DONALD DUMP ABD TARİHİNİN EN KÖTÜ BAŞKANI

# 1 Donald Dump, Obama’dan büyüyen bir ekonomi elde etmesine rağmen, hepsini alt üst etmeyi başardı. Gürültü tanıdık mı? Olması gerekiyor. Aynı şekilde, bir organizasyon görevlisiymiş gibi davranmak ve birçok iflas başvurusunda bulunmak için babasının parasını aldı. Basitçe bir asil bok çuvalı. Cumhuriyetçiler ve Demokratlar arasındaki yangını sürdürdü. Hanımlara, Müslümanlara, Çinlilere karşı sürdürülen nefret, kendisi bile dönüşemediğinde savaş kahramanlarına saldırdı. Hepimiz Donald Dump’ın keman gibi cumhurbaşkanları oynadığını anlıyoruz. Bir Demokrat kadar hızlı koşabilirdi, ancak sonunda cumhuriyetçileri kontrol etmek çok daha kolaydı. çok komik. Çoğunun orta öğretim sonrası eğitimi veya sağduyusu yoktur. Milliyetçilik hakkında daha fazla, onlar için Vatanseverlik. Onları kızdırmak çok daha kolay.

Medyaya saldırdı. Onun saçma sapan mantığı veya eylemleriyle aynı fikirde olmayan herhangi bir kişiye saldırdı.

Ancak Başkan olarak görev süresindeki en önemli leke (4 yıllık görev süresi) salak hayranlarını Washington’da yerel bir terörist saldırıya teşvik etti. . Bu, tarihe kalıcı olarak kazınacak bir Cumhurbaşkanı için talihsiz bir sebeple sürdürülen bir terör eylemi olacaktır.

O zaman büyük hata vardı COVID durumuyla uğraşırken. Bahar ya da başka bir şey tarafından “sihir gibi kaybolacağını” söyledi. Ne salak. Bu kişi cidden bir palyaçoydu.

Bu palyaço aslında hayatında yapabileceği her şeyi yaptı ve onu defalarca mahvetmeyi başardı. Başarısız hizmetlerde babanın parasını kaybetmekten (uzmanlar, sahip olduğu parayı “şirketleri” yerine madde faiz hesaplarına yatırırsa daha fazla nakde sahip olacağını belirtiyorlar ve Obama’nın büyüyen ekonomisini kazanıp onu mahvetmeye ve sadece 4 yıl hizmet etmeye kadar. Lol.Obama, diğer korkunç cumhuriyetçi Başkan Bush’un hatasını sırf Donald Dump’ın emeğinin meyvelerinden zevk alması için onarıyor ve yine de seçimlerde Sleepy Joe tarafından orospu tokatıyla karşı karşıya kalıyor.

Ve bu bizi ayrılışına getiriyor.Orospu gibi ağlayarak dışarı çıktı.Sürpriz değil.Aldatıldığına dair sızlayan bir kaybetme mırıltısı olarak değil,herkesin canı sıkkın,hatta başkan yardımcısı lol .Bunu uyduramaz.Sanırım son bir kez çıkıp milleti bölmek zorunda kaldı.

İyi iş cumhuriyetçiler. Üzülme. Bir Demokrat bir kez daha iktidarda ve en kısa sürede ulusu toparlayacağız. şey. Donald Dump, tweet atmaya (ayy) ve çocuğu Ivanka’yı parmaklamaya geri dönebilir …

)

# 6 Bana düz bir yüzle söyle bu sapık pislik çocuğunu becermedi. Yüksek sesle gülmek. Her neyse, gülüşün için teşekkürler Donnie. çıkarken kapının sana çarpmasına izin verme … 4 yıl … LOL.

# 8

Gerçekten önemli bir notta, düşünün BT. Donald Dump şimdiye kadarki en kötü başkanlar arasında olmasaydı … bugün Başkan olarak uykulu Joe olmazdı. Donnie’yi suçla. Bumbling Bush ve Donald Dump için teşekkürler cumhuriyetçiler. Gelmiş geçmiş en kötü 2 başkan. Doğal olarak cumhuriyetçi olmaları gerekiyordu.


Tarihin tekerrür etmesi ne komik. Obama, Bush’u beceriksizce savuşturduktan sonra bulunabilir ve toparlanabilir ve şimdi Joe Biden, Donnie’nin bıraktığı pisliği düzeltmek için burada. Gördüğümüz en bölünmüş Amerika. Teşekkürler cumhuriyetçiler.
Ömrünün son günlerine… 4 yıllık görev süresi boyunca tekmeler atıp çığlıklar attı ve ilk oldu orospu yenilgiyi reddediyor ve acı çeken bir kaybeden gibi ağlıyordu. Üstüne üstlük, Capitol’e saldırmak için yanıltıcı ve hızla kontrol edilen aptal hayranlarına ilham verdi. Hepsi onun incinmiş egosunu memnun etmek için.


Tarih Donnie’ye saygı göstermeyecek.

#
Dürüst olmak gerekirse, yalan söylemeye dayanamıyorum , vefasız, tembel, ahlaksız, sümüksü cahil, ırkçı, şiddetli cumhuriyetçiler, ancak Biden yerine Pence’i seçerdim. Şaka bile değil,

#02 Kendi kendine mi konuşuyorsun, geri zekalı? Bir psikiyatriste görünün.

# ) ” Donald Dump, Obama’dan büyüyen bir ekonomi elde etmesine rağmen, hepsini alt üst etmeyi başardı lol”

“Kadınlara, Müslümanlara, Çinlilere karşı nefreti körükledi, hatta savaş kahramanlarına saldırdı”

“Ama en önemlisi Başkan olarak görev süresinde leke (4 yıllık görev süresi ahem) salak hayranlarını Washington’daki yerel bir terörist saldırıya teşvik etti”

“Bir Demokrat bir kez daha iktidarda ve biz ortalığı toparlayacağız. ulus en kısa sürede tekrar”

İsa Mesih … bu JATTKING kişi hayal mi görüyor yoksa NE? olduğunu düşünerek komada kalmalıydı. . Tamam, Jattking. Sigara içiyorsan, ne olursa olsun bir gram istiyorum, tamam mı? Sadece bana PM atın ve biz planları. Size açık bir çek postalayacağım; maliyetinizi arayabilirsiniz. Çek temizlenene kadar bekleyebilirsiniz sağlamadan önce.

Anlaşmak?

# 1636442454 1636442454 “Donald Dump, Obama’dan büyüyen bir ekonomi elde etmesine rağmen, her şeyi mahvetmek için lol”

“Bayanlara, Müslümanlara, Çinlilere karşı nefreti körükledi, hatta savaş kahramanlarına saldırdı” “Fakat başkanlık dönemindeki en önemli leke (4 yıllık görev süresi) ahem) salak hayranlarını Washington’daki yerel bir terörist saldırıya teşvik etti”

“Bir Demokrat bir kez daha iktidarda ve biz ortalığı toparlayacağız. ulus”

İsa Mesih … bu JATTKING adamı hayal mi görüyor yoksa NE? olduğunu düşünerek komada kalmalıydı. . Tamam, Jattking. Sigara içiyorsan, ne olursa olsun bir gram istiyorum, tamam mı? Sadece bana PM atın ve biz planları. Size açık bir çek postalayacağım; tarifenizi arayabilirsiniz. Çek temizlenene kadar bekleyebilirsiniz
sağlamadan önce.

Anlaşmak?

ÇOK KOMİK . .. @JATTKING sigara içmek, enjekte etmek, nefes almak vb. ne olursa olsun, bunlar güçlü şeyler olmalı

1636442454 13707442

1635228106

409396115112

.

Leave a Comment