun Yankees/Orioles 7.5 üstü

O artık 39 -2

#22 Yankiler/ 7.5 üzeri oriyoller.


#24 Onlar artık 45 -2. Bu arada, “Tiki ve Tierney” programından Tiki, önceki mükemmel Giants geri koşan Tiki Barber’dır.

#39
Ben sadece burada dinliyordum işyerinde. Tierney OVER’ı aldı 53311 Boston Celtics – Miami Heat videosunda oyun.

#26 Tierney’nin geçen gün seçtiği kaybı bildirdiğim için özür dilerim!

Bugün.

Tierney, Golden State Warriors’ı aldı -6,5

.

Leave a Comment