Buda Ne Böyle? Trump Gerçekten Hapse Girecek Mi?

#18 ME ile olan korkutucu, takipçi takıntınızın aksine, genellikle sadece beni çözerseniz, yayınladıklarınızın sadece bir kısmını kontrol ettim. Başladığınız bir gönderiye girmekte nadiren sorun yaşıyorum (ve açıkçası, 31 Ve 31 son zamanlarda art arda cevapsız gönderiler, bu politikaya sahip çok sayıda kişi var), çünkü sen bir, ne anlamı var? Komik bir şekilde yanlış olan “Dem Seçmen Dolandırıcılığı Zaten Başladı” gönderiniz kayda değer bir istisnaydı. Bir kez daha, Çaresizce Saptıran, Douchebag Donnie Defender’sın: daha geçen gün, yazılarım hakkında ağzını oynatıyordun: Blubber Boy’un yaklaşan iddianamesi “terk edildi” ve şimdi, ertesi gün, sen Beklenmedik bir şekilde bunu ARADIĞINIZI beyan ediyorsunuz, lol ???? Bahis zorluğunu yasaklayarak kendimi cesaretsizce kandırman kadar komik, seni psikopat herif. Horoz ye ve gelecek hafta kıçını kızartacak kozun tadını çıkar, Pislik. Michael Cohen’in “Karma Boomerang, Bitch” filmine çok benziyor lol.

Michael Cohen, Trump’ın Kendisine SALDIRMASINA DOĞRUDAN CEVAP VERİYOR

602,921 gösterim Mart 31, 2023

Politik Beatdown adlı podcast’inde Michael Cohen doğrudan şuna tepki veriyor: Donald Trump’ın kendisine saldırısı. MeidasTouch sunucusu Ben Meiselas’ın raporları.
ur bok kontrol etmeyin. Yanlış çalışmayı bırakmış iş parçacığı kıçınızla alay edin.

U gönderisine 6 kişinin bakmasını sağlayın. Bunlar seninle dalga geçenler ve gerizekalılar Jax ve fışkırtanlar. en önemli kaybeden çevrimiçi forum. Yüzlerce terk edilmiş kıçtan sikilmiş konu. 0-602 ömür boyu. Umursamaz bir sürtük olmaya devam et benim parlak çocuğum Finlandiya ve Japonya Rusya’ya saldırdı Ben Carson.

.

Leave a Comment