3. Hafta

# 1

Bugünkü kart hakkında mükemmel hissediyorum. Son zamanlarda, 1-3’e giden bir sistem hakkında kaybetti. 4 üzerinde 1-2 gitti, ancak genel olarak daha büyük vurdu. Genel olarak şöyledir.

YILBAŞINDAN BU YANA: 16-, +3 . sistemleri. Yalın: 5-7. FCS: 2-2
6 yaş üstü.39, ciddi ciddi düşünüyorum her video oyununa aynı miktarı koymanız yeterlidir (5 veya gibi) video oyunu başına sistemler). Bu geçen sezon da yaşandı.


4 Uy. Durum -125 Bu, App arasında olduğu tesis altındadır. Eyalet son birkaç yılda çok daha iyi gruplar. İlk haftada Drake Maye ile karşılaştılar, ancak Troy’un hücumunda böyle bir şey görmeyecekler. Uygulama. State, A&M’den büyük bir üzüntü duyuyor, ancak video oyununu gördüyseniz, şanslı olmadılar. A&M’nin hücum konusunda endişeleri var, ancak Dağcılar fiziksel olarak başarılı oldular. Ve hız ve hız konusunda iyi suç işleyen oyunculara sahipler. Aslında yıllar boyunca evde daha zayıf rakiplere karşı başarısız oldular. Troy, son zamanlarda Alabama A&M ile sorun yaşadı ve topu çok fazla çalıştırabileceklerinden emin değilim.


4 Penn State -3 İlave meyve suyu ile 2,5’e kadar bahse girmeyeceğiz. Bu PSU grubu aslında son 2 yılda iniş çıkışlar yaşadı, ancak Büyükler’deki sürpriz grup olabilirler Ohio Eyaletinden sonra. Auburn kötü bir QB oyununa sahip ve koşan video oyunu, geçen sezon yanlış oynayan bir OL’nin arkasında belki de ortalama. Auburn, SEC’de en altta 3. sırada olabilir. Zor bir yıl boyunca içeride kaldıklarına dair batan bir his var. Penn State’in geçmişte onlara gerçekten zarar vermiş olan top kayıplarını önlemesi gerekecek.

4 NC Eyaleti – NC State henüz şaşırtmadı ama ben inanıyorum 36 Bu grupta bariz bir zayıf nokta yok, onlar evdeler , ve Tech büyük bir üzüntü içinde. Texas Tech, oynarken bile sezonda 3 veya 4 kez ezilmek için popülerdir.60 futbol (veya biraz daha iyi). Böyle bir video oyununda savunmalarına hiç güvenmiyorum. Teknoloji düşme eğilimindedir ve top oyunu kötüden daha da kötüye gider. Topu etkili bir şekilde koştuklarını sorguladığım için her şey Donovan Smith’te.

# 2

3 FAU +8.5 UCF, önceki UCF QB’lerin kalıbında çifte tehlike olduğu için çoğunlukla QB Plumlee’ye bağlıdır. İçinde olduğuna inanmıyorum ve pas isabeti o kadar da mükemmel değil. Gus Malzahn, son zamanlarda UL’ye yenildikleri için kenarda ona bağırdı. Bu onun özgüvenine yardımcı olmaz. FAU yakın zamanda Ohio’da kaybetti, ancak bu yıl bazı rahatsız edici geliştirmeler ortaya koyuyorlar. Eyalet içi bir rekabet video oyunu için evdeler ve üzülebilirler. FAU aslında oyun kitabını N’Kosi Perry ile açmalıdır. O bir kıdemli ve şu ana kadar daha keskin görünüyor 2022 3 Siraküza / Purdue- Altında 24.5

Her iki grubun da güçlü sekonderleri ve arka yedilileri var. Syracuse, grupları gerçekten korkunç olsa bile evde mükemmel bir D oynadı. Topu çok koşacaklar ve Shrader çok fazla ıslanacak ve ıslanacak. Purdue ve Syracuse video oyunlarını önceki yıllarda hatırlarsanız, çok fazla video oyunu görmezsiniz 36 Purdue da aynı şekilde sahaya inmek için çok sayıda kısa paslar kullanıyor ve Orange’ın video oyununu yakın ve düşük puanlı tutacağına inanıyorum.


2.5 Miami, Fl +5

A&M’nin evinizde yenilmesine anında tepki, çıkıp bir sonraki rakibini ezecekleri. Kahretsin! + çeşitlilik? Haynes King, kolej mesleğinde henüz iyi bir video oyununa karşı zorlu bir rakip olmadı. Kent ve Sam Houston sayılmaz. Miami, muhtemelen A&M’nin çalıştırdığı video oyununa konsantre olacak ve King’i atması için baskı yapacak. Miami’nin görünüşle uğraşması bu yıl iyileştirildi, ancak bu video oyununa kadar emin olmayacağız. Bu video oyununu kazanırlar ve Jimbo’nun kolej sporlarında en çok para kazanan adam olduğu düşünülür.

# 3
Fred … güçlü tepe YTD arkadaşım, teşekkür ederim…

güçlü görünümlü kart … BOL 3. hafta eyleminle… indy


# 4 Frost’un son zamanlarda olduğu gibi.

.

Leave a Comment