Colin Kaepernick, Beyaz Evlat Edinen Annelerinin Ve Babalarının Bağnazlığı Sürdürerek 'sorunlu' Bir çocukluk Geçirdiğini Ima Ediyor.


Tanınmış üye Engelli

# 1 Eski NFL oyun kurucusu Colin Kapernick, üvey anne ve babasını suçladı Perşembe günü yayınlanan bir röportajda “bağnazlığı sürdürmek”.

Kaepernick, Beyaz bir evde olgunlaşırken ırksal kimliğiyle ilgili terimler hakkında konuştu. yepyeni grafik kitabı “Change the Game”de. Önceki futbolcu, yetiştirilme tarzını “sıkıcı” olarak nitelendirerek, annesi ve babasıyla bağnazlığa bağladığı tartışmaları hatırladı.
“Anladım ki annemler ve babamlar beni sevdiler. çift ​​ırklı oyun kurucu CBS News’e şunları söyledi:

Bunu ortaya çıkarmanın gerekli olduğuna inanıyorum, hayır, bu kendi evinizde gerçekleşebilir, ve sürdürülen bağnazlıkla ilgilenirken ortaklaşa nasıl ilerlediğimizi” ekledi.

Kaepernick, eşiyle yaptığı bir savaşı tasvir ederek, unique’de bunun belirli bir örneğini vurguladı. Lise boyunca anneler ve babalar onun saç modeli üzerinde.
Kahramanı NBA yıldızı Allen Iverson gibi saçlarını mısır tarlasında örmek için ilham alan Kaepernick, irin aldığını hatırladı arkası anneler ve babalar.
Annesi grafik kitabında “Ne rulosunu alıyor?” diyor.
Kaepernick, saçını bu şekilde şekillendirdikten sonra annesinin saçının “uzman olmadığı” konusunda uyarıldığını ve “biraz serseri gibi göründüğünü” belirtti.
Önceki futbol oyuncusu ve sosyal adalet aktivisti, bu gençlik etkileşimlerinin bir yetişkin olarak etnik kültürünü karşılama seçimlerini şekillendirmesine yardımcı olduğunu belirtti. “Bunlar sona erdi ‘Tamam, şimdi duruma nasıl göz atacağım?’ Aynı şekilde bugün saçımı neden uzun tuttuğumu da bildirdi,” diye bilgilendirdi Kaepernick CBS’ye. Önceki San Francisco ers oyuncusu, polislerin zulmüne ve bağnazlığına karşı NFL video oyunları boyunca sahada diz çökerek ulusal marşa karşı çıkmaya başladığında ülke çapında dikkatleri üzerine çekti.
O zamandan beri, aslında Netflix ile kendi hayatına dayanan bir belgesel dizisi için ve Ben & Jerry’nin süt ürünü olmayan tadı “Change the Whirled” için dondurmasıyla ortaklık kurdu. Ayrıca yıllardır Nike ve diğer önemli işlerle ilgilenmek için tavsiyelerde bulundu.

Tanınmış üye Engelli

Tanınmış üye Engelli

# 4
Sadece talihsizlik. Kucaklandı mı? Anneler ve babalar onu büyük olasılıkla çocuk tacizinden ve yetimhanelerde olan diğer tüm pisliklerden korudu.

Bu yerlerin çoğu fahişe. Anne ve baba gibi davrananlara bir dolar kazandırmanın basit bir yöntemi. Korkunç

# 5 Bu adamın tipik olduğunu, mutlu olduğunu ve yanlış kadınla karşılaşana kadar işe yaradığını unutmayın.

Gelmekte Olanı Hiçbir Şey Durduramaz!!!

# 6 Bu kişinin tipik olduğunu, memnun olduğunu ve karşılaşana kadar kullanıldığını unutmayın. yanlış bayan

Gerçek hikaye

Ne kadar baskı altında olduğunun farkında değildi ta ki bazı aşırılık yanlıları ona öyle olduğunu bildirene kadar.

# 7 Yüksek sesle gülmek. Bu sürtük hala yaşıyor mu?

# 8 Radikal ve zevk alıyorum çılgın siyah sol kadınlar sürekli olarak saçlarını düzelttiriyor gibi görünüyor ve harcama planlarına ulaşarak beyaz görünmelerini sağlıyor

Saçlarını uzatıyorlar ki bu sadece un onlar için doğal

# 9 Tabii ki Iverson onun kahramanıydı ama kesinlikle. Başka bir “bana bak” profesyonel atlet.
Colin çok önemsiz.

#20 Inanılmaz! Ne palyaço.

#17 Clayton Bigsby, beyaz anne ve babalarıyla aynı sorunu yaşıyordu. Büyük ihtimalle daha da kötü.

#17 Bu POS hakkında öğrenmeniz gereken her şeyi anlatıyor, anneleri ve babaları fırlatıyor.

#24 olgunlaşırken annem ve babam kendi güvenliğiniz için siyah topluluklardan uzak durun dediler. Ve bir yetişkin olduğunuzda ve siyahlar yaklaştığınızda, tetiği çekmeniz gerekecek, evinizin değeri düşecek. Bunu aslında RX’teki anılarımda besteledim, teşekkürler baba, anne müthiş öneriler için. babam da aynı şekilde ML’deki herhangi bir önemli sporda siyah koçlara karşı oynadığını ve siyah jokeylerden kaçındığını ve canlı rulet masasında asla siyahlara güvenmediğini belirtti.

#24 Siyah erkekler tarafından hamile bırakılan genç beyaz hanımların sayısına ve ardından onların anne ve babalarına hayret edeceksiniz. temelde çocuğa bakmak. Colin gibi sona erme eğilimindedirler. Son derece tuhaf. Pratik olarak ne olursa olsun kazanamayacaksınız

#24 olgunlaşırken annem ve babam kendi güvenliğiniz için siyah alanlardan uzak durun dediler. Ve bir yetişkin olduğunuzda ve siyahlar yaklaştığınızda, tetiğe basmanız gerekecek, evinizin değeri düşecek. Bunu aslında RX’teki anılarımda yazdım, harika rehberlik için teşekkürler baba, anne. papa aynı şekilde ML’deki herhangi bir önemli sporda siyah koçlara karşı oynamayı ve siyah jokeylerden kaçınmayı ve canlı rulet masasında asla siyahlara güvenmemeyi söyledi.

Kasaba evlerinin eski bölgesi 28 yıl önce genç haneler ve yetişkinler arasında ikamet eden arkadaşlarım vardı $ arasında değişiyordu. ile $ arası bin şimdi $30 ile $ arası) Talihsiz

.

Leave a Comment