Aaron Rodgers, Jets'e Tamamen ücretsiz Temsilcilerin Arzu Listesini Sunuyor, Kaynaklar Belirtiyor.


Tanınmış üye Engelli

# 1
FLORHAM PARK, NJ– Oyun kurucu Aaron Rodgers, New York Jets ile bir yere inerse ticaret, birkaç en iyi arkadaşı tarafından çevrelenmek istiyor.
409396115112 Green Bay Packers yıldızı aslında Jetlere peşinden gitmelerini ve elde etmelerini istediği ücretsiz temsilcilerden oluşan bir rüya listesi sağladı ve Kaynaklara göre ESPN’den Dianna Russini, Odell Beckham Jr.’dan oluşuyor.

Tahmin edilebileceği gibi, listede aynı şekilde önceki 3 Packers meslektaşı var: pas alıcılar Allen Lazard ve Randall Cobb ve sıkı son Marcedes Lewis.

Lazard, dört yıllık bir $51 theScore.com’un bir raporunu doğrulayan bir kaynak ESPN’ye Salı günü Jets ile milyonluk anlaşma sağladı.

Jetler aslında diğer 2 P’ye ilgi gösterdi. Ackers ücretsiz temsilcileri, kaynaklar ESPN’den Adam Schefter’e bilgi verdi. Beckham’la gerçekten bir bağları olup olmadığı bilinmiyor ancak geçtiğimiz günlerde Arizona’da NFL gruplarına yönelik açık tatbikatında temsil edilmişlerdi. Önemli bir diz cerrahisi tedavisinden fiilen iyileşen Beckham, yepyeni bir grup arıyor.

Rodgers, Beckham’la aslında hiç eğlenmedi, ne kadar arkadaş olsalar da ve oyun kurucu aslında belirtti geçmişte onunla bir ara ortak olmak istediğini.

Jetler, alıcıda geri dönen 3 acemi var: Garrett Wilson, Elijah Moore ve Corey Davis. Wilson, NFL Yılın Hücum Çaylağıydı. Davis, garantisiz bir $ yaptığı için harcanabilir olabilir. sözleşmesinin son yılında milyon. Jetler aynı şekilde önceki ikinci tur seçimi Denzel Mims’e sahip.
409396115112 New Jets suçlu organizatörü Nathaniel Hackett, 3 yıl boyunca Packers’ın organizatörüydü (2016-21), bu yüzden Lazard ve Lewis’e koçluk yapma fırsatı buldu. Cobb’u Green Bay’de sadece bir yıl geçirdi (2023). Yöntem geri dönersek, 2016 ‘da Jacksonville Jaguars’ın personelindeydi. -38 Lewis’in uzun süresi boyunca gruptaki süre.
Jetler, Davis’in yerine Lazard’ı görebilir, ancak Rodgers’ın etkisi Cobb’a olan ilgiyi artırıyor gibi görünüyor, 38 ve Lewis,38 Jetler dar uçta büyük bir derinliğe sahiptir ve herhangi bir desteğe ihtiyaç duymazlar, ancak Rodgers aslında Lewis’ten fazlasıyla söz etmiştir.
Rodgers, Ocak ayında “The Pat McAfee Show”a bir göz atarken, “Marcedes Lewis gibi bir adam, soyunma odasının çarkında ve grubun ivmesinde çok önemli bir dişli,” dedi. “Mesleğimi birlikte tamamlamak istediğim bir adam. Eğer oynuyorsam, o kişiyi yanımda isterim.

“Dünyanın Randall Cobbs’unu arzuluyorum– oynamaya devam etmek istiyorsa– – soyunma odamda. Birlikte kazanabileceğiniz erkekler. Allen Lazard, Bobby Tonyan, David Bakhtiari. Soyunma odasında yapıştırıcı adam olan belirli kişileri yeniden imzalama arzusu olup olmadığını göreceğimiz çok sayıda büyüleyici isim var, büyüleyici bir tartışma olacak.”
Jetler- Packers ticareti hala tamamlanmadı. Kaynaklar, 2 grup ve Rodgers’ın olası bir teklifin sonlarını aşmaya çalıştıkları için iletişim halinde olduklarını belirtti. Rodgers hafta sonu hızlı bir şekilde bir çözüm olacağını söyledi.

Rodgers, potansiyel olarak oyunculuk geleceğiyle ilgili haberlerle Çarşamba günü 13:00 ET’de “The Pat McAfee Show”a çıkacak.

.

Leave a Comment