Bilim, Cumhuriyetçi Politikacıların Aptal Olduğunu Gösteriyor


Cumhuriyetçilerin Sadece Aptal Olduğunu Kanıtlayan 5 Bilimsel, Hakemli Çalışma (sürpriz sürpriz)

MUHAFAZAKARLIK, IRKÇILIK VE DÜŞÜK IQ

“Parlak Zihinler ve Karanlık Tutumlar” bir araştırma çalışmasıdır Brock Üniversitesi’ndeki bilim adamları tarafından gerçekleştirildi ve sonuçları ortaya çıktığında daha çok kargaşayı tetikledi. Bilim adamları, gençlikte daha düşük temel zekaya sahip olmanın, bir yetişkin olarak muhafazakar ve ırkçı kavramları öngörebileceğini keşfettiler. Bu doğru: düşük bir IQ derecesine sahip olmak, sizi muhafazakar oy kullanmaya ve ırkçı olmaya daha yatkın hale getirir.

Şimdi bu, tüm Cumhuriyetçilerin aptal olduğunu söylemek değil. Aksine: Bol Cumhuriyetçilerin gezegendeki en zeki bireylerden birkaçı olduğunu düşünüyorum. Aslında kötü Cumhuriyetçileri, kötü olduklarının büyük kötü federal hükümetin suçu olduğuna inandırarak kandırıyorlar ve böyle yaparak, bu bireylerin kendi çıkarlarına karşı oy kullanmalarını sağlıyorlar. Muhafazakar olmak sizi aptal yerine koymasa da, aptal olmanın sizi muhafazakar olmaya ittiğine şüphe yok.

FOX HABERLER DAHA AZ BİLGİLENDİRİR

Bunu bize bildirmek için gerçekten bir araştırma çalışmasına ihtiyacımız varmış gibi değil, ancak çalışması

Fairleigh Dickinson Üniversitesi tarafından yürütülen “Bildikleriniz Ne İzlediğinize Bağlıdır”, Fox News izlemenin dünyayı daha az anlamaya yol açtığını keşfetti. Bilim insanı 1,185 katılımcıya hangi haberleri aldıklarını sordu ve ardından ilgili durumlarla ilgili temel endişelerini sordu.

Beş endişe soruldu ve Fox News’den hoşlananlar özellikle 1.

uygun, tipik olarak. MSNBC’den hoşlananlar ise 1.18 NPR dinleyicisi mi aldı? Mükemmel bir 1.24 The Daily Show? Şüphesiz bir “sahte haber” programı sizi “Amerika’nın en çok izlenen kablolu televizyon haber kanallarından biri”nden daha eğitimli yapamazdı.

Evet, sonunda The Daily Show izleyicileri 1 puan aldı.18 genelde. Bu araştırma çalışmasıyla ilgili en güzel şey? Hiç haber görmeyen kişilere endişeleri soruldu ve bu kişiler genellikle 1.22 puan aldı. . Bu doğru: Fox News sizi hiç haber izlememekten daha az eğitimli yapar.

DÜŞÜK ÇABA DÜŞÜNCE MUHAFAZAKARARA YOL AÇAR

Karmaşık bir dünyada yaşıyoruz ve bu dünyayı anlamak karmaşık bir fikir gerektiriyor. Tüm Müslümanların terörist olduğuna ya da tüm Meksikalıların “eve gitmesi” gerektiğine inanan ve basit bir fikirde yer aldıklarını belirten muhafazakarlara bir göz atmak kolay olacaktır. Ancak bu varsayımı kendimiz yapmak yerine bilime bakalım.

Üniversitedeki araştırmacılar Arkansas’tan araştırma çalışmasını başlattı “Düşük Çabalı Düşünce Siyasi Muhafazakarlığı Teşvik Eder” ve her şey mantıklı gelmeye başladı. Her biri konuların “zahmetli, kasıtlı fikir” kullanma kabiliyetini düşüren 4 farklı araştırma çalışması yürüttüler ve düşük çaba gerektiren fikri tetikleyen koşulların daha muhafazakar inançlara yol açtığını keşfettiler. Heck, araştırma çalışmaları arasında, belirli bir kişinin alkolle daha fazla sarhoş olması nedeniyle muhafazakar inançlarının arttığını keşfettiler. Bu mantıklı çünkü Sarah Palin’i seçtiğimi gördüyseniz, sarhoş olduğumdan emin olabilirsiniz.

Al şunu. Bu bir yakalama- Palin’i seçmem için ihtiyaç duyacağı alkol miktarı aslında ortadan kaldıracaktı. ben.

Kelimenin tam anlamıyla.

DÜŞÜK MUHASEBE BECERİLERİYLE BAĞLANTILI HOMOFOBİ

bu başlangıçta yöntemin dışında: Evet, homofobik olan “liberaller” var. Bununla birlikte, homofobi esas olarak muhafazakar bir hastalıktır. Normalde homofobik zihniyete sahip olanlar ve savaşa karşı evlilik ilişkisi eşitliğini savunanlar muhafazakarlardır. Bunu söyledikten sonra, soyut düşünme yeteneklerine bir göz atalım.

Kent dışından bir bilim insanı Devlet Üniversitesi bir araştırma çalışması yaptı ve sonunda “Tutumların Öngörücüsü Olarak Soyut Akıl Yürütme” başlığını verdi. Eşcinsel Erkeklere Doğru.” Keşfettiği şey büyük bir sürpriz değildi. Daha düşük soyut düşünme yeteneklerine sahip olanlar, daha yüksek düzeyde gey karşıtı önyargı yaşarlar.

Eşcinsel karşıtı önyargının diğer öngörücülerine bir göz attıklarında, muhafazakar otoriter kavramların bu önyargı ile en çok ilişkili olduğunu keşfettiler. Soyut düşünceye sahip olmamak ve muhafazakar bir fındık görevi yapmak, eşcinsellere karşı önyargınızı artırır. Sanki bunu kendi başımıza çözemezdik.

HEPSİ BEYNİNDE, BEBEĞİM

Yukarıda bahsedilen araştırma çalışmalarından bazıları, aptal olmanın sizi muhafazakar olmaya ve ne yazık ki muhafazakar olmaya daha yatkın hale getirdiğini ortaya koyuyor. Fox News gibi kanallar sizi daha da aptallaştırabilir. Açıkçası, muhafazakarlar muhtemelen bu araştırma çalışmalarına saldıracak ve önyargılı olduklarını belirteceklerdir.

Ne yazık ki Onlarla birlikte “Genç Yetişkinlerde Siyasi Yönelimler Beyin Yapısı ile İlişkilidir” araştırma çalışması başlatıldı. Bu araştırma çalışmasındaki bilim adamları, bireyler üzerinde MRI taramaları gerçekleştirdi. Yani anlıyorsunuz, bir MRI taramasına liberal yatkınlık yerleştirme şansı yok.

Ne keşfettiklerini ”

muhafazakar kursiyerlerin liberallerden daha büyük bir amigdalaya sahip olmalarıydı.” Tersine, liberal kursiyerlerin ön singulat korteksinde muhafazakar eşdeğerlerinden daha fazla erişte vardı. İşte bu yüzden çok önemli:

” Amigdala … endişe, stres ve kaygı durumlarında aktiftir. […] anterior singulat korteks [is], bireylerin karmaşıklıklarla başa çıkmasına yardımcı olan beynin bir alanıdır.” 185 Ve en iyi kısmı? Bu biyolojik. Konuyu tartışmak yok. Liberallerin beyinleri biyolojik olarak karmaşık fikirleri yönetme konusunda daha yeteneklidir ve muhafazakarlar inançlarını endişeye dayandırırlar. Muhafazakarların göçmenler, Müslümanlar, azınlıklar ve bağnaz oldukları diğer milyonlarca şey için sergiledikleri endişe düşünüldüğünde bu araştırma çalışmasını düşünmek zor değil. Fox News’in 24 -7 endişe döngüsünün başarısı. Bunlar, topluluğumda ev sahibi olduğumdan daha fazla dereceye sahip araştırmacılar tarafından yapılan hakemli araştırma çalışmalarıdır. Muhafazakarlar istedikleri kadar önyargılı olduklarını söylemeye çalışabilirler, ancak çevre değişikliğine olan inançlarından anladığımız kadarıyla bilimin konumuna pek de katılmıyorlar. Muhafazakarlar aptaldır … bu klinik bir gerçektir.

BU SİTEDEKİ AĞIZ CUMHURİYETİ AFİŞLERİNDEKİ MORON KÖPÜKLERİ YUKARIDAKİLERE BAŞLICA BİR ÖRNEKTİR… LOL.

BOOMMMMM!!

2022185.

Leave a Comment