Biden Bir Başarısızlıktır

#16 Sorun Biden değil. Çekimleri aramaz. Onu gülünç duruma düşürmek son derece az yardımcı olur.

O bir paravan, bir nişan, bir kukla, sadece küreselci/sosyalistin temsilcisidir. /SJW/ Demokratlar *. Kontrol etmesi için kendisine bildirdiklerini okur, ardından STFU’ya bilgi verir.

Biden güvenli görünüyor, görünüşe göre kahraman başlangıçta büyük düşük bilgi Dem tabanına bakar. Onlar Odak gruplarının Booker, Bernie, Harris, Warren, Buttigieg, Yang ve diğerlerinin çok tuhaf-radikal-anormal olduğunu bildirmesinden sonra onu içeri aldı, yani hepsinin dışarı çıkmasını ve güvenli Joe’nun kazanmasına izin vermelerini istediler.

Şimdi büyük bir beyaz büyükbabanın Cumhuriyetimizi gün be gün parçaladığını görüyoruz.

Temelde aynı fikirde, o bir kukla ama aynı şekilde kutlama önerilerinden önceki son kalıntı. Kültürel/politik olarak ulusun sola kayacağına inanıyorum, bunu reddeden herkesin kafası kuma gömüyor. Hannity (açıkça en iyi ana akım muhafazakar değil, ancak büyük olasılıkla medyadaki en ünlü/etkili olan) şimdi travestilerle konuşuyor, olan bu.

Ama siyasi senaryo daha zor olacak, Dem kutlamaları sendikalarıyla çok gevşek bir şekilde birbirine bağlanmış ve Üslerine birleşmeye karşı ilham vermesi için sürekli bir Cumhuriyetçi öcüye ihtiyaç duyacaklar.

Birleşik Krallık’taki Torrie/Labour durumunu kontrol edip etmediğinizden emin değilsiniz, ancak esasen emek, demokratların işidir, artık gerçekten emekle ilgili değiller, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Dems gibi ucube bir program. Torrie kutlaması, seçimleri, vatandaşları için pek bir şey yapmadan, ondan sapan tipik vatandaşları alarak kazanır.

Dolayısıyla, GOP göçle eleniyor olsa da, tüm bu organizasyonlar sert solu ekliyor, sadece bir öğütmek. Bir uçlar birliği etrafında bir kutlama inşa etmek ve sürekli yükselişe geçmek zor.

GOP büyük olasılıkla sonunda kazanmaya başlar Demokratlardan önceki beyaz oyların % % ‘si sadece siyaseti kontrol etmekle ilgili, kutlamaları gerçekten hızlı bir şekilde başarmak için çok imkansız. .

Leave a Comment