Çocuğundan çok Daha Güzel Görünen Bir Anne Arayın…

# 1 Durduğuna inanıyorum ve CHER’de biter ve onun çocuğu (?) İffet denen şey.İffet öyle bir şeydir ki uygun isim çünkü kimse bunu beceremezdi!

# 2

demi moore basit

#3 demi moore basit bir tanesidir

Ashton Kutcher inan artık çok ateşli … Özel: Ashton Kutcher Demi Moore’u Aldatırken Yakalandı!

Ashton Kutcher bulundu Ateşli genç bir sarışınla tehlikeli bir pozisyonda, bir görgü tanığı
Yıldız Onların – yıl yaş aralığı sürekli olarak yapılmıştır [FONT=inherit !important][FONT=inherit !important] Ashton [/FONT] [FONT=inherit !important] Kutcher[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] ve Demi Moore
bak olası olmayan bir eşleşme gibi. Ve şimdi, sadece 5 yıl sonra [FONT=inherit !important][COLOR=#009600 ! important][FONT=inherit ! important] edinme [/FONT][COLOR=#009600 ! important][FONT=inherit ! important] evli[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT], çiftin ilişkisi olarak) bozulma tehlikesiyle karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Yıldız
, yıldızın ateşli, genç ile sadakatsiz olarak yakalandığı haberini patlattı. – bir şey. Eylül ayında Endişe Yıldız, bugün satışta, bir görgü tanığının gördüğünü bildiriyoruz. Punk ‘d LA’daki İtalyan yemek işletmesi Madeo’da uzaklardaki bir tuvaletin yanında ateşli genç bir sarışını öpen ve arayan beyni Tuvalete giden bir görgü tanığı, “Ashton bu güzel bayanı duvara yapıştırdı ve kesinlikle onunla inşaat yapıyordu” diyor Yıldız “Açık bir şekilde konuşan bir bayanla yüz yüze geldiğini görünce şaşırdım. Demi değildi.”
Demi olayın gerçeğini öğrendiğinde Ashton’ın iş arkadaşının reddettiği buharlı seans, onun en büyük endişesinin gerçeğe dönüşmesi olacak.

Bir arkadaş, “En başından beri, Demi’nin asla işe yaramayacağı, hile yapacağı konusunda bilgilendirildi” dedi Yıldız “Olay olduğunu öğrendiğinde perişan olacak.”

# 5 Naomi Judd’un bundan çok daha iyi göründüğünü mü söylüyorsunuz? Inanmıyorum.

Buster RX Ölüm Havuzu Şampiyonu

# 7 wynona judd ashleys kardeş atlanta’ya git
şu anda hek kadar endişeli # 8 Sarah Palins’e bakmak harika, ondan çok daha iyi görünüyor onun çocuğu

Hillary tipik bir görünüme sahip ancak çocuğundan çok daha iyi görünüyor Jackie Kennedy çocuğundan daha çok bakıyor

# 9 Sarah Palins’e bakmak harika, çocuğundan çok daha iyi görünüyor
Hillary tipiktir cal çocuğundan çok daha iyi görünüyor Jackie Kennedy’den çok daha iyi görünüyor onun çocuğu

Sizsiniz. Hillary gerçekten tipik, ancak Chelsea genel olarak evcil bir köpek. # Sarah Palins bakmak için harika, çocuğundan daha iyi görünüyor Hillary tipik bir görünüme sahip ancak çocuğundan çok daha iyi görünüyor Jackie Kennedy çocuğundan daha iyi görünüyor Yargıçlar kardeş gibi görünüyor, konuyu yayınlamadan önce aklınıza girdi.

Palin müthiş biri, ben ilkini sürtük çocuktan daha çok isterdim.

Hillary bunu benim için yapmıyor, ben çocuğu alırdım daha doğrusu.. . ancak o SICAK değil

Jackie K’nin çocuğunun nasıl göründüğüne dair hiçbir fikrim yok

# Sizsiniz. Hillary gerçekten tipik, ancak Chelsea genel bir köpek.

Bu gerçekten talihsizlik, eğer Hillary’nin çocuğu ve adamlarıysanız ‘ Anneni senin yerine seç! Cher, Palin ve benzeri

FTR Şimdiki zamanda ima ediyorum, şimdi Palin gibi ya da şimdi çocuğu, yani Jackie-O uymuyor çünkü o öldü. # İçinizden en belirgin olanı göz ardı ettiğinizi sanmıyorum… Christie Brinkley ve alexa ray joel … hem babasının becerisine hem de görünüşüne sahip… onunla 2 yaz sezonu önce amagansett’te oynadım, ny ve mama seyirciler arasındaydı… ben ve arkadaşlarım “hiçbir ihtimal, bundan çıktı” diyorduk.

# onun asla farkına varmaz, bir nevi ünlü olmak için gerekli şartlar …

# 409396115112 onun asla farkına varma, bir nevi ünlü olmak için gereken şartlar… alexa ray joel’den hiç haberdar olmadın mı? yoksa benimle dalga mı geçiyorsun?

409396115112

# Siz erkeklerin en belirgin olanı ihmal ettiğinizi düşünemiyorum … Christie Brinkley ve alexa ray joel … hem babasının becerisine hem de görünüşüne sahipti … onunla oynadım 2 yazları amagansett’te, seyirciler arasında ny ve annem vardı… ben ve arkadaşlarım “başka türlüsü yok, oradan çıktık” diyorduk.

İyi bir …

1635229007 # 1635227368 merhaba erkek, her birine kendi … sen onun tipik olduğunu söylüyorsun ben o böcek gözleri ucube diyorum ben f dışarı. ve onun hakkında kesinlikle tipik hiçbir şey keşfedemiyorum … bu geçen yıl kendini ortadan kaldırmaya çalıştı … müzik mesleği kötüye gitti ve her gün aynaya bakması ve christie brinkley’e benzeyen hiçbir şey görmemesi gerekiyor … şimdi buna ihtiyacı var kaba olmak

8890707 1635229007 # 1635227663 Anne doğal olarak, ama o kadar da kötü değil. İffet bono fotoğrafları ekranınızı kırar ve sizi kör eder! 1635227568 # sürekli olarak priscila Presley’in lisa marie’den çok daha iyi göründüğüne inanıyordu … bu bir insan sizin için onaylanır mı kafirler? …

.

Leave a Comment