Buffalo Beyaz üstünlükçü Terörist Amerika Birleşik Devletleri Ile Anlaşma Yapıyor, ırkçı Saldırıyla Ilgili Suç Suçlamalarından Hoşlanmıyor

# 1
Savcılar, saldırganın amacının ‘Siyahların beyazları değiştirmesini önlemek’ ve benzer saldırıları etkilemek olduğunu belirtiyorlar.409396115112 Birleşik Eyaletler bölge savcıları fiilen 15 hoşlanmadıkları suç faaliyeti suçlamalarını sundular. elenen sözde atıcı Siyah New York, Buffalo’da bir markete ırkçı saldırıda bulunan kişiler.
Çarşamba günü Başsavcı Merrick Garland’ın saldırının web sitesine gittiği sırada bir suç duyurusunda ortaya çıkan suçlamalar, muhtemelen başkenti getirebilir. sanık, Payton Gendron’a karşı ceza. Mayıs ayı ile ilgili olarak birinci derece cinayet sayımları Tops Dostu Pazarlara ateş etti ve onu “nefret tarafından teşvik edilen bir iç terör eylemi” vakfetmekle suçladı.

“Gendron’un internetten canlı yayınladığı toplu silahlı saldırı ölümlerine yol açtı. Siyah bireyler ve bir Siyah birey ve 2 Kafkasya’da ölümcül olmayan ateşli silah yaralanmaları bireyler,” bölge savcıları devlet d Çarşamba günkü dosyalamada.

“Gendron’un toplu çekimdeki amacı, Siyahların beyazları değiştirmesini ve beyaz ırktan kurtulmasını önlemekti, ve diğerlerini benzer saldırılar yapmaya motive etmek için.”

Sorun, Gendron tarafından saldırıdan önce yayınlandığı varsayılan bir manifestodan, şüphelinin kendisini “mahallemi, bireylerimi, kültürümü ve ırkımı güvence altına almak ve hizmet etmek isteyen beyaz bir erkek” olarak açıklıyor.

Ölümcül çekim halkın öfkesini sürdürdü ve beyaz üstünlükçü şiddeti ve beyaz olmayan bireylerin Amerika Birleşik Devletleri’nde beyaz bireyleri bir azınlık haline getirmeyi hedeflediğini ilan eden yersiz “fantastik ikame” komplo teorisiyle başa çıkmak için bizimle iletişime geçti. ) Amerika Birleşik Devletleri dedektifleri, Gendron’un mümkün olduğunca çok sayıda Siyah bireyi ortadan kaldırmayı planlayarak Conklin, New York’taki evinden yaklaşık 3 saat uzaklaştığını belirtti. Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı geçen ay yaptığı açıklamada, azgınlığı “bir nefret suçu, ırktan ilham alan beyaz üstünlüğü ve şiddet içeren aşırılık” olarak incelediğini belirtti.

Gendron, , bu ay daha önce “iç terörizm” suçlamalarını açıklamak için masum olduğunu iddia etti ve bir yargıç onu kefaletsiz tutulmak üzere satın aldı. Önümüzdeki ay tekrar mahkemeye çıkacak.

Tüyler ürpertici şeyler. Bu korkak ırkçı bok parçası, işe yaramaz hayatını kesinlikle bir hiç uğruna kaybetti. Azınlıklar hiçbir yere gitmiyor ve bu pislik hapiste oturup çürüyebilir ve tatsız hayatının geri kalanında buna inanabilir …FBI öyleydi. Beyaz üstünlükçü/sağcı aşırılık yanlısı terör, Amerika’daki en ölümcül terör tehlikesidir ve bu en iyi örnektir.

409396115112

.

Leave a Comment