ANNUTTER şakası, Bu Sefer GOP Için: FBI, Michigan'ın 6 Ocak Isyanına Karışmakla Ilgili Suçlamaların Valilik Olasılığını Tutukladı, ROTFLMAO!

Bakın, diğer taraftaki bireyler için gerçek ÜCRETLERİMİZ var – o aptal ibne Navarro ve şimdi, BU hıyar, oysa siz GOP kalıntısı hala küçük Jimmies’inizi Hillary ve Hunter Biden üzerinde okşuyor – ve ne zaman Birini takip ettin mi, (benimle söyle, aptal Ma-KING): “Durham iddianameyi düşürdü, BOOM!” Bana bir kez daha akıl verin, bu nasıl sonuçlanacak?

Bu pisliğin projesini bitirmek için mükemmel bir lütfu olup olmayacağını soruyorum?

FBI, 6 Ocak isyanına katılmakla bağlantılı suçlamalarla Michigan valilik adayını tutukladıHolmes Lybrand ve Hannah Rabinowitz, CNN

Güncelleme : 12 PM ET, 9 Haziran Per, 2022

Michigan valilik adayı Ryan Kelley, önceki Başkan Donald Trump’ın hayranlarıyla konuşuyor. 2020 Lansing, Michigan’daki Michigan Eyaleti Meclis Binası önünde hükümet seçimleri 8 Şubat, 2022.
(CNN) Bir GOP Michigan valilik olasılığı, Ryan Kelley, Perşembe günü kendisiyle bağlantılı kabahat suçlamasıyla hapse atıldı Adalet Bakanlığı’na göre, 6 Ocak’ta 169 Capitol isyanına katılım. )
“Ryan Kelley, 40, Allendale, Michigan , bugün 6 Ocak 169 Capitol ihlalinden kaynaklanan kabahat suçlamasıyla gözaltına alındı. Allendale’de hapse atıldı. Bay Kelley, bu öğleden sonra Michigan’ın Batı Bölgesi için ABD Bölge Mahkemesinde ön incelemesini yapacak,” dedi ABD Savcılığının Columbia Bölgesi’ndeki işyerinin sözcüsü Bill Miller.

Detroit FBI saha iş yeri Kelley’nin tutuklandığını doğruladı ve Perşembe sabahı evinin arandığını bildirdi.
“Grand Rapids işyerinden FBI temsilcilerinin Bay Kelley’nin Allendale, MI’daki evinde bir tutuklama ve arama emri çıkardığını doğrulayabilirim. FBI Detroit’in işyerinde halkla ilişkiler görevlisi olan Mara Schneider, oluşturduğu bir bildiride, şu anda, Bay Kelley’e karşı suçlamaların niteliği hakkında herhangi bir bilgi sağlayamıyorum, ancak ek bilgilerin geleceğini tahmin ediyorum” dedi.

CNN aslında Kelley’nin projesine bağlandı.
In

, bir emlak komisyoncusu olan Kelley, kendi sitesine göre, Michigan’da Covid kısıtlamalarına ve gerekliliklerine karşı mitinglere liderlik etmeye başladı. Lansing ve Grand Rapids’deki eyalet başkenti. Allendale” 2020.

yazındaki gösteriler boyunca Sıkışık bir Cumhuriyetçiler alanı, bu sonbaharda ülkenin en dikkatle incelenen projelerinden biri olacak olan Demokratik Hükümet Gretchen Whitmer ile başa çıkmak için yarışıyor.
Kelley’nin tutuklanması, şu anda düzensiz bir Cumhuriyetçi ana muharebesine başka bir bükülme içeriyor. Bu, Michigan Temyiz Mahkemesi’nin daha önce bu ay 2 Cumhuriyetçi adayın, başkanlarının isimlerini Ağustos ayının ana sayımına koyma çabalarını reddettiğini takip ediyor.
Beklentiler, girişimci Perry Johnson ve para danışmanı Michael Markey, Michigan’ın danışmanlar kurulunun geçen ay çıkmaza girmesinin ardından iddialarda bulundular ve eyalet seçim bürosuna 5 valilik adayının çeteleyi almak için yeterli meşru imzaya sahip olmadığı yönünde bir seçim bıraktılar. .
Mahkemenin rızaya dayalı seçimleri, fiilen ibraz eden önceki Detroit Polis şefi James Craig’den oluşan, etkilenen beklentiler için önemli bir engel oluşturdu. projelerini restore etmek için yasal zorluklar. Kelley imza sorunundan etkilenenler arasında değildi. ağustos ayından aylar önce.
Bu hikaye aslında ekstra ayrıntılarla güncellendi.

.

Leave a Comment