Basına Kapalı… Roe Vs Wade Tersine Döndü

# Antifa piyasaya sürülmeye hazır olabilir 90 Yüksek Mahkemenin tercihinde merkezi şehir çılgınlığını tasarlayın. Bunun bir program olduğunu unutmayın. Evet, gerçek kişiler yaralanabilir. Zihni zayıf olanlar için bir program. Hiç kimse çocuklarını ortadan kaldırarak reddedilmiyor. Basitçe bir program.

# Televizyondaki genç bayanlar, bebekleri elemek İSTEDİKLERİ için gözleri ağlıyor

Hala gidebilirler mavi devletler ve onları öldür

gelgit Ben federal hükümettenim ve yardım etmek için burada 1635227525

# Antifa tamamen serbest bırakılmaya hazır olabilir 280 Yüksek Mahkemenin tercihinde merkezi şehir çılgınlığını tasarlayın. Bunun bir program olduğunu unutmayın. Evet, gerçek kişiler yaralanabilir. Zihni zayıf olanlar için bir program. Hiç kimse çocuklarını ortadan kaldırarak reddedilmiyor. Basitçe bir program.

tam. bu kürtajı yasaklamaz, sadece onu bir devletin sorunu haline getirir. PA’da oturuyorsanız ve kürtajı yasaklıyorlarsa NY, NJ, MD veya DC’ye gidin.

ancak birçok kilise, monolit göreceksiniz, ve federal yapılar bir sonraki için yanıyor 20 günden beri 19 sikilmeyen kadınlar, Roe ile Wade arasındaki geri dönüşün kürtajlar üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmayacağını anlamıyor

ve 9 erkek olduğunu hatırlayın. bu “hakkı” sağladılar, bu yüzden sizi bilgilendirdiklerinde hayır Rahmi olmayan biri onlara ne yapmaları gerektiğini söylemeli, sadece domuz suratlarına gülmeli

.

Leave a Comment