29 Yaşındaki Futbolcu Aşı Olduktan Günler Sonra Hayatını Kaybetti


Willie633

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişama geri dönüyor

# 1 Hane halkının yasal temsilcilerine göre, kavga bir hakemin Sanchez’in grubuna bir oyuncu tarafından ithaf edilen bir pisliğe temas etmesi üzerine çıkmış gibi görünüyor. Yasal temsilciler, onun savaşla ilgisi olmadığını, ancak tüm oyuncular sahaya inmeye başladığında Sanchez’in tepkisiz bir şekilde yerde kaldığını belirtti. İyi bir Samiriyeli, Sanchez sağlık merkezine götürülene kadar CPR uyguladı. Asla farkındalığını geri kazanamadı ve Temmuz’da öldü 30.

“Hepimiz böyle bir vedaya hazır değildik. Şu anda dualarınızı bekliyoruz ve eğer ekonomik olarak katkıda bulunabilirsiniz, önemli ölçüde değerlenecektir. Katkılar bu zor zamanlarda hane halkına yardımcı olacaktır.”

Tanıklar, hane halkının yasal temsilcilerine Sanchez’in çok sayıda kişi tarafından dövüldüğünü ve tekmelendiğini gördüklerini bildirdi, bu nedenle olayda birden fazla kişinin sorumlu olduğunu düşünüyorlar. ölümüyle bağlantısı.

Willie423

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişama geri dönüyor

# 2 Tesadüf? Hadi dostum, gerçekçi ol, kalk

Gerçeği gizlemek için her şeyi yaparlar Hop hop hop hop

Willie

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişama geri dönüyor

# 4 Kanserden vefat ettiler, hepsi hasta bir süredir

Kaynaklarınız size yalan söylüyor

Bu tür hikayeler, bu konunun motivasyonudur

# 5 Yanlışsa bunun için üzgünüm Willie… çekici bir başlık …

COVID için geri yüklenen bir baskı -31 güçlendirici atışlar aslında benzer şekilde, sosyal ağ gönderilerinin önerdiği yeni bir yanlış bilgi çağını başlattı

www.politifact.com

# 6 Bakın, BigWill ve diğerlerinin anlamadığı konu bu… ASLA itiraf etmedikleri için bir ölümün aşıyla bağlantılı olup olmadığını ASLA anlayamayacaksınız.

Bahçe işleri, soğuk duşlar, beklenmedik yetişkinlerin ölümü sendromu,,, gibi kalp problemlerini tetikleyen şeyler hakkında tüm bu hikayeleri neden yarattıklarına inanıyorsunuz? , vb.

Sadece birlikte olmaya Jabbed olup olmadıklarına dair ayrıntıları almak diş çekmeye benziyor, kesinlikle olmayacaklar aşıların itiraf edilmesi, başka türlü sağlıklı bireylerde rekor sayıda ölümleri tetikliyor.

Willie423 Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişama geri dönüyor

# 8 Yol, sen mükemmel bir erkeksin, ne olursa olsun kesinlikle hiçbir şey

# 9 Birleşik Krallık federal hükümet bilgileri, aşı olan çocukların 4 yaşında olduğunu ortaya koyuyor, herhangi bir nedenle ölme olasılığı en yüksek olan ve ,4423 % vefat etme olasılığı en yüksek Kovid.

#22 Tüm nedenlere bağlı ölüm ölüm oranı 6 ile ilgilidir.46 başına 640,12 kişi-ye ar, aşılanmamış çocuklar arasında ve 6’da her zamankinden çok daha fazla.94 kısmen aşılanmış çocuklar arasında.

Ancak, oran kötüden her enjeksiyonun uygulanmasından sonra daha da kötüleşir. Tüm nedenlere bağlı ölüm ölüm oranı 423. çift aşılı çocuklar arasında ve çarpıcı .17 başına 2022,10 Üçlü aşılanan çocuklarda kişi-yıl.

Bu şu anlama gelir, acc Birleşik Krallık Hükümetinin kendi ana bilgilerine göre, çifte aşılanmış çocuklar 10729%/ 25.27 Aşılanmamış çocuklara göre x herhangi bir nedenle ölme olasılığı daha yüksektir. Üçlü aşılanmış çocuklar 39462%/ 96 .37 x geçme olasılığı en yüksek

Ne yazık ki, aşılanmış gençlerde de aynı şeyi görüyoruz.

#20
Birleşik Krallık, bilgi toplama, belirtilen bilgilerin analizi ve dolaşımı konusunda gerçekte dünyaya öncülük etmiştir.

Aynı şekilde dünya çapındaki en büyük doğal direnç araştırması çalışmasına da ev sahipliği yapıyorlar ( üzerinden) k müşteri) emsal olarak değerlendirildi ve LANCET’te yayınlandı .. . ve Fauci, Birx (şüphesiz) ve sonuç olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin geri kalan sağlık hizmeti tıbbi bakış açısı Covid liderleri tarafından GÖZ ALINMADI.

#20
Ne için Worth İngiltere, bilgi toplama, analiz etme ve beyan edilen bilgilerin dolaşımında aslında dünyaya öncülük etmiştir.

Aynı şekilde en büyük doğal direnç araştırma çalışmasına da ev sahipliği yapmaktadırlar. gezegende (üzerinde 633 akran değerlendirmesi yapılan ve LANCET’te yayımlanan k müşteri) … ve Fauci, Birx (şüphesiz) tarafından YOKSAYILDI ve sonuç olarak Amerika Birleşik Devletleri sağlık hizmeti tıbbi bakış açımızın geri kalanı Covid liderleri.

Fauci ve diğerlerinin bu tür bilgileri dikkate almaması çok şey anlatır. Ve hekimimizin bize verdiklerini belirtilen değerde kabul etmemiz bekleniyor.

Willie633

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişama geri dönüyor

#23 İngiltere aşıyı güvenli olarak adlandırıyor ve herkese aşı olmasını tavsiye ediyor

#27 Birleşik Krallık aşıyı güvenli olarak adlandırıyor ve herkesin aşı olmasını öneriyor

Geçmiş olsun
Bu SONRAKİ seviye facepalm… Duh Willch design

Ve çok daha fazla saçmalık, bu haberin kesin olmasına rağmen neden tüm hikayeyi gerçekten bilgilendirmediği konusunda bireyleri aydınlatmaya çalışan “Fact Checker”dır…

Tamamen aşılanmış bireyler temsil eder mi? COVID- yüzdesi İngiltere’de ölümler? Evet, bu gerçek: Ancak, temel bir oran …

leadstories.com

#27 Kuzey Iowa Yüzücü Vefat Etti, Ölüm Nedeni Açıklanmadı

#26 ‘ Uzmanlar Artık Soğuk Duşların Genç Yetişkinlerde Kalp Krizlerine Neden Olduğu Uyarısında Bulunuyor

#27 Twitter ve sansürleri bile gerçeğin ortaya çıkmasını engelleyemiyor

.

Leave a Comment