Bana Yardımcı Olabilecek Var Mı?

# 1

Hey beyler, ben birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum. The Pirate Bay’e erişemiyorum ve aslında biraz rehberliğe ihtiyacım var. Biri bana yardım edebilir mi?

# 3 Pirate Bay’in yasak bir hizmet olduğunu düşünüyorum, bu yüzden ben’ Kapatılmasına şaşırmadım. Dürüst olmak gerekirse, gittikleri için minnettarım– ücretsiz korsan malzeme sunma hizmetleri yok. Pirate Bay’i ev eğlence ihtiyaçlarınız için kullandıysanız ve şimdi bir seçenek arıyorsanız, çevrimiçi bir arama yapmanızı öneririm.

# 4 Siz erkekler eğlencelisiniz, dikkat çekicisiniz, hepinizin aynı anda nasıl kayıt yaptırdığınız zaman ve birbirinizin gönderilerine tepki veriyorsunuz. Öğelerinizi tanıtmak için başka bir web sitesini deneyin LMFAO!

# 5 Programlarınızı çok beğendim! Aslında eğlenceli ve evden çalışırken beni ayakta tutuyor. mcdvoice

# 6 Komiksiniz, inanılmazsınız, hepiniz aynı anda kayıt olmuşsunuz ve birbirinizin gönderilerine tepki veriyorsunuz. Ürünlerinizi pazarlamak için başka bir web sitesini deneyin LMFAO!

birbirlerine ulaşmayı teklif ediyorlar

409396115112 # 7 1635228018 409396115112 Siz erkekler komiksiniz, harikasınız, hepiniz aynı anda kayıt oluyorsunuz ve birbirinizin gönderilerine tepki veriyorsunuz. Ürünlerinizi pazarlamak için başka bir web sitesini deneyin LMFAO!

Bir aptal bile onların saçma yöntemini öğrenebilir!!

.

Leave a Comment