Biden Ve Sol Amerika'ya Olabildiğince çabuk Zarar Verecek

# 1 Birleşik Devletler Başsavcısı Amerika Birleşik Devletleri, DOJ personelini Kongre temsilcilerine bilgi uçurmamaları konusunda tehdit ediyor.

Garland ÇOK zararlı bir erkek.

# 2 ABD Dolandırıcılık Başkanı ABD silahlı kuvvetlerini kendisine karşı kullanmakla tehdit etti siyasi meydan okuyanlar # 3 Hatalı gibi davranan suçlular

# 4 FBI – seçilmemiş DOJ – seçilmemiş
CDC – seçilmemiş

IRS – seçilmemiş
Eğitim Bölümü – seçilmemiş
CIA – seçilmemiş

EPA – seçilmemiş
Biden – seçilmemiş Yukarıdakilerin tümü, Federal Hükümetin sınırlarını aşıyor ve Anayasa’ya aykırı.

İdari devlet/Derin Devlet.

Bireylerin Devleti DEĞİL, bireyler tarafından, bireyler için. # 5
“923 milyon oy,” ve yine de bir şekilde insanları savaş uçaklarıyla tehdit etme gereğini hissediyorsunuz. # 6 Biden Teröristtir. Yalan söylüyor. Sürekli tersi Şiddetli MAGA Cumhuriyetçileri aslında seçimlerini yaptılar: tersine çevirmek, öfke, şiddet, nefret ve departmanla dolu. Çeşitli bir rota seçtik: ileri, gelecek, birlik, umut ve iyimserlik. Çok daha iyi bir Amerika geliştirmeyi seçiyoruz. # 7 Komünistler gerçeği sevmiyorlar, bizi asla devre dışı bırakmadılar. Onları öfkeyle doldurur. Onlarla size yapmak istedikleri arasında duran TEK zorluktur. Bu yüzden seni F- ile tehdit ediyorlar. s ve nükleer.

# 8 ) Bir federal hükümet, yasaya uymayan, muhalefeti soymak için benzersiz yetkiler kullanan, askeri gücü tehdit ederken silahları yasaklamaya çalışan Uygun şekilde hazırlayın.

# 9 en iyi haliyle yalanlar ve propaganda, Uluslarını, Tanrı’yı ​​​​ve Amerikan esnekliğini seven Gerçek vatanseverler. Demler kötü, tanrısız ve ilçelerinin yakılmasından başka hiçbir şey umurlarında değil

Karine Jean-Pierre, Donald Trump’ı seçen kişilerin “demokrasimiz için tehlike oluşturduğunu” belirtiyor , özgürlüğümüze, hakkımıza.”

Bu, en karanlık dildir asla bir yönetimden kaynaklanmaz. Bir şey hazırlıyorlar ve bu mükemmel değil.

#14 Biden FBI, sözde kategorize edilmiş ürünle etik olmayan sahte bir resim sahneledi, onay aldı Biden DOJ ve Trump’ı kötü göstermeye çalışmak için mahkemeye gönderdi. Bu firmalar telafi edilemeyecek kadar yozlaşmış. #16 Yalan söylerler, aldatırlar ve alırlar. Günahları için sürekli olarak başkalarını suçlamak

“MAGA Cumhuriyetçiler, dünyanın en ENERJİLİ kısmıdır. Cumhuriyetçi Parti” Bu “demokrasimiz için ciddi bir risktir” ~ #KarineJeanPierre

#17 Yalan söylerler, aldatırlar ve alırlar. Günahları için sürekli olarak başkalarını suçlamak

” MAGA Cumhuriyetçiler, Cumhuriyetçi Parti’nin en ENERJİLİ kısmıdır” Bu, “demokrasimiz için ciddi bir tehlikedir” ~ #KarineJeanPierre Demokratlar sürekli olarak başkalarını yaptıklarına dahil ederler … #20 COVID’e sahip olmak ve almak arasında sınırsız bir tatil, Biden aslında haftalardır gözden uzak kaldı ve pek çok kişinin onun ne kadar tutarsız, gaddar bir SOB olduğunu unutmasına neden oldu. Dün gece herkese nasihat etti.

#30 Dün gece, Joe Biden, yayından kaldırılan muhalif ve üzücü bir konuşmayla sayısız Amerikalıyı lanetledi. siyasi başarısızlıklarının gerçeği. Aslında düşünmüyor ülkenin ruhunu geri getirin, sadece Amerika’ya zarar vermeyi düşünüyor.

#34 Biden mesleğine Neil Kinnock’tan intihal yaparak başladı ve görünüşe göre Adolf Hitler’den intihal yaparak mesleğini bitiriyor.

#34 Biden Amerika’yı herkes için Yeniden Harika Yapmak isteyenleri sevmez

#31 Amerika Birleşik Devletleri Başsavcısı, DOJ personelini Kongre ajanlarına bilgi uçurmamaları konusunda tehdit ediyor. Garland ÇOK tehlikeli bir adam.

.

Leave a Comment