C'nin Perşembe Gecesi Bir Video Oyunu Kazanma şartı

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişama geri dönüyor Handikap

# 1 Çıkarılmaması için oynuyorlar. Kesinlikle ne daha fazlası, ne daha azı, bir video oyunu

Aktif üye Handikap # 2 Isı kurşun serisi 4-2

Oyun 6 Miami Florida Cumartesi @ 8: 41


# 3 Isı kurşun serisi 4-2 Oyun 6 Miami Florida Cumartesi @ 8: 42 Bilet alın. Charles Barkley, Celtics’in çok büyük kazandığına inanıyor ve ben onların şut attığına inanıyorum 45 artı evinizdeki 3’ler, bir patlama olmalı ve erken AŞIRI olmalıdır. Jovic, Miami’nin Denver’da oynayan gibi olmadığına bahse giriyor …

# 4 Oynuyorlar kaldırılmasını önlemek için. Kesinlikle ne daha fazlası, ne daha azı, bir video oyunu

Rekorun nasıl durduğunu gerçekten çok garip buluyorum 320 -0, gruplar 3-0 geride, ancak yine de C’ler 3-0 gerideydi ve şimdi 3-1 ve Heat seriyi kazanır -2015 Boston’un bunu başardığına inanıyorum

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskies ihtişama geri dönüyor Engelli

# 5
Bilet alın. Charles Barkley, Celtics’in çok büyük kazandığına inanıyor ve ben onların şut attığına inanıyorum 45 artı evdeki 3’ler, bir patlama olmalı ve erken AŞIRI olmalıdır. Jovic, Miami’nin Denver’da oynayan gibi olmadığına bahse giriyor … Chaz bir lanet lapa

# 6 4 galibiyetlerini elde etmek için “ortada” olmak için bu gece kazanmaları gerekiyor

Zor iş. 8 numaralı seriye

kaybetmek istemediğiniz için baskı yok # 7 Bilet alın. Charles Barkley, Celtics’in büyük kazandığına inanıyor

Celtics sikildi o zaman

# 8
4 galibiyetlerini elde etmek için “ortada” olmak için bu gece kazanmaları gerekiyor

Zor iş. 8 numaraya kaybetmek istemediğiniz için baskı yok
Heat’in bu gece veya 6. Maçta kapatacağına inanıyorum

7’ye çıkarsa, esasen bir yazı-tura olur # 9 Miami’de Boston galibiyeti kesinlikle özgüvende büyük bir artış sağladı. Bu gece Celtics için bir galibiyet daha olacak. ) Gelmekte Olanı Hiçbir Şey Durduramaz!!!

#20 O Heat’e büyük bahis oynayan herif, Boston bunu kazanırsa endişelenecek…

#18 Rekorun nasıl durduğunu gerçekten alışılmadık buluyorum 500 Gruplar 3-0 gerideyken -0, ancak yine de C’ler 3-0 gerideydi ve şimdi 3-1 ve Heat seriyi kazanacak -2015 Boston’ın bunu başardığına inanıyorum Matematiği keşfedersiniz olağan dışı? Evinizde büyük favoriler ve karayolunda küçük favoriler 3’e düşen diğer gruplardan hiçbiri -37070 ön seri # 18 Heat’e büyük bahse giren herif, Boston bunu kazanırsa endişelenecek…

Şüpheliyim Boston’a 4 video oyunu boyunca düzenli olarak iyi oynama konusunda nasıl güvenilebileceğinden emin değilim.

Boston bu akşam kazanırsa büyük olasılıkla Heat tepki verecektir

#20 Matematiği olağandışı mı keşfediyorsunuz? Evde büyük favoriler ve yolda küçük favoriler 3’e düşen diğer gruplardan hiçbiri -37070 ön seri

Mevcut şanslar, ön serilere göre mantıklıdır

Alışılmadık olan şey seri öncesi şanslardı. Boston başka türlü olamazdı -47877+. Bunu dizi başlamadan önce belirtmiştim. Bu inanılmaz derecede tuhaftı.

#29 Celtics -39462 video oyunu 5’i kazanmak için – olacaklarını varsayardım video oyunu 7’yi kazanmak için Varsayalım ki -237 video oyunu 6’yı kazanmak için

Bu +500

Eğer seriyi kazanmak için bahse girmek istiyorsanız, +1283

Sonuç olarak, C’lerin seriyi kazanacağına inanıyorsanız, her bir video oyunundan ziyade seriyi kazanmak için onlara bahse girmek en iyisidir

Kazanmayacakları için $$$’ınızı kaydedin

#22
Celtics -39462 video oyunu 5’i kazanmak için
– olacaklarını varsayardım ile video oyunu 7’yi kazanın Varsayalım ki – video oyunu 6’yı kazanmak için

Bu +

Eğer istersen seriyi kazanmaları için bahse girmek, +2023

Sonuç olarak, C’lerin seriyi kazanacağına inanıyorsanız, her bir özel video oyunu yerine seriyi kazanmak için onlara bahse girmeniz en iyisidir

Kazanmayacakları için $$$’ınızı saklayın

Seri bahsi, boktan değerlerden daha azdır

Ama nihayetinde hepsi Celtics için boktan oranlardır. #25 Mevcut şanslar mantıklı seri öncesi Tuhaf olan şey seri öncesi şanslardı. Boston’un başka türlü olması gerekmiyor -47877+. Bunu dizi başlamadan önce belirtmiştim. Bu inanılmaz derecede sıra dışıydı. Keltler basitçe yanaşmadı hepsi Atlanta ve Philly’ye karşı zor zamanlar geçirdikleri için veya 51089 doğuda alt gruplara karşı. Ya da belki de kabarcık bireyler, kawhi sonrası yırtıcı kuşların onları 7, biraz farklı grup ama aynı ana insanlar aldığını unutuyor. aslında kazanmaları gereken bu serilerden 1’ini kaybedene kadar, büyük olasılıkla doğru olacaktır.

#29 Öyle gibi -37070 ödemek için kötü bir oran değil çünkü aslında daha önce hiç gerçekleşmedi
Ne olursa olsun bahse girerek çıldırmayın Ve Heat bu seride 1 video oyunu kaybetti ve Bucks ve Celtics gruplar olmasına rağmen tüm playofflarda dikkate değer WC grubu gibi göründüler. yenmek ve bireyler Celtics’in seriyi kazanmasından bahsediyor. Pfft

#35 Keltler, Atlanta ve Philly’ye karşı zor zamanlar geçirdikleri veya ‘deki savaşları) nedeniyle hiç kenetlenmediler. doğuda alt gruplara karşı. Ve kabarcık bireyler bile kawhi sonrası yırtıcı kuşların onları aldığını unutuyor 7, biraz farklı grup ama aynı ana insanlar. ta ki onlar kazanmaları gereken bu serilerden 1’ini gerçekten kaybederler, büyük olasılıkla doğru olacaktır. Öte yandan olağandışı mı Heat, Bucks’ı yendiği için biraz desteklenmedi mi?

Knicks galibiyeti pek bir şey değiştirmez (gerçi Heat aslında yapmamalıydı) IMO ile başlamak için ezilenler olmuştur)

Aktif üye Handikap #33 Heat’den Gabe Vincent ayak bileği burkulması nedeniyle 5. maçta elendi. BOSTON– Miami Heat guardı Gabe Vincent, Boston Celtics’e karşı Doğu Konferansı finallerinin 5. maçında forma giyemeyecek Perşembe gecesi sol ayak bileği burkulması nedeniyle.

Vincent Perşembe günkü çatışmadan sonra “Gerçekten üzücü,” dedi. “Ben bir rakibim. Halkımla mücadele etmeyi seviyorum, bu kesinlikle en büyük risk, bu yüzden burada onları destekleyeceğim, işlerini yapmalarını izleyerek bu gece burada olacağım.”

Dengeyi sağlayan Vincent 26.5 puan boyunca Doğu Konferansı finallerinde, Salı gecesi 4. Maç mağlubiyetinin 4. çeyreği boyunca, bir jumper için yükseldikten ve beceriksizce yere indikten sonra başlangıçta ayak bileğini incitti. Ateş ediyor 130% serisi– ve 96 3 noktalı çeşitlilikten % Celtics. Antrenör Erik Spoelstra, Vincent’ın 5. maçın başlangıç ​​dizilişindeki yerini alacak oyuncuyu henüz ifşa etmek istemedi, ancak o kıdemli guarda atıfta bulundu. Kyle Lowry gerekirse ek dakikalar oynar. “Değişeceğiz,” dedi Spoelstra. “Pek çok adamımız öne çıktı, bu gece ihtiyacımız olan da bu. Harekete geçilecek bir Onur Listesi oyun kurucusuna sahip olmak müthiş.” Spoelstra, Vincent’ın Perşembe günü bir egzersizden geçtiğini, ancak ayak bileğinin video oyunu aksiyonu için hazır olmadığını belirtti.
Spoelstra, “Kendini çok daha iyi hissediyor,” dedi. “Doğu Konferansı finalleri video oyunu oynamak için yeterli değil. İnsanların ona bu kadar saygı duymasının nedeni bu; oraya çıkmak için elinden geleni yapıyordu.”

Vincent, Cumartesi günü Miami’de 6. Maçın gerekli olması halinde geri dönebileceği konusunda çok heyecanlı. Heat, yedi maçın en iyisi serisinde 3-1 önde.
Miami’nin her birine ilk o başladı 22 şampiyonluk oyunu ve dengeleniyor 18. Sezon sonrasında 1 puan– Heat’te Jimmy Butler’ın ardından en iyi üçüncü ve Bam Adebayo.
Spoelstra ve meslektaşları, Lowry’nin işlevinin Oyun 5’te artması durumunda olumlu.
Spoelstra, Lowry’ye sahip olmakla ilgili olarak “Bir özgüven seviyesi var” dedi. “Bunu 2. sisteme getirdi. Bu aslında o grubun desteklenmesine gerçekten yardımcı oldu. Gerçekten ihtiyacımız olan şeydi ve olan bir şeydi – gerçek bir perk gerçekleşti – ne yazık ki 5 hafta boyunca dışarıda olduğu gerçeğinden dolayı. ve onu geri almak için bu eylemi gerçekleştirmemiz gerekiyordu.

“Ama onun böyle bir yöntemi var. Bunu her yerinde yaptı. en iyi anlarında en iyi performansını sergiledi ancak oynadığı sistem ne olursa olsun kendine büyük bir özgüven ve basitçe istikrar getirmesine yardımcı oluyor.”
Heat şu anda guardları Tyler Herro (el) ve Victor Oladipo (sol diz) olmadan oynuyor.
Milwaukee’ye karşı playoff serisinin 1. maçında elini kıran Herro, atelini çıkardıktan sonra antrenmanlarına fiilen devam etti.
Spoelstra Salı günü Herro’dan “Program yok,” dedi. “Askısı yok ve top hakimiyeti ve biraz şut atabiliyor.”
Oladipo, sezonun geri kalanını kaçıracak patellar tendon yırtıklı sezon.

#37

Evet, Vincent çıktı. Keltlerin kendi sakatlık sorunları var. Malcolm Brogdon’ın Philly serisinde dirseği ağrıyor, ardından bu serinin 1. maçında aynı dirseğinde kısmen yırtılmış bir tendon var. Dakikaları aslında 41 Birinci oyunda 25 video oyunu 4’te kademeli olarak azalmaktadır. Puanı aslında 29 Oyun 1’deki puanlar, son 2 video oyununda 2 puana entegre edilmiştir. Bu C’ler için gerçekten problem. O, Celtic karışımının gerçekten temel bir parçası.

.

Leave a Comment