Basından Sıcak…..Roe Vs Wade Devrildi

# Antifa salıvermeye hazır olabilir 90 Yargıtay kararında şehir içi çılgınlık. Bunun bir gösteri olduğunu unutmayın. Evet, gerçek insanlar incinebilir. Ama aklı zayıflar için bir gösteri. Ne yazık ki kimse bebeklerini öldürmekten inkar edilmiyor. Sadece bir şov.

#00 Televizyonda genç kızlar bebekleri öldürmek istedikleri için ağlıyorlar

Hâlâ mavi eyaletlere gidip cinayet işleyebilirler. onlara

gelgit Ben hükümettenim ve yardım etmek için buradayım409396115112

#10 Antifa salıvermeye hazır olabilir 90 Yargıtay kararında şehir içi çılgınlık tarzı. Bunun bir gösteri olduğunu unutmayın. Evet, gerçek insanlar incinebilir. Ama aklı zayıflar için bir gösteri. Ne yazık ki kimse bebeklerini öldürmekten inkar edilmiyor. Sadece bir gösteri.

kesinlikle. bu kürtajı yasaklamaz, sadece bir eyalet meselesi yapar. PA’da yaşıyorsanız ve kürtajı yasaklıyorlarsa NY, NJ, MD veya DC’ye gidin.

ama çok sayıda kilise, anıt ve anıt göreceksiniz. bir sonraki için yanan federal binalar 11 gün çünkü 90lb sikerim kadınlar, Roe ile Wade arasındaki geri dönüşün kürtajlar üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmayacağını anlamıyor

ve unutmayın ki 9 erkekti. onlara bu “hak”ı verdi, bu yüzden size söylediklerinde Rahmi olmayan hiç kimse onlara ne yapacaklarını söylemesin, sadece domuz suratlarına gülün

Leave a Comment