ANNUTTER şakası: Steve Bannon NY'DE CEZA OLARAK GÖREVLENDİRİLDİ Ve POLICЕ'YE TESLİM EDİLİYOR

# 8 Oh, yani, ASLA gerçekleşmeyecek bir şeyi TANITTINIZ, Waaaaay çok daha iyi, lol. Basitçe, çok net olduğumuza göre, tRump’ın – ne yazık ki Bannon değil – birinin tutuklandığı “nedenlerinden” birine katkıda bulunduğunuzu burada yayınlamadığınızı mı söylüyorsunuz? Ayrıca, tüm noktayı gözden kaçırdınız: yaklaşık bir gün önce, biri tRumpian SCUM’un onaylanmayan kişileri bir sandık yerine yönlendirdiğini kaydetti – artık orada çalışmayan hain bir dangalak tarafından GBI tarafından tek kişi olarak hedef alındı sahte “seçmenlerin” ve konuyla ilgili 5. sırayı kim aldı kısa bir süre önce ve İLK yanıtınız “KANITLAYIN!” yayınlamak oldu. Tam olarak bunu yaptım, SENİ onuncu kez yüzünde yumurtayla bıraktım ve BURADA, benimle birlikte, SİZ ve senin beyin ölümün gibi saçma sapan raporlar değil, yayınlıyorum, ancak, serserilerin bunu yapacağını ortaya koyan gerçek bir hikaye. suçlu yarın yürüyüş – birkaç yıl içinde ÜÇÜNCÜ kez ve bir kez daha, SİZİN ilk tepkiniz onun saçmalıklarını yayınlamak, tamamen önemsiz “bildiri”

Yapma. hiç aşağılanmaktan canın yandı mı? Neden soruyorum, şu anda EKİM “eski durumuna döndürme” için “hazırlanıyorsunuz”. 409396115112409396115112409396115112

Bok bok ye… Bannon, duvarı inşa etmek için herhangi bir para alsa bile, herhangi bir dolandırıcılıktan anladığını göstermez… Kim sürekli buradan aptallaştırılıyor? … Ben değilim dostum, sen o bölümün şampiyonusun. … .

Leave a Comment