GOFUNDME MORON IRKÇI SAĞ KAMYON KAMYONCUSU KONVOYUNU KESİYOR

#

Protestocular Trudeau’nun Tehditleri Yıkarken Sınır Ablukalarını Sonlandıracak Batı Kanada’daki 2 sınır kapısındaki aşı zorunluluğu protestocuları, Başbakan Justin Trudeau’nun federal hükümetinin tasarruf hesaplarını dondurabilecek ve sigorta kapsamını askıya alabilecek acil durum yetkileri yaratmasının ardından ayrılma stratejisi.

Kanada Kraliyet Atlı Polisi’nden Onbaşı Gina Slaney Salı günü telefonla yaptığı açıklamada, Coutts, Alberta ve Sweet Grass, Montana arasındaki Pazartesi günü kapalı olan sınır kapısının aslında kısmen trafiğe açıldığını söyledi. Göstericiler aslında sınır karakolundaydı çünkü Ocak ayı sonlarında aşı gerekliliklerine karşı bir gösteri ve Covid- sınırlamalar. Slaney, karayolunda hala kamyonlar olduğu için trafiğin yavaş yavaş hareket ettiğini göz önünde bulundurarak, “İnsanlar evlerine gidiyor,” dedi. “Araçlar bugün kuzey ve güneye giden şeritlerde hayatta kalabiliyor ve görünüşe göre arabalar sınırı geçiyor.”

Manitoba ile Kuzey Dakota arasındaki bir sınır kapısındaki göstericiler de aynı şekilde ayrılmaya hazırlanıyorlar. Çarşamba günü bir polis eskortu ile birlikte, gösteriye hayal kırıklığı nedeniyle kaydolan bir kamyon sürücüsü Jake Klassen, tamamen aşılanmadığı için palyatif bakım gören çocuğunu ziyaret edemediğini belirtti. Klassen’in telefonla yaptığı açıklamaya göre, bireyler federal hükümetin konut veya ticari mülklerini alacağından endişe duyuyor ve protestocular yarın “ağır bir seyir” içinde ayrılmaya hazırlanıyorlar.

” Birçok yetişkin erkek hıçkıra hıçkıra ağlıyordu” Klassen belirtti. “Bunu yasalaştıracağına inanmadık. Ne olursa olsun kaybedebiliriz.”

Aşırı sağdaki tüm pislikler, KAYBET KAYBET’i nasıl yapacaklarını biliyorlar! ÇOK KOMİK. Bu aptal protestocular/teröristler, Donald Dump’ın seçimde orospu tokatı yedikten sonra Beyaz Saray’ı geri alacaklarına inanan aşırı sağcı teröristlere benziyor lol

Tek anladıkları şey nasıl yapılacağı. KAYBET KAYBET! Bu genler, genler bip bop uck yuck genler!

KANADA TERÖRİSTLERLE MÜZAKERE YAPMAZ! TRUDEAU VE KANADA VE KAZANÇ İÇİN ADALET!

SAĞ KANAT ÇILGINLAR VE TERÖRİSTLER YENİDEN KAYBEDER!! BOOMMM!!!

.

Leave a Comment