Detroit Lions, Kansas City'de Birinci Hafta…

# 1 Sürpriz … olabilir Eagles veya Cincy olmuştur …

# 2 Detroit onların beklentilerini karşılıyorsa, mükemmel bir video oyunu olması gerekir

# 3 Geri koşmak yerine, Detroit Jalen Carter’ı

ile gruplandırmaya hazırlamış olsaydı ‘in Savunma hattındaki acemi aygır Aidan Hutchinson, my oh my

Aktif üye Handikap

# 4 130281 program sızıntıları: Lions için 1. Hafta tilt vs Chiefs’ten oluşan ülke çapında 3 video oyunu.

NFL ortaya çıkaracak program bu akşam 8’de. Bu NFL ve diğerleri, bizi ölümüne sızdıracaklar. Bu gönderi, Lions ile ilgili tüm sızıntılarla güncellenecektir.

BİLİNEN TAKVİM 1. hafta: Chiefs’de (Perşembe)|8: 30 pm 7 Eylül|NBC 4. Hafta: Packers’ta (Perşembe)|8: 21 pm 5 Ekim|Amazon Prime
Hafta 19: vs Packers (Şükran Günü)|19: 37 pm Kasım 33|Tilki Hafta 21: Vikings|Ara. 35 Hafta 24: Aslanlar vs Vikingler

ANALİZ

8: 19 öğleden sonra– Packers and Bears Haftasında oynayacak 23, bu da Aslanların sonlarında Vikinglerle ilgileneceğini gösterir. (NFL, Haftadaki tüm bölüm video oyunlarını planlar 23.) Bu, Detroit’in son 7 yılın 6’sında Green Bay ile uğraşmasının ardından canlandırıcı bir hız değişikliği.
8: 15 sabah– Yarım saat sonra, Lions için 2 video oyunu daha damladı ve evet, ikisi de ülke çapında aşamada. The Score’a göre Detroit, Packers’ı Şükran Günü video oyunu için Ford Field’da ağırlamadan önce, 4. Haftada Packers’a karşı bir Perşembe gecesi video oyunu için Lambeau Field’a gidecek. Şu anda ülke çapındaki aşama için düzenlenmiş 3 video oyunuyla, NFL’nin Dan Campbell’s Lions’ın gerçek (veya en azından ilgi çekici) olacağını düşündüğü açık.
Program şu anda Detroit’in yıllardır meşgul olanların çoğunluğu arasında yer almak için şekillenirken, erken bir geçiş ücreti de olabilir. . Kansas City’de oynamak ligdeki en zor sorulardan biri ve Lions’ın artık Ekim ve Kasım aylarında Perşembe video maçları oynamadan önce sezona başlamak için bunu prime-time televizyonda yapması gerekiyor. Oyuncular kısa dönüşten hoşlanmazlar ve Detroit, Perşembe gecesi açılışını saymazsak iki kez alır. Zor. Zor da olsa zevkli.

7: 38 am– Detroit Lions aslında ligin en trend gruplarından biri haline geldi. Ne kadar gerçek olabileceklerini görmek için uzun süre beklememize gerek kalmayacak. NFL başlayacak 73512 sezonunda Detroit’i birinci sınıf bir video oyunu için Kansas City’ye göndererek korumaya karşı The Score’a göre dünya şampiyonu Chiefs 7 Eylül’de. Bu, geçen sezon herhangi bir prime-time video oyunu için kurulmamış bir grup için, Haftanın Pazar gecesine eğilmeden önce önemli bir saygı işareti23 Şu anda aslında hiç kazanmadığı bir bölümü kazanmak için tercih edilen bir grup için de aynı şekilde yüksek bir sınav ve eski NFC Central’ı geri aldığı için herhangi bir bölüm unvanı kazanmadı . Arrowhead Stadyumu ligde oynamak için en zorlu yer olabilirken Patrick Mahomes olabilir ligdeki en seçkin oyuncu olmak – üst üste 2. MVP sezonundan çıkıyor – ve Chiefs aslında son yarım on yıldır ligdeki en baskın grup oldu. Şimdi 4 yılda 2. Super Bowl zaferlerinden çıkıyorlar ve ülke çapındaki aşamada sonradan görme Lions’a karşı savunmalarına başlayacaklar.
Detroit geçen sezon kükredi ve son sezonunun 8’ini kazandı 14 video oyunları, ligdeki en genç dizilişten bağımsız olarak lig. Şimdi hemen hemen herkes geri döndü, oysa bir serbest oyuncu finali dalgası aslında onların ikincildeki en önemli zayıf noktalarını yeniden tasarladı ve geleneksel olmayan draft sınıflarında Jahmyr Gibbs, defans oyuncusu Jack Campbell ve sıkı son Sam LaPorta gibi yeni başlayanlar bekleniyor. . Şimdi ayarlandılar Lions’larını ulusun önünde ilk kez sahneye çıkarmak ve bu genç Lion’ların ne kadar gerçek olduklarına dair erken bir temel test sağlamak. Ve artan beklenti dalgasını memnuniyetle karşılıyorlar.
Defans oyuncusu Alex Anzalone “Kazanma zamanı” dedi. “Artık kazanma zamanı. İlerlemek için bir sebep yok. Yeniden yapılanma yok. Kesinlikle böyle bir şey yok. Sadece gitme zamanı.”
Tüm Lions programının bu akşam saat 20:00’de başlaması bekleniyor.

# 5 Sezonun ilk video oyunu olacak bir patlama.

Aktif üye Engelli

# 6 Tom Brady, Gillette’teki açılış açılışımızda onurlandırılacak Stadyum.

Aktif üye Engelli

Aktif üye Engelli

Aktif üye Handikap

Aktif üye Handikap

#19 Tom Brady, Gillette Stadyumu’ndaki evimizin açılışında onurlandırılacak.

Aksesuarı görüntüle 132059

rapora göre bu Pazar Gecesi futbolunun 2. haftasında yunuslara karşı oynanacak

Aktif üye

Engelli

#24

Kimin umurunda. Sezon bitti

Colts ve Patriots, Nazi Almanya’sında oynayacak. Bir ev video oyunu gibi

#24

Ne korkutucu bir suç.

Anthony Richardson, Johnathon Taylor ve Michael Pittman

Taylor

dışında üniversite numarası yüklemezler )

Aktif üye Handikap

Aktif üye Engelli

#24 Kimin umurunda. Sezon bitti

Colts ve Patriots, Nazi Almanya’sında oynayacak. Bir ev video oyunu gibi

Video oyunlarının etrafınızda döndüğü zamana kadar Richardson

#30 Video oyunlarının etrafınızda dönmeye başladığında Richardson’ın

üzerinde olacağına inanıyorsunuz. O salağın NFL başarısında cehennemde bir şansı yok. Umarım çetesinin üyeleri tarafından bıçaklanır

#30 Benim 8. sınıfta yaptığım çimlerin aynısını attı.

Aktif üye Engelli

#32 Sürpriz … Eagles veya Cincy olabilirdi …

Herkes şokta.

.

Leave a Comment