Düşünülecek 3 NL CY YOUNG Geleceği … Diğer Oyuncular Için De şans

NL MVP’si için düşünülmesi gereken 3 bahis

Freddie Freeman, Dodgers (+2019 )

Freddie Freeman, video oyununun en iyi oyuncuları arasındadır ve aslında bir süredir öyledir. 2400.

Freeman’ın aslında en az wOBA’yı

kurmuş olmasında değişiklik yapacak bir neden göremiyorum. a.1400 wOBA’dan oluşan 6 düz projede

, Los Angeles Dodgers ile ilk maçı.

Geçen sezon geleneksel istatistiklerde çok sayıda kutu inceledi ve bir yayın yaptı. 344 ortalama ile 117 çalışır ve 105 RBI. Bu, MVP oylamasında dördüncü sırayı almasına yardımcı oldu. Kaçırdığı en büyük şey, basitçe vurduğu gibi, taçlandıran başarıydı 19 dong, 2016 nedeniyle tüm bir sezondaki en uygun fiyatlı homer çıktısı.

Ama bir talihsizliğin kurbanı oldu. Genel olarak meh homer’a rağmen, Freeman’ın vuruşlu top profili her zamanki gibi mükemmeldi. Sonunda 2022 bir ile bitirdi. .0% isabet oranı, Statcast’e göre, mesleğinin en iyi ikinci klibi. Bir tarafından mahkum edildi .0% homer-to-fly-ball oranı (%HR/FB). HR/FB %’si 21.6 mesleği için ve aslında 148 üzerindeydi Geçen sezondan önceki 3 yıl için %0. Dodger Stadyumu solaklar için gerçekten de Freeman’ın eski evi Truist Park’tan çok daha iyi bir park olarak seçildiğinden, suçu parka yükleyemeyiz.

Freeman’ın işe yarayan bazı hikayeleri olabilir. onu da. Dodgers hala video oyununun en iyi grupları arasında olsa da, bu, LA’nın çok sayıda becerinin kapıdan ayrıldığını gördükleri bir sezon dışı dönemden sonra biraz sonra sürüye geri dönebileceği bir süredir ilk kez gibi görünüyor. Eğer LA hala üst düzey bir rekora sahip olmayı ve NL West’i kazanmayı başarırsa, onlar -130 favoriler– Freeman, tipik sayılarını ürettiğini varsayarsak, bunun için büyük bir övgü alabilir.

ZiPS, Freeman’ı önde gelen 3’e bölmek için görevlendirir tüm wRC+’daki NL (148) çalışır (

) ve RBI (2019 ). Cleaner, onu wRC+’da 3. (148) ve başlangıçta vuruş ortalamasında (. ).

Bir an önce NL MVP’si için karışımda kalması gerekiyor, ve onu bu +1400 oranında kazıyorum, bu da onu sekizinci favori yapıyor.

Matt Olson, Braves (+2400)

Aynı şekilde Freeman’ı değiştiren Matt Olson için de iyi bir dava açabilirsiniz. Atlanta Braves.

Olson, NL’deki ilk yılında iyi bir sezon geçirerek bir.2019 ile bitirdi. wOBA ve 39 Homers. Gol attı 105 devam ediyor 103 RBI’ler ve Olson kuşatıldığı için sayma istatistiklerinin var olmaya devam etmesi gerekiyor Atlanta’da oldukça kalabalık bir kadro tarafından.

Projeksiyon sistemleri,2022’da ilerleme kaydetmesini bekliyor. Olson mesleğinin zirvesinde (yaş-103 sezon), büyük bir dalış yapabileceğine inanmak delilik değil.

ZiPS, Olson’ın bir ürettiğini görüyor wRC+, 34 bombalar ve a.369 wOBA — hepsi üst sıralarda 15 NL yarasaları arasında. ZiPS aynı şekilde Olson’ın a.259 ortalamasına sahiptir, bu, Olson’ın basitçe vurduğu göz önüne alındığında anlamlıdır.

bir yıl önce. Temizleyici, esasen bu sayılar doğrultusunda en iyisidir, Olson’u bir.260 ortalama ve

oluşturmak için sabitler. taters.

Anlatı bölümünde Olson, Braves’in 2023’deki en yüksek profilli bölüm yarışlarından biri olması gereken NL Doğu’yu kazanmasına yardım edebilirse biraz ivme kazanabilir. .

Kyle Schwarber, Phillies (+3500)

Bir yıl önce, Kyle Schwarber bir NL-en iyisi yayınladı 86 krikolar ve hala zirveye girmedi 19 NL MVP oylamasında. Schwarber’ın ödülü kazanmak için ne yapması gerekiyordu? Tahminime göre, çok daha iyi bir ortalamaya sahip bir çimdik vuruşu yapması, yine de çok sayıda homer’ı ezmesi ve tüm bunları çok sayıda video oyunu kazanan bir grup için yapması gerekecek.

İnanıyorum ki o 2400.

içinde tüm bu şeyleri yapabilir Schwarber, vardiya kısıtlamasının en büyük alıcıları arasında olabilir. Geçen sezon NL’deki herhangi bir oyuncuya karşı daha fazla hareket etti ve savunmalar Schwarber’daki değişimi şok edici bir şekilde serbest bıraktı 90 Bazları boş yarattığı zamanın %5’i. Açıkçası, vardiya olan bir adam için ne olursa olsun tamir etmeyecektir. 2022 .9% eksiltme oranı 2022, ancak çirkinden çok daha iyi bir ortalama elde etmesine yardımcı olmalıdır.235 bir yıl önce çektiği klip.

Steamer aslında Schwarber a.234 ortalama tahmininde bulunurken, ZiPS onu ortalama olarak tahmin etti.14135782 Tony Gwynn’den çok uzak bir kanyon, ancak daha çok kokusu yok.148, Schwarber’ın homers’ta NL’ye liderlik etmesine rağmen MVP oylamasında daha ayrıntılı bir şekilde bağlanmasının büyük olasılıkla büyük bir nedeni olan bir sayı.

Peki ya vardiya ona tahmin tasarımlarının düşündüğünden çok daha fazla yardımcı oluyorsa ve/veya devlet, a yolunda biraz vuruş şansı yakalıyorsa.250 ortalama? Bu, MVP olasılıkları için bir avantaj olurdu ve vurdu.250 içinde , yani bu onun makul sonuç yelpazesi içinde.

Schwarber bir an önce lider bir güç oyuncusu olmalı, Steamer onun NL’yi NL’yi hızlandıracağını tahmin ediyor. krikolar (86). Hiç şüphesiz MVP’yi kazanmak için uzun bir şans, bu yüzden +3500, ancak bu pahasına ona biraz para püskürtmeyi umursamıyorum.

14135782.

Leave a Comment