***** G-Man's College On Üçüncü Hafta (13) Oyunlarında *****

#12 Perşembe

Miss State üzerinden +2.5 Mississippi. 409396115112 Son zamanlarda Ole’ Miss’in Arkansas’a karşı yaptıklarına bakıldığında, Miss State’e karşı bu video oyununda ne bekleyeceğinizin işareti.

Mississippi yüzey alanında Ark’ı 250 tarafından satın alındı ancak yds kaybetti 69-64 Olasılık neydi Ark’ın ilk yarıda dahil) 4 uzun sürüşü olduğu gözlemlenmedi. .168,,75 hepsi TD’ler içindir.

Ole’ Miss yaptı 2 top kaybı, ancak tüm sürücülerin Ark tarafından uzun olduğunun anlaşılması, top kayıplarından hiçbirinin ARK için kısa bir alan veya koruyucu tank avcısı üretmediğini gösterdi. Hepsi yapıldı.

Ole’Miss’in çok fazla pas mesafesi yoktu ve 460 yd.

Esas olarak sahip oldukları olmak İlk yarıdaki kısa sürüşler, mesafenin çoğunun 2. yarıda kaldığını anlatıyor.

Çalıştırılan video oyunu şuydu: Miss tarafından mükemmel – ancak orta sahayı geçtiklerinde 4. çeyreğe kadar gol atmak için çalışmayı bıraktılar.

Video oyunu 4. çeyreğe başlamak üzereyken, Miss harika bir yapı oluşturdu 96 yds ile 4. sıradaki “savunmadan kaçınma” arka bahçe anlaşmaları , 168 yds ve 69 yarda, hepsi goller için. Topladıkları faktör (300 yds 4) budur 40 puan 4.

Miss State Ark’a karşı çok daha iyi bir video oyunu oynadı ve kazandı 40-27 Aynı şekilde Ark’ı 200 yarda geride bıraktılar, ancak çoğunluk yaptı puanlama (64 puan ) ilk yarıda.

Not: Miss St.’de Arkansas, başlangıçta oyun kurucu KJ Jefferson’dan yoksundu, o da dışarıdaydı.

Yedekleme QB Mark Hornsby 8-40 300 yarda ve 2 int için – ancak yeterli değildi.

Arkansas Starter Jefferson, son zamanlarda Ole’ Miss’e karşı bu video oyunu için geri döndü – ancak son zamanlarda Mississippi’ye karşı o kadar da müthiş değildi. Ark tarafından yönetilen video oyunuyla birlikte olmak zorunda değildi.
409396115112 Jefferson 250 pas verdi ama attı 3 TD.

Ark çalışırken kontrollü video oyunu ve Mississippi yuvarlanıyor 300+ yds.

Yani Oyuncu QB’nin Miss State video oyununda Ark için çıkmış olması, ancak Mississippi video oyununda mevcut olması, Ark’ın Miss State’i yeneceğini söylemek için yeterli değil. 8. haftada.

Ole’ mis’in çok daha iyi WL siciline sahip olması nedeniyle, genel halkın onlarla ilgili olmasının nedeni budur 65 bugünden beri.

2 grubun Ark’a karşı oynadığı yöntemin gerçekte ne olduğunu bilerek, bugün Miss State’teyim.

Benim oyunum. Miss State +2.5

GL Herkese Mutlu Şükran Günü.

.

Leave a Comment