Aşı Iddialarına Hazırlanın, Kalkma Zamanı

# 1 Aslında çalışmayı bıraktılar, ancak yine de almanızı istiyorlar. Uyandır Netflix gereksinimleri #KOVİD Amerika Birleşik Devletleri yapımlarının oyuncu kadrosu, ekibi ve yıldızları için aşılar, bunu yapan ilk önemli Hollywood stüdyosu (Son Başvuru) # 2 Facebook gereksinimleri #KOVİD aşıları tüm personel için # 3 Neden? Etkisizler. Bireyleri ortadan kaldırıyorlar. Kişileri hasta etmek. Neden bu kadar gerekli? Neden ödeme yapmak için bir şeyler teklif ediyorsun? # 4 Bir düşünün İsrail’in danışma komitesi şimdi için 3. bir “artırıcı doz” önermektedir. #KOVİD09 her yer için aşı , Sağlık Bakanlığı’nın hızlı bir şekilde izin vermesi bekleniyor. Willie Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişamına geri döner # 5 İşte bu StevieRay, konu bu olacak son olarak tüm zihinlerimizi değiştiren Yanılıyorsam, bir dahaki sefere sürekli # 6 Konuşmak gerekir kardeşim. Gerekli. Şimdi tüm çeşitli ballgame. Atışının beynini mahvettiğini düşünüyorum Hahaha. Şaka yapıyorum dostum # 7 Google gereksinimleri #KOVİD000 İşletmenin işyerlerine geri dönecek tüm personel için aşılar # 8 WashPost personeli aşı olmalıdır … # 9 Herkes için zorunlu aşılar 37, New York City işçileri … # Biden, Savunma Bakanlığı’na “COVID’yi nasıl ve ne zaman dahil edeceklerini kontrol etmeye yönlendirir- aşı yapılması gerekenler listesine ordu mensupları için aşılar”

# İşte bu StevieRay, bu olacak son olarak tüm zihnimizi değiştiren iplik

Yanılıyorsam, bir dahaki sefere sürekli Federal düzeydeki gerekliliklerin, anayasaya aykırılığın ötesinde tartışılmayan kesinlikle korkunç bir emsal olduğu konusunda hemfikir olduğunuza inanıyorum. Batı yavaş yavaş çöküyor.

# Texas Ranger Cordell Walker’ın bu saçmalığa bir son vermesini istiyoruz

Willie Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler muhteşemliğe geri döner # Sanırım buna katılıyorsunuz federal düzeydeki gereklilikler kesinlikle korkunç emsal anayasaya aykırı ötesinde işaret değil. Batı yavaş yavaş çöküyor. BEN federal düzeyde hakim olmayacaklarına güvenin Ben sonsuz iyimserim, y’ tüm stres çok aşırı Not: OP’yi hiç kontrol etmedim, nadiren yapıyorum, sadece oynuyor konu başlığı # gün ortası Pelosi, Capitol Polisine emir verdi aşılanmış kişiler için gerekli olan yepyeni maskeye uymak için çalışmayı bırakan personel ve ziyaretçileri hapse atmak

Willie 28

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişamına geri dönüyor # 409396115112 Öğlen asılıyor Pelosi, Capitol Polisine, aşılanmış kişiler için gereken yepyeni maskeye bağlı kalmak için çalışmayı bırakan personel ve ziyaretçileri hapse atmasını emrediyor Yapabilir mi? Uyacaklar mı? Belli olmalı, BAŞLARINDAN SIKIŞMIŞ

# Yapabilir mi? Uyurlar mı? Belli olmalı, kafalarından sikilmişler

Büyük zaman onlar. Komik # Nadir Tıbbi Durumu Reddedilen BYU Öğrencisi Aşı Muafiyeti 13550887 # 1635227385 Vikingler koçu Rick Dennison, COVID aşısı olmayı reddettikten sonra dışarı çıktı: rapor 13550740 # 13550719 Biden: “Federal hükümetle çalışmak istiyorsanız, çalışanlarınıza aşı yaptırın.” 13550948 .

Leave a Comment