Birkaç Tampa Bay Oyuncusu, Gay Pride Night Için Gökkuşağı şapkaları Ve Kol çıkartmaları Kullanmaktan Vazgeçti

Oyuncuları neden politik, manevi ve bireysel bir tercihin ortasına koyduğunuzu anlamıyorum. MLB kulüplerinin çoğunda Pride Night var. Bu harika, ancak oyuncuların hangi tarafa yaslanırlarsa dayansınlar nerede tepki alacaklarına karar vermelerini gerektirmeyin.

Haziran Onur Ayı ve Tampa Bay Rays, LGBTQ+ mahallesine yardımlarını açıklıyor. sahada gökkuşağı logo tasarımlı benzersiz şapkalar ve kol çıkartması kullanan oyuncuların yer aldığı Tropicana Field’da Onur Gecesi düzenleniyor. Bazı Rays oyuncuları, Tropicana Field’daki Gurur Gecesi olan Cumartesi gecesi Onur’u destekleyen herhangi bir kıyafet kullanmak yerine, onu seçtiler.

Tampa Bay Times’tan Mark Topkin’e göre, Rays kendi kıyafetlerini giymeyi seçti Oyuncuların gökkuşağı şapkasını kullanmak ve gökkuşağı çıkartmasını kollarına koymak isteyip istemedikleri konusunda kendi seçimlerini yapmalarını sağlayan Onur Gecesi üniformaları isteğe bağlıdır. Grubun çoğu olaya dahil olmuş gibi görünse de, bir grup oyuncu daha çok tipik forma ve şapkalarını kullanmayı tercih etti.

Oyuncuların sayısı tam olarak anlaşılamadı, ancak Topkin forma giymeyi tercih etti. Grubun sürahi oyuncuları Jason Adam, Jalen Beeks, Brooks Raley, Jeffrey Springs ve Ryan Thompson’dan oluştuğunu bildirdi.

Sadece bir oyuncu formalardan çıkma seçimini yaptı: Jason Adam grup adına konuşmak üzere grup yetkilileri tarafından seçilir. Adam’ın açıklaması dini inançlara odaklandı ve grubun LGBTQ+ bireylerin İsa’ya olan bireysel inançları nedeniyle “yaşam tarzlarını” “motive etmek” istemediğini açıkça belirtti.

Rays, Onur Gecesi üniformalarını isteğe bağlı yapmayı seçti ve çok sayıda oyuncu gökkuşağı şapkasını ve kol etiketini kullanmamayı seçti.

sports.yahoo.com

.

Leave a Comment