Avokado33'ün NFL 2022'si

#
Buradaki yarışmayla bağlantılı olduğu için Perşembe video oyununu çekeceğimden emin değilim. Buna başlamak için 5 Pazar video oyunu yapmak istediğime inanıyorum.

Ama erkek … Perşembe gecesi yanlış grubun tercih edildiğine inanıyorum.

Neden samimi olmam gerektiğinden emin değilim. Stafford tüm raporlara göre 100% sağlıklıdır– dirsek tamamen faktör dışıdır. Rams’in OBJ’si yok, ancak yine de gerçekten iyi bir silah paketine ve Kupp’taki video oyununda önde gelen 3 WR’ye sahipler. zor zamanlar, bireylerin anladığından daha defansiftir. Yetkin hücumlarda 96 oldukça zor zamanlar geçirdiler ve nasıl geliştiklerini anlamıyorum kadroları o kadar çok değişecek ki, bu çok değişecek.

Şampiyonları kendi sahalarında savunmak… bence esasen Bono taraftarlarına sunulan tarafsız bir çim. bunun için iyi bir yolculuk. Yine de, bunun Rams -2.5 olması gerekiyor gibi görünüyor.

Önümüzdeki birkaç gün içinde Rams’ta biraz orta derecede oynamayı düşüneceğim– büyük olasılıkla nakit hattı sadece açılış gecesinde biraz eğlenin. Soru benim yarışma kartımı yapıyor. Pazar günü sevdiğim pek çok şey var, ancak ilk Pazar her zaman biraz tuhaf

409396115112 Bu yılki yarışmada iyi şanslar. 112668 Bu video oyunu için yayılmanın neden tersine çevrilmesi gerektiğini ortaya koyan herhangi bir Parametre/İstatistik/Veri kullandınız mı?409396115112112668 Görüşünüze katılıyorum. Ramlerin evde olması bir ayrım yapabilir. Yanlış grubun tercih edildiği nokta dağılımı için ne görüyorsunuz? Geri bildirime değer verir misiniz?1650296908
Şimdiden teşekkürler.

.

Leave a Comment