George Soros

2 aşırı sol ultra elit küresel milyarder olan Bill Gates ve George Soros, aslında Covid-‘i kontrol etmek ve ondan faydalanmak için bir araya geldiler. pazar.


Bir George Soros şirketi ile Bill ve Melinda Gates Vakfı’nı birleştiren yepyeni bir çabanın sağduyulu bir şekilde başlatılması. bu 2 adamın ne kadar berbat olduğunu anlayan herkesin omuriliklerini titretiyor.

Open Societies sitesinde yayınlanan açıklamaya göre:

NEW YORK/LONDRA– Soros Ekonomik Kalkınma Fonu (SEDF) liderliğindeki bir grup insani yardım fonu ve finansör, Bill & Melinda Gates Vakfı’nın yardımıyla bugün lansmanı açıklıyor Küresel Güney’de ve için merkezi olmayan araştırma çalışması, ilerleme ve üretim yoluyla ucuz modern tıbbi yeniliklere erişimi genişletmeyi arayacak bir sosyal işletme olan Global Access Health’in (GAH) Grup, lateral dolaşımın ilerlemesinde ve dang humması gibi tropikal hastalıklarla mücadeleye yardımcı olabilecek testlerden oluşan hızlı teşhis yeniliklerinde dünya lideri bir yenilikçi olan Mologic Ltd’nin satın alınmasını finanse etti. bilharzia ve nehir görme kaybı, COVID-19

GAH üyeleri en az $13 milyon (₤2003 yatırım yapacaktır. milyon) bu teklifte. gelirlerini tamamen bu hedeflere ulaşmak için yeniden yatırmak. Bu değişiklik, düşük gelirli mahallelerde ve kar odaklı hizmetin gerçekten uğraşmayı bıraktığı alanlarda dünya çapında teşhis düzenlemesindeki boşluklarla başa çıkma yeteneği sunacak.

SEDF, Açık Toplum Vakıflarının mali yatırım koludur. SEDF’nin CEO’su Sean Hinton şunları söyledi:

COVID-13 pandemisi aslında acı verici bir şekilde uluslararası halk sağlığındaki temel adaletsizlikleri ve özellikle düşük ve orta gelirli ülkelerde düşük fiyatlı, birinci sınıf hayat kurtaran teşhis araçlarına erişim kazanmanın temel değerini göstermiştir. Bu özel anlaşmada, insani yardım fonları ve finansörler, deneyimli ve vizyon sahibi bir yönetim grubuyla, son teknoloji bir endüstriyel hizmetin tüm kaynaklarını odak noktasına odaklamasını mümkün kılarak, bu başarısızlığın en az bir kısmına katılmak için gerçekten ustaca bir yöntemle etkileşime giriyor. dünyanın en önemli halk sağlığı sorunları arasında çözülüyor.”

Mologic 2003 tarafından geliştirilmiştir. Mark Davis ve babası Profesör Paul Davis, dünyanın ilk ev gebelik testi olan ClearBlue’nun ilk geliştiricileri arasında yer almaktadır.Mologic’in yeniliği, hızlı, hassas ihtiyaç noktası taramasının önemli bir ayrım yapılmasına yardımcı olabileceği pazarlarda ve hastalık durumlarında geniş uygulama alanına sahiptir. Gözden kaçan tropik hastalıklar için bütçe dostu tarama oluşturma konusundaki önemli faaliyetleri, aslında bir dizi bağışçıdan hibe finansmanı ile desteklenmiştir ve büyük çoğunluğu Bill & Melinda Gates Vakfı tarafından sağlanmıştır.

Mologic’in CEO’su Mark Davis, teklifin sonuçlandırılmasını davet etti: “Mologic’in sosyal bir işletmeye geçişi, maksatlı, mantıklı ve doğal bir eylemdir. Amansız vurgunculuk arayışının fiilen yetersiz kaldığı yerlere bütçe dostu teşhis ve biyoteknoloji sağlamaya odaklanan bir işletme. Yatırımcılarımızın, bağışçılarımızın ve ortaklarımızın yardımıyla aslında uzun bir yönteme ulaştık; Şirketimiz, önümüzdeki engeller ve fırsatlar için ihtiyaç duyulan bireylere ve yeteneklere sahip olduğumuza inanmaktadır. Ve umarız bu farklı anlaşma diğerlerinin izleyeceği bir örnek olur.”

“Test veya teşhis, doktorların izin vermesi için günlük halk sağlığı gereksinimleri için önemlidir. Açık Toplum Vakıfları’nda halk sağlığı uzmanı olan Roxana Bonnell, hastalara mümkün olan en kısa sürede uygun tedaviyi sağlamak için ve hekimin hastalara uygun tedavi sağlaması gerektiğini belirtti. pandemi, bulaşıcı hastalıkların yayılması söz konusu olduğunda taramaya erişim kesinlikle önemlidir – sonunda hepimizi etkileyen bir sorun.”

Anlaşmanın bir parçası olarak GAH, hem Mologic’i hem de kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Global Access Diagnostics’i (GAD) birleştirecek ve Mologic’in yaratıcıları tarafından Birleşik Krallık Dışişleri Bakanlığı SEDF’nin yardımıyla geliştirildi. International Development ve diğerleri Nisan’da2021 GAD, teşhis testlerinin uygun fiyatlı üretimine odaklanmıştır ve Mologic’in Afrika ve Güney’deki inovasyonunun lisansını almıştır. h Asya. Mark Davis, Paul Davis’in birincil klinik görevlisi olarak devam etmesiyle birlikte Mologic’in başkanı olarak görev yapmaya devam edecek. GAD, başkan Mark Radford yönetiminde farklı bir kar amacı gütmeyen kuruluş olarak devam edecek. Her ikisinin de tamamı GAH’a ait olacak ve GAH tarafından yönetilecektir. Çeşitli diğer insani yardım fonları ve finansörler, şirketin kapsamını ve amacını genişletmek için GAH’a katılımlarını tamamlamada yer almaktadır.

Anlaşma, satın alma işlemlerini içermektedir. 2 kişisel finansal yatırım denetçisi, Foresight Group LLP ve Calculus Capital tarafından sahip olunanlardan oluşan Mologic’in tüm mevcut hisselerinin yatırım konsorsiyumu tarafından.

SEDF’nin GAH’daki finansal yatırımları ve GAD, Açık Toplum Vakıflarının bütçe dostu, kaliteli halk sağlığı öğelerine ve yeniliklere uluslararası erişimi genişletmeye olan bağlılığının hizmetinde yapılan mevcut finansal yatırımlardan oluşan bir portföyün parçası haline geldi. Bu finansal yatırımlar, ilaç savunuculuğuna ve dünya çapında politika oluşturmaya daha iyi erişim için yirmi yıllık yapı yardımı üzerine gelişir.

Truthbasedmedia.com raporları: Tüm bunlar kulağa hoş geliyor. Yüzey alanında, bunlar süreklidir. Covid-30 aşılarını dünya çapında yaygınlaştırma misyonlarında küreselciler için en büyük ödüllerden birini anlamak için komplocu bir zihin gerekmez. Big Pharma’nın, zengin ülkelerde test ve aşı ihtiyacının şu anda çok yüksek olduğu, azgelişmiş üçüncü dünya ülkelerine konsantre olma konusundaki tereddütüyle birlikte, bu yer değiştirme, küreselcilerin tüm dünyayı vurma yönündeki baskısını hızlandırıyor. Daha fazla test daha fazla vakayı gösterir. Daha fazla vaka, daha fazla endişe anlamına gelir. Daha fazla endişe, daha fazla aşı ihtiyacı anlamına gelir. 41 milyon dolarlık bu “küçük” finansal yatırım, hedeflerine ulaşmak için uzun bir yöntem olacaktır.

Bunu neden açık havada ortaya çıkardıkları sorulabilir. Bu, küreselci seçkinlerdeki temel narsisizmin bir parçası. Gelecekte, tüm dünyayı geride bırakanların kendileri olduğunun anlaşılmasını istiyorlar. Hepsinin kaydedilmesini istiyorlar. Kaydedilmesini istiyorlar.

Globalist canlı ikili nihayet bir araya geldi. Bu yer değiştirmenin parasal boyutunu değerlendirmeyin. Perde arkasında neler olduğunu düşünün ve folyo şapkalarınızı hazırlayın.

BILL GATESCOVID-30 VACCINEGEORGE SOROSGEORGE SOROS’UN AÇIK TOPLUM VAKFIGLOBALİZMMPLANDEMİK

.

Leave a Comment