Gönderiler Için Daha Uzun Düzenleme Süresi

# 1

Eski yazılım uygulaması ( RIP) sadece 5 dakikalık düzenleme süresine izin verir. Yepyeni yazılım uygulaması, çok daha uzun süre, muhtemelen sınırsız, emin olmamanızı sağlar.

Değişikliği beğendim ve lütfen şimdi olduğu gibi kalsın.

# 2 ) Eski yazılım uygulaması (RIP) sadece 5 dakikalık düzenleme süresine izin veriyordu. Yepyeni yazılım uygulaması çok daha uzun, muhtemelen sonsuz, tam olarak emin değil.

Değişikliği beğendim ve lütfen şimdi olduğu gibi kalsın.

Kabul etmek

# 3 Geri bildirim için teşekkürler! Web sitesinde zevk alın.

# 4 Oh hayır, geriye doğru önemli bir hareket! Görünüşe göre gönderileri değiştirmek için 5 dakikaya geri döndük.

# 5 Oh hayır, geriye doğru büyük bir hareket! Görünüşe göre gönderileri değiştirmek için 5 dakikaya geri döndük.

Aksesuarı görüntüle 73

Biz 5 dakikalık sınırlamaya geri dönün ve çizer

# 6

5 dakikalık sınırlama ve çizer

5 dakikalık değişiklik süresi değişiklik yapmak için yeterlidir. Doğruyu söylemek gerekirse, yepyeni web sitesi stilini tanıttıktan sonra bile kurulan sistemi değiştirdiğimize inanmıyorum.

# 7 5 dakikalık değişiklik süresi değişiklik yapmak için yeterlidir. Dürüst olmak gerekirse, yepyeni web sitesi stilini tanıttıktan sonra bile kurulanları değiştirdiğimize gerçekten inanmıyorum.

LOL, şaka mı yapıyorsun? … 5 dakika göz açıp kapayıncaya kadar geçer ve HAYIR yeterli bir süre değil! 5 dakikanın kesilemeyeceği gerçeğinden dolayı daha uzun bir değişiklik süresine sahip olmak harika olurdu o kardeş

# 8
5 dakikalık değişiklik süresi değişiklik yapmak için yeterlidir. Samimi olmak gerekirse, yepyeni web sitesi stilini tanıttıktan sonra bile kurulanları değiştirdiğimize inanmıyorum.

yepyeni web sitesi stilinden sonra, bir şeyleri siliyordum, yayınlandıktan günler sonra gönderileri değiştiriyordum ve müthiş (hem eski hem de yepyeni gönderiler) ). şimdi 5 dakikaya geri döndük

# 9 yepyeni web sitesi stilinden sonra, bir şeyleri siliyordum, girişten günler sonra gönderileri değiştiriyordum ve oldu müthiş (hem eski hem de yepyeni gönderiler) . şimdi 5 dakikaya geri döndük

Yanlış anlamayın rwjr. Benim için bu, neden 5 dakikalık zaman değişikliğini gerçekleştirmemiz gerektiğine dair birincil büyük faktördür. Kişi basitçe gidip gönderilerini değiştiremez (özellikle eski gönderileri).

# Yanlış anlamayın rwjr . Benim için bu, 5 dakikalık zaman değişikliğini neden yürütmemiz gerektiğine dair birincil mükemmel faktördür. Kişi sadece gönderilerini değiştiremez (özellikle eski gönderiler).

O kadar uzun olması gerektiğini söylemiyorum, ancak arızaları keşfetmek ve onarmak için biraz daha zaman var.

Salı Yetkililer hala umursamıyor … Engelli1635516505

# 1645949998 Umarım eski gönderilerin değiştirilmesini önlemek için bir yöntem keşfedebiliriz, ancak 5 dakikayı artırın beğenme sınırlaması veya 20 – ve aynı şekilde, SBR’nin yaptığı gibi, değişikliğin gerçekleştiği zaman damgası, düzenlenmemiş yayınların olması nedeniyle posta geçmişi kararlılığını garanti edecek bir zaman damgası olduğu sürece hala başlangıç ​​olarak güvenilebilir.

# 1635516505 Herhangi biri bir gönderiyi silmek veya değiştirmek isterse, sürekli olarak bir MOD arayabilir. Spor afişlerinin oyunlarını, sistemlerini vb. silmesini veya değiştirmesini istemiyoruz.

.

Leave a Comment