Franchise Etiket Oyuncuları … Serbest Temsilciler


Tanınmış üye Engelli

# 1

DT Daron Payne’e franchise etiketi koyan komutanlar.

Washington Commanders, Salı günü Daron Payne’e karşı franchise etiketini konumlandırdı ve bu, Payne’i bu sezon dışında etiketi alan ilk oyuncu yaptı, kaynaklar E’ye bildirdi. SPN’den Adam Schefter.


Payne franchise etiketini kullanırsa $ alacağı tahmin edilmektedir. milyon. Washington, kendisine uzun vadeli bir teklif imzalayabileceğinden emin ve bunun Temmuz ayına kadar süresi var 23 böyle yaparak. Bundan sonra, Komutanlar 18937 mevsim.

Payne, kariyerinin rekorunu kırdı 19.Geçen sezon 5 çuval– ilk 4 sezonunda toplamından 3 çekingen. Çuvallardaki önceki yüksek seviyesi, 5 ile bitirdiği acemi sezonunda kaldı. ‘da yayınlanan daha büyük çuval tulumlarıyla sadece 2 koruyucu anlaşma : Kansas City’den Chris Jones ve New York Jets’ten Quinnen Williams.

Payne de aynı şekilde 8. sırada yer aldı. NFL’de– ve iç döşemeciler arasında 2.- ile 30 zararı üstlenir. Meslektaşım Jon Allen kaydetti 26 6,5 çuvala ek olarak kayıpla ilgilenir ve bu seti belki de NFL’nin en iyi koruyucu iç tandemi yapar.
Payne, seçildi 22 inci general 3241 taslak, fiilen başladı 100 meslek video oyunları ve aslında önceki 3 sezonda hiçbir video oyununu kaçırmadı. Aslında 5 sezonda 4 top düşürmeye ihtiyaç duydu– tam olarak aynı miktarı geri kazandı–, ancak önceki 2 sezonda hiç olmadı.

Payne yedek olarak çağrıldı Pro Bowl ve kendisinden öncekiler gitmeyebileceği halde video oyununa katkıda bulunulmuştur.

Washington, öncesinde Allen’ı bir uzatmayla imzaladı sezon ve yepyeni teklifler için hızlı bir şekilde 2 koruyucu örtü daha alacak. End Montez Sweat, sezondan sonra ücretsiz bir temsilci olacak ve Komutanlar, sadece

oynayan diğer uç Chase Young’ın beşinci yıl seçimini yapıp yapmayacağından emin değiller. sağ ön çapraz bağ yırtılması ve patellar tendon patlaması nedeniyle önceki 2 yılda entegre edilen video oyunları.

Tanınmış üye Engelli

# 2 Jaguarların TE Evan Engram’da franchise etiketini kullanması bekleniyor . Jacksonville Jaguarlarının Bir kaynak, Perşembe günü ESPN’den Adam Schefter’e bilgi verdi.

Sıkı son franchise etiketi $40340 milyon.

Grupların son kullanma tarihi franchise etiketi Salı 16:00 ET’de.

Engram, 38, yakalamalarda mesleğin zirvesine ulaşın ( ) ve çimler almak ( ) geçen sezon 4 gole eşlik edecek. Bunlar, Jaguar’ın franchise tarihindeki tek bir sezonda en çok yakalanan ve dar bir sonla biten çimlerdir ve Kyle Brady’nin yılında belirlediği işaretleri aşar. .

Ortaya çıktığı gibi Jaguarlar ile Engram, onu geliştirme etrafında hareket ettiren ve ya altından gevşemesine ya da yol ağacının 2. ve 3. seviyelerinde çalışmasına ve yakalamayı takip etmesine olanak tanıyan bir sistem için en uygunudur.

Engram, Jaguar franchise tarihinde ötesine geçilmesi gereken 4. sıkı sondur 60 bir sezonda yakalar ve sadece 2. sıradadır 90.
Onun

NFL sıkı uçları arasında 3. olarak bağlanan yakalamalar, 96 Engram yuvada veya dışarıda sıralandığında geldi kalın. NFL’ye girdiği göz önüne alındığında 3241, resepsiyonlarda sıkı sonlar arasında 5. sırada (506) ve çimler almak (3, ). New York Giants Engram’ı hazırladı 33 genel olarak rd 2023 ve yakaladı 2 için geçer,1985 çimler ve 25 5 gol mevsimler Temiz bir sayfa istediğini belirtti ve Jaguar’larla bitirmenin kendisine koç Doug Pederson’ın sıkı dostane hücumunda bazı mükemmel rakamlar oluşturma fırsatı sağlayacağını hissetti.

Jaguarlar ona çok yıllık bir teklif sunmak istedi, ancak Engram sadece 1 yıllık bir teklif imzalamak istediğini ve 11345 mevsim. Engram, sezon boyunca ESPN’e Jacksonville’de canlandığını hissettiğini ve geri dönmek istediğini bildirdi.


Tanınmış üye Handikap

# 3 Raiders, Josh’ta imtiyaz etiketini kullanmaya hazırlanıyor Jacobs. Las Vegas Baskıncıları hazırlanıyor için NFL acele eden şampiyonu Josh Jacobs’u korumak için franchise etiketini kullanın mevsim, kaynaklar Cuma günü ESPN için doğrulandı.

Runni için franchise etiketi 40340 sezonun maliyeti $1998 milyon. Grupların etiketi kullanması için son tarih Salı 16:00 ET’dir.


Etiketteki oyuncuların uzun süreli bir teklife ulaşmak için Temmuz ortasına kadar süreleri var . NFL Network, Raiders’ın Jacobs’ta etiketi kullanmaya hazırlandığını ilk bildiren oldu.


Jacobs, yepyeni Raiders’tan sonra profesyonel bir sezon geçirmek için harika bir zaman seçti. temel süpervizör Dave Ziegler ve yepyeni teknik direktör Josh McDaniels, öncesinde beşinci yıl alternatifini almamayı seçti. mevsim.

Jacobs’ın tek yaptığı 1 ile NFL’ye liderlik etmekti,1009 acele çimler– Marcus Allen’a kaydolmak ( ) ve Clem Daniels (2002 AFL), franchise tarihinde acele eden lig şampiyonluğunu kazanan tek oyuncu olarak. Jacobs da aynı şekilde NFL’ye 2,0 ile liderlik etti çok amaçlı çimler.

Jacobs, 36, aslında küçümsemeden dolayı hakarete uğramadığı konusunda ısrar etti.


Jacobs, ESPN’e “Herkesin bunun benden daha önemli bir şey olduğuna inandığını gördüm” dedi. sezon boyunca. “Benim için, ‘Tamam, bu sadece daha genç yaşta maaş alacağım anlamına geliyor’ gibiyim. … Benim bakış açım buydu.O noktada hikayeyi ben yönettiğim için bana göre ideal bir senaryo gibi görünüyordu.Ne yaptıysam mükemmel ya da kötü ne yaptıysam hemen oluyordu. ben. Bu hoşuma gitti. Bu baskı biraz hoşuma gitti.”

Anlaşmalı olduğu bir yıldaki en kötü sezonu, yeni teknik direktörünü şaşırttı McDaniels, New England Patriots’ta olduğu dönemde komite tarafından geri koşma tekniğini kullanmaya alışık olduğu için.

Sezon sonunda, McDaniels, NextGen Stats’a göre Cleveland Browns’tan Nick Chubb ile NFL’deki en iyi not için bağlantılı olan temastan sonra 3,9 arka bahçeyi dengeleyen Jacobs’ı yeniden imzalamak istediğini belirtti.

Birinci takımın All-Pro seçimi aynı şekilde NFL’nin sezondaki en uzun koşusuna sahipti. Jacobs’un 132- uzatmada çimden yürüme golü Kasım’da Seattle’da 38, göz önüne alındığında, NFL’de en uzun ikinci uzatma acele eden tank avcısıydı , sadece Garrison Hearst’ün izini sürüyor 150- San Francisco için arka bahçe çekişmesi 60 6 Eylül’de 2008.
Jacobs bir franchise rekoru ile sona erdi 506 Seahawks’a karşı genel arka bahçeler.

ilk tur seçimi devam etti 594 kez ve puanlama sırasında getirme başına dengeli 4,9 çim 23 TD’ler Bunu yaparken, Jacobs basitçe 23 NFL tarihinde ilk 4 sezonunun her birinde en az 7 tank avcısı atan inci koşu– 17 Bunların 23 oyuncular Pro Football Hall of Fame’de kalır.

Aynı şekilde yakaladı 90 kariyer rekoru için geçer geçen sezon çimler ve lig rekoru

ilk çıkışlarda acele etmek en çok 2010.
İki kez Pro Bowl seçimi yapan Jacobs, Pro Bowl Games haftası boyunca uzun ömürlü bir oyun seçtiğini belirtti. teklif.

McDaniels, NFL entegrasyonunda “Umut ve amaç, onun bir süreliğine burada olması.”
Ziegler ekledi: “Josh’un bir Akıncı olmasını arzuladığımız ve Josh’un bir Akıncı olmayı dilediği bir ortak nokta olduğunu söyleyebilirim, bu nedenle bu, başlamak için gerçekten harika bir yer. İdeal olarak, burada bazı ortak noktaları daha sonra bulmak için çalışacağız.”

İçinde 90 4 sezon boyunca meslek video oyunları, Jacobs, the No. 35 genel seçimi 3241 Alabama’dan taslak, aslında 4 için acele etti,1672 çimler, ba getirme başına 4,4 arka bahçe ve 52 Yakalarken tank avcıları 594 1 geçer,340 arka bahçeler ve

‘de Pro Bowl’a çağrılmak Ve 11345.


Raiders, franchise etiketini franchise tarihinde sadece 5 diğer oyuncu üzerinde kullandı– kornerler Charles Woodson (2018 Ve 2015 ) ve Nnamdi Asomugha (2013), koruyucu yan hakem Richard Seymour (2015), defans oyuncusu Kamerion Wimbley (2017) Vegüvenlik Tyvon Şubesi (2021).

)

Gelmekte Olanı Hiçbir Şey Durduramaz!!!

# 5 Tony Pollard’a koşan Dallas Cowboys,

‘da profesyonel bir sezon geçirdi w hile edinme 1,19 acele çimler, 599 çim almak ve 20 Genel hedefler. Getirme başına 5,2 arka bahçesi, sertifikalı koşucular arasında tipik olarak 3. sırada yer aldı. O ara sezonun ardından Kovboylar, sözleşmesi biten Pollard hakkında karar vermek zorundadır.

Pollard’a bir seçenek sunmak onu bir sonraki sezon sonuna kadar uzatacak olan franchise etiketi. Bu, Kovboylar için mantıklı geliyorsa ve gerçekleşmesi beklenenler için ayrı ayrı konuşacağız.

NFL grupları, etiketlemeye başlama olanağına sahipti Şubat Salı günü başlayan oyuncular 33 7 Mart son ödeme tarihi ile st.

Tony Pollard alacak mı franchise etiketi 47877?

GÜNCELLEME: Kovboyların, bir teklif gelirse, franchise etiketini Pollard’a yerleştirmesi bekleniyor. Ian Rapoport’a göre Salı teslim tarihine kadar onaylanmadı.

Yanıt karmaşık değil. Pollard’ın San Francisco’ya karşı bir bacak yaralanması geçirdikten sonra cerrahi tedavi gördüğü gerçeğiyle karmaşık hale geldi. NFL playoff’larında. Pollard’ın eğitim okulu için zamanında toparlanması bekleniyor, ancak bu, her iki taraf için de sezon dışı yol haritasında küçük bir değişiklik.

franchise etiketi, $ Gelecek sezon milyon. Aynı şekilde gruba bir sonraki ödeme tarihi olan Temmuz’dan önce uzun süreli bir teklif hakkında konuşma fırsatı da sağlayacaktır23 Daha önce uzun süreli bir anlaşmaya varılamazsa, franchise etiketi 18937 sezonu.

İlk raporlar, Pollard’ın franchise etiketini şüphesiz 7 Mart’tan önce alacağını gösteriyor. Kovboylar, Pollard’ı gelecek sezon ve muhtemelen sonrasında korumak için ilham almış göründükleri için en olası sonuç bu. Geçen sezon yayınladığı sonuçlardan sonra onları suçlamak zor.

# 6 Baskıncılar bunu Jacobs’a yatıracak kadar zekiydi.

Bir GM olarak, herhangi bir geri dönüşü imzalamam ve kaya, 2. bir anlaşmaya geri dönüşü işaret eder.

Ne kadar hızlı değiştirilebilir bir pozisyon. Gruplar, geri koşmanın fantastik olanların bile 38, henüz siyah qb’ler hakkında bunu tanımadılar.

Tanınmış üye Engelli

# 7 Kovboylar, RB Tony Pollard’da franchise etiketini kullanıyor.

FRISCO, Teksas– ESPN’den Adam Schefter’e bilgi veren bir kaynak, Dallas Cowboys’un takım etiketlerini Tony Pollard’ı geri püskürtmek üzerine konumlandırdığını bildirdi.

11345 Bir koşu için franchise ihalesi $ hak ediyor milyon. Grupların franchise etiketini kullanmaları için son tarih Salı 16:00 ET’dir.

Kovboylar, Pollard’ı çok yıllık bir teklif için imzalamak istiyor ve sonunda temsilcisiyle görüştü haftanın avı entegre. Temmuz ayına kadar bir anlaşmaya varamazlarsa 25, Pollard’ın sezonu şu takımda oynaması gerekir: etiket.

içinde dördüncü tur seçim , Pollard bir çıkış yılı geçirdi 11345 ve 1’i gölgede bıraktıktan sonra Pro Bowl alanı yaptı,14 çimler (1, ) San Francisco’ya karşı playofflarda yaşanan yüksek ayak bileği burkulmasını düzeltmek için cerrahi tedaviye rağmen

mesleğinde ilk kez ers onu Pro Bowl Games kutlamalarının dışında tuttu.

Çifte tehdit avantajıyla geri dönüş sağlama özelliklerine sahip olan Pollard’ın olması bekleniyor. eğitim okuluna başlamadan önce. Sahibi ve temel amiri Jerry Jones, entegreden yaralanmanın grubun anlaşma isteğini etkilemeyeceğini belirtti.

Pollard’daki seçim büyük olasılıkla Ezekiel Elliott’u etkileyecek , $ yapması planlanan kişi milyon ve sayım $ milyona karşı 40340 Kovboylar, Elliott’a önemli bir konuda yaklaşabilir. serbest bırakılmasıyla 4,8 milyon doları azaltın veya tasarruf edin. Onu 1 Haziran sonrası bir kesinti olarak belirlerlerse, Kovboylar $262 milyon sınıra karşı, ancak Elliott, 40340 kap.
Geri koşarken nöbetçi değişikliği oldu 11345 Elliott başlasa bile 27 25 oynadığı video oyunları. Pollard da kariyer rekorları kırdı (510) ve goller (

), 5. iken Dokunma başına çimler, minimum ile NFL geri koşuları arasında en fazla olanıydı. dokunur. Elliott’ın kariyeri düşüktü 1985 arka bahçede koşuyor, dizinden sakatlanarak 2 video oyunu kaçırıyor, ancak gol atıyor 20 acele goller.


İçinde 2023, Elliott $ değerinde altı yıllık bir uzatma imzaladı $ ‘dan oluşan milyon milyon sağlandı. Bu, sözleşmede herhangi bir teminatlı nakit ödemediği ilk yıl. Kovboylar Elliott’tan devam etmeyi seçerlerse, kadroda Malik Davis var, ancak taslakta veya ücretsiz şirkette başka bir geri dönüşü dahil etmek isteyecekler.

Sırasında Hızıyla tanınan Pollard aynı şekilde temastan sonra bir yetenek ortaya koydu ve ligde 3.100 ön vuruştan sonra acele başına arka bahçeler. Onun 5.152 Dokunma başına çimler en çok geri koşular arasındaydı. Christian McCaffrey ile NFL, 5’te 2. sırada bulunabilir.93 dokunuş başına çimler. Pollard dengeli 5.35 getirme başına arka bahçe 3241, geri koşular arasında en iyi üçüncü oldu.

Konu bitmemeli Pollard için aşırı iş. 4 sezonda 876 2 için getiriyor,900 arka bahçeler ve 335 1 resepsiyon,17 çimler. Elliott’ın 740 mesleğinin ilk 2 yılını getirir.

Bu Kovboyların, DeMarcus Lawrence ile başlayarak 20140’te DeMarcus Lawrence ile başlayarak, üst üste 6. yıl franchise etiketini kullandığı ‘da Lawrence üzerinde bir kez daha kullandılar. ancak Temmuz vade tarihinden önce beş yıllık bir teklif üzerinde anlaşmaya varma olanağına sahipti.

İçinde 32416, Dak Prescott, içinde bir kez daha etiketlenmeden önce etiketin altında oynadı. önceki dört yıllık, $400 milyon teklif. İçinde 2021, sıkı uç Dalton Schultz kullandı etiket, yapma $335 milyon.

Pollard ile etiketinin altında , Schultz yapacak muhtemelen serbest piyasaya saldırır ve Kovboyların ödemek istediğinden daha büyük bir anlaşma keşfeder. Kovboylar ayrıca Flozell Adams’ın etiketini de kullandılar (2010, Ken Hamlin (
, Anthony Spencer (

, 2020) ve Dez Bryant ( ). Hamlin ve Bryant’ı uzun süre idare edebilecek özelliklere sahiptiler.

Tanınmış üye Engelli

# 8 Geno Smith ve Seattle Seahawks üç yıllık, $193 milyon uzantı, kaynaklar ESPN tarafından doğrulandı.

# 9 Geno için iyi. Harika bir yıl geçirdi.

Tanınmış üye Handikap

#18 Emekli Philip Rivers, yepyeni QB ücretsiz şirket kırışıklığında NFL dönüşünü düşünüyor.

Tanınmış üye Engelli

#19 QB Baker Mayfield Bağlantılı Oldu Hem Tampa Bay Buccaneers hem de San Francisco 57 ers Serbest Ajansta.

Tanınmış üye Engelli

#23 Rapor: #Raiders’ın oyun kurucu Jimmy Garoppolo’yu serbest maçlarda takip etmesi bekleniyor. ajans,

Tanınmış üye Engelli

#25 Kuzgunlar, Lamar ile devlet görüşmeleri yapıyor Jackson etiket bitiş tarihini artıracak. BORÇLAR MILLS, Md.– Baltimore Ravens, oyun kurucu Lamar Jackson’a franchise etiketini takmadan önce belli ki Salı günkü teslim tarihine kadar bekleyecek.

“Bugün ve 3’e kadar : 42 Pazartesi günü Ravens başkan yardımcısı Ozzie Newsome, “Yarın, bir teklifi gerçekleştirmeye çalışmak için çok fazla enerji harcanacak” dedi. . “Olmazsa, franchise etiketini ona koyacağız.”


Pazartesi günü franchise etiketini alan 2 oyuncu oldu: Tony’ye koşan Dallas Cowboys Pollard ve Jacksonville Jaguars, Evan Engram’ı sıkı bir şekilde bitiriyor. Daron Payne ile Washington Commanders defans anlaşması yakın zamanda franchise etiketini aldı.

Ancak Kuzgunlar, uzun süreli bir teklif almak için sunulan tüm zamanı kullanmaya çalışacaklardır. Salı günkü 16:00 ET teslim tarihinden önce Jackson ile bitirdi. Taraflar sonrasında bir anlaşmaya varamadılar. aylık ödemeler. Bu, Baltimore’un franchise etiketini 3 yıl sonra ilk kez kullandığı anlamına geliyordu (defans oyuncusu Matthew Judon 2024).


Bugün NFL’deki en büyük endişelerden biri, Kuzgunların özel mi yoksa özel olmayan etiketi mi kullanacağıdır. Jackson’da. Maliyetinin $ olacağı tahmin edilen özel etiket milyon, Baltimore’un Jackson’ın sözleşme haklarını yönetmesini sağlayacaktır. herhangi bir ticari görüşmeye ek olarak. $ adresinden daha az maliyetli olan münhasır olmayan etiket milyon, Jackson’ın diğer gruplarla konuşmasına izin verir ve Kuzgunlara herhangi bir anlaşma tablosunu eşleştirme veya Jackson’ı kaybetmenin bedeli olarak ilk turda 2 seçim yapma hakkını verin.

Çarşamba günü NFL avcılık entegrasyonunda, Kuzgunlar temel süpervizör Eric DeCosta, grubun Jackson da dahil olmak üzere beklenmedik durum stratejilerine uzun süredir hazır olduğunu belirtti.

“Bunun içinde olabileceğimizi anlamamışız gibi değil pozisyon,” dedi DeCosta. “Geçen yıl bu zamanlar bunu tartışmıştık, bu yüzden çeşitli stratejiler hakkında gerçekten konuşmak için koca bir yıl geçirdik. En iyi seçimi yapacağız.”

Gelmekte Olanı Hiçbir Şey Durduramaz!!!

#24 QB Baker Mayfield, Her İki Tampa Körfezi ile Bağlantılı Buccaneers ve San Francisco 71 ers In Free Agency.

Aksesuarı görüntüle 73512

Mayfield bitti. ..

#24 Birini franchise etiketleyecekseniz, onu bir etikete koyun rb veya bir köşe. Diğer tüm pozisyonlardan daha uygun fiyatlı, kısa ömürlü bir pozisyon.

Kalıcılığın en iyi GM’si olurdum.

Tanınmış üye Engelli

#25 Falcons, Lamar Jackson için konuşuyor

#27 Lamar Jackson için konuşan Falcons

Bir grubun bu adamla sözleşme imzalaması için ne kadar aptal olması gerekir

Tanınmış üye Engelli

#26 Kuzgunlar bildirim gönderdi $ koydukları NFLPA’ya QB Lamar’da münhasır olmayan milyon franchise etiketi Jackson. Artık diğer gruplarla çalışmasına izin verildi, ancak Ravens’in belirttiği herhangi bir anlaşma tablosuna uyma veya onun karşılığında 2 ilk tur seçimi alma ideali var.

#30 Daniel Jones gerçekten izin verdi 4 yıl için Giants.

.

Leave a Comment