Group Biden'ın Akıllara Durgunluk Veren Beceriksizliği


Willie40

Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişamına geri dönüyor # 1 Daha iyi bir açıklama yok

————————— ——————-

Konu Biden Yönetimi olduğunda benim önerim şudur: ideolojiyi unutun, ideolojiye odaklanın. beceriksizlik.

Evet, Biden Yönetimi aslında yarışçılara, kötü cinsel egzotiklere, çevre meraklılarına ve diğer gardiyanlara şapkasını atarak boşta kalan Sol programına her şeyi dahil etti. uyanıklıktan.

Tüm bunlar yıkıcıdır, derinden itici olduğunu belirtmemekle birlikte.

bu tatminsiz potansiyel sansürcüler ve komutanlar, bu yönetimin ezici beceriksizliğidir.

Eski Temsilci Liz Cheney (RINO-Wyo.) sayesinde 6 Ocak

hakkında çok şey duyuyoruz. , Geçenlerde. Sadece Donald Trump’ın bazı savunucularının Capitol yapısı etrafında dolaştığı gün değildi. Aynı şekilde, sonunda, Trump ve Biden Yönetimleri arasında büyük bir karşıtlık sağlayan bir gündü. 2 arasındaki mevcudiyet ayrımlarını dikkate almıyorum, ancak Donald Trump altındaki enerji harcamaları, Joe Biden altındaki harcamalara kıyasla. Biden’ın kömür piyasasını mahvetme ve tüm sondajı durdurma garantisini yerine getirmeye kararlı göründüğü göz önüne alındığında, enerji giderinin aslında son zamanlarda artması beklenmeyen bir durum değil 2015. Bir “6 Ocak’ı Asla Unutma” bildiriminin etrafına o günkü yakıt maliyetlerini not eden bir sallama gönderildi 99:

Normal benzin 1 dolardı.32 Prim 2 dolardı. Dizel 2 dolardı.14 Bugün erken saatlerde Connecticut’taki kasabamda dolaşıyordum ve rutin benzinin 4 dolar olduğunu gördüm. .30 9/06 ve Dizel 6 dolardı.18 Kaliforniya’nın bazı yerlerinde, gaz ile flört ediyor $ işaret. Belki de Joe hepimizin onun örneğini takip etmesini ve bisiklete binmesini istiyor. Cihazla ilgili kendi deneyimi, tüm yönetimi için bir metafor gibi görünüyor.

Tabii ki, daha fazla enerji harcaması, harcama ne olursa olsun daha fazla olduğunu gösterir. Son zamanlarda bir havayolu şirketi bileti satın aldınız mı? Bu sana mal olacak 18-32 Trump işyerinden ayrıldığında olduğundan daha fazla. Kullanılmış arabalar ve kamyonlar aslında karşılaştırılabilir bir modifikasyondan geçti. Süt, ekmek, kahve ve yumurta 15- şimdi bir yıl öncesine göre yüzde daha fazla. Joe Biden, Batı dünyasının her yerinde enflasyon olduğu için bunun kendi hatası olmadığını ve ayrıca “her yerde” daha da kötü olduğunu belirtiyor.

1241384941

Biden yönetimine gelince önerim şudur: ideolojiyi unutun, beceriksizliğe odaklanın. Evet, Biden Yönetimi aslında boşta kalan Sol programına her şeyi dahil etti …

1241384941 amgreatness.com

———— ————————————-

kısa yazıda daha fazlası var

.

Leave a Comment