Çoklu Hesap Için Antidetect Internet Tarayıcısı GOLOGIN 14 Gün Tamamen ücretsiz

Bahisçiler hesap açmanıza ve bloke etmenize imkan vermiyor mu? Farklı bir internet kimliği üretin ve bunun tamamen aynı kişi olduğunu anlamazlar. Kimse senin çatalını alamaz! Platformlar için başaramadığınız kadar yapabilirsiniz. Çok sayıda web tarayıcısı veya sanal cihazla yapılan tatsız anlaşmaları, sürekli olarak çerezleri temizlemeniz, kullanıcı temsilcisini ve proxy’yi değiştirmeniz gerektiği gerçeğini unutun, böylece sonunda gözlerinizde yaşlarla tüm hesapların nasıl bir kısıtlamaya uçtuğunun tadını çıkarın.

Algılama önleyici internet tarayıcısı, çok fazla zaman geçirmenize ve kazancınızı artırmanıza yardımcı olacaktırGiriş Yap!

● Tüm profiller ayrılmıştır ve güvenlidir
Her profil farklı bir kapta kalır, bu nedenle bilgileri çakışmaz

● Kimlik savunması

Bir internet tarayıcısını kullanmadan önce GoLogin, güvenli ve gizli olduğundan emin olmak için oturum açma bilgilerinizi içeren bir sayfa açacaktır

● İnternet tarayıcısında çalışacak bulut varyasyonu

Rutin bir web tarayıcısına ve İnternet erişimine sahip olmanız yeterlidir, belirli bir yere bağlı değilsiniz

● Otomasyon

Web tarayıcısında etkinlikleri çoğaltma prosedürlerini otomatikleştirin. Parmak izleriniz doğal görünecek ve hesaplarınız kesinlikle tıkanmayacaktır.

● Takım çalışması
Hesap kilitlenmesi veya sızıntı tehdidi olmadan her çalışan için herhangi bir profile tek tıklamayla erişim.

● Bulut inovasyonu
Artık bir gadget’tan diğerine bilgi taşıma yok. GoLogin ile dünyanın her yerinden herhangi bir gadget’tan erişim elde edersiniz.

Kullanım örnekleri GoLogin için:

● Bağlı kuruluş programları

Reklamları çalıştırırken olası tehditlerden kaçınmak için birkaç profil kullanın

● Dijital Pazarlama

E-ticaret platformlarında çok sayıda hesapla güvenli bir şekilde çalışın

● Web scraping

Çeşitli web tarayıcı profillerini kullanarak fiziksel ve sanal kaynakları kaydedin. GoLogin ile yönetim araçlarına ve ilerleme algoritmalarına sahip olursunuz.

● SMM

Grubunuzu organize edin kuyu. Çok sayıda hesabı aynı anda yönetebilirsiniz, aynı anda, her bir görev bireyinin bunlara erişimi olacaktır.

İndirim kodu ile 14 günlük deneme süresi sayesinde GoLogin’in avantajlarını ücretsiz olarak değerlendirebilirsiniz. PERSONAX

Kurulumdan sonra ayarlara gidin > Faturaları hazırla > Kupon

) 13895143.

Leave a Comment