Avustralya Açık

# 9 Coco Gauff, 6-1 6-4 ilerlemek için Siniakova’yı geride tutuyor.

)

#16 Amerikalı erkekler ve kadınlar En İyi içinde sıralanır

)

#19 Nick Kyrgios dizinden sakatlanarak Avustralya Açık’tan elendi

#27 Aşırı sıcak ve ardından yağmur, Avustralya Açık’ta büyük çekişmeleri tetikliyor.

MELBOURNE, Avustralya– Aşırı sıcak ve ardından gelen muson yağmuru, Avustralya Açık’ın 2. Günü boyunca önemli gecikmelere neden oldu. 8 maçın Çarşamba gününe ertelenmesine neden oluyor.
Amerikalı Sloane Stephens ve 8. seribaşı Daria Kasatkina, 3. Günde dönmesi gereken oyuncuları öne çıkarıyor. Kura çekiminin erkekler tarafında, Denis Kudla-Roman Safiullin ve Richard Gasquet-Ugo Humbert maçları bir gün öne alındı ​​ve hiçbir oyuncu garanti edilmedi. 2. turdan önce makul olmayan bir dinlenme ödeneği aldınız.
Programın yeniden düzenlenmesi aynı şekilde bölgesel Alexei Popyrin ve Taipei’den Chun-Hsin Tseng’in gizli arenaya taşındığını gördü. f John Cain Arena. Tüm açık kortlarda oyun şu şekildeydi: Melbourne’de öğleden sonra 2’den hemen sonra cıva çarpmasıyla askıya alındı ​​51 C dereceleri (130 derece F) ve şiddetli ısı politikasını uygulamayı seçen yarışma organizatörleri.
AO Isı Stres Ölçeği fiilen 5’e ulaştı ve açık hava kortlarında oyun askıya alınacak,” Tennis Australia bir bildiri yayınladı. “Oyun, çok çeşitli video oyunları tamamlanana veya bir eşitlik bozma bitene kadar devam eder. Antrenman sahalarının dışında kullanım da aynı şekilde askıya alınır.”

Taşınımla taşınan ısıyı, hava sıcaklık seviyesini, rüzgar hızını ve nemi belirleyen Isı Stresi Ölçeği

‘de sunulmuştur. çok sayıda oyuncu, bunaltıcı sıcakta rakiplerin etrafında sabit standartların bulunmayışı hakkında şikayette bulunduktan sonra. Optimum 5’e ulaşıldığında oyun hemen askıya alınırken soğutma yöntemlerinin uygulanmasına ve geliştirilmiş hidrasyona olanak sağlayan daha düşük aşamalarla birden 5’e kadar olan aşamaları içerir.
Maçlar, hızlı bekletmeden sonra Rod Laver Arena, Margaret Court Arena ve John Cain Arena’nın 3 ana program kortunu ilerletme yeteneğine sahipti. Oynat 17 dış mahkemeler, koşullar gerçekten düzelir düzelmez akşam 5 civarında yeniden başladı, ancak bu, sıcaklık seviyesinin saat 7’de ani bir düşüş olarak kısa vadeli oldu: 50 öğleden sonra uzun süreli bir yağmur fırtınası getirdi ve ayrıca Melbourne Park’taki ön eylemi askıya aldı, ile 34 hala seçilecek maçlar. Sağanak yağışlar en sonunda azaldı sonrasında 130 dakika ve oyun kaldığı yerden devam edecek Daha fazla yağmur yağmadan önce buraya geldi ve oyuncular bir kez daha kortları terk etti.
Turnuva organizatörleri bir zamanlama sorunuyla uğraşıyor, ancak büyük olasılıkla ertelenen maçlar için 3. Günün erken başlama saatlerini açıklayacaklar, ancak Çarşamba günü Melbourne’de hala yağmur yağma tehlikesi var.

#34 Görünen o ki, büyük ihtimalle bu olacak Rafa’nın 51089.

Avustralya’da 2. tura çıkar.( düzlüklerde)

#34 Giderek daha fazla görünüyor, bu muhtemelen Rafa’nın içinde olacak 28595.

Avustralya’da 2. tura çıktı.( düzlüklerde)

Gerçekten emekliliği düşünmeli.

#45 Gerçekten emekliliği düşünmeli.

Evet. Federer’in ayrıldığını görmeye devam ettiğini görmek talihsiz olacak 1229937 .

Bu sene Fransızlardan sonra açıklayacağına inanıyorum.

.

Leave a Comment