Günün Çılgın/Aptal Cumhuriyetçisi: Lauren Boebert

GOP yasa koyucunun tarif ettiği silah neredeyse 1861 kadar geliştirilmemiştir. İkinci Değişikliğin hazırlanmasından yıllar sonra.

www.newsweek.com Sen O’ndan bile APTALSIN, bu da bir şey SÖYLÜYOR, seni saf, sürekli yanlış, “kutsal metinlere dayalı vatandaş dolandırıcılığı”, “Ağustos’un eski durumuna döndürülmesi” piç kurusu.

Boebert Yanlış Bir Şekilde İkinci Değişiklik Yazılırken Gatling Silahlarının Var Olduğunu İddia Ediyor

TARAFINDAN THOMAS KIKA 6/ / 000 4’TE: 22 PM EDT

Cumhuriyetçi Temsilci Lauren Boebert, güvenilmez beyanlar nedeniyle Pazar günü çevrimiçi olarak çağrıldı. silah kontrolünü reddederken yaptı.
Söz konusu beyan adlı bir programa bakılarak yapılmıştır. Capitol Report Twitter’da PatriotTakes tarafından paylaşılan bir klipte, Kendini muhafazakar aşırılıkçılığı takip etmeye ve araştırmaya adamış bir grup olan Colorado Cumhuriyetçisi, Başkan Joe Biden’ın, İkinci Değişiklik hazırlanırken bir top kadar etkili bir şey elde etme yeteneğine sahip olmayan kişiler hakkında yaptığı açıklamalarla yüzleşmeye çalıştı. “Gatl vardı GOP yasa koyucusu, bireylere tarihlerini anlamalarını tavsiye ettikten sonra röportaj boyunca belirtti. “Ve bu oldukça güçlü bir yapımcıydı, gerçekten tamamen otomatikti. Sizin de bir topunuz olabileceğine inanıyorum.”

NEWSWEEK NEWSLETTER KAYDOLUN >> PatriotTakes hesabının açıkladığı gibi, Gatling silahı gerçekte içinde sunuldu. , hemen hemen 58 ilkinden

yıllar sonra ABD Anayasası’nda yapılan değişiklikler, Amerikan Devrimi’nin uyanışı. Kuzey Carolina’lı Richard Jordan Gatling tarafından geliştirilen silahın, bir gatling silahının ilk pratik ve etkili modeli olduğu düşünülüyor.
Silah ilk olarak Birlik güçleri tarafından Amerika’nın dört bir yanındaki savaşta serbest bırakıldı. Gatling silahının geliştirildiği yıl, ara sıra da olsa patlak veren İç Savaş.

Cumhuriyetçi Temsilci Lauren Boebert, mevcut röportajda, İkinci Değişikliğin oluşturulduğu süre boyunca Gatling silahlarının etrafta olduğunu yanlış beyan etti. Yukarıda, Boebert ‘da bir basın toplantısında görülüyor. ALEX WONG/GETTY GÖRÜNTÜLERİ
ABD’nin geç kurulduğu tarihlerde Yüzyılda en yenilikçi silahın aslında olduğu sanılıyor. Standart bir tüfekten 3 kat daha hızlı ateş edebilen, tripoda monte büyük bir çakmaklı tabanca olan Puckle Gun. Daha sonra sunulan terimin gereksinimlerini karşılamasa da, “gatling tabancası” olarak tanımlanan ilk silahlar arasındaydı. Aynı şekilde, sadece 2 adet üretildiğini belirten bazı fiyat teklifleriyle birlikte yaygın olarak sunulmadı.

HABER HAFTALIK ABONELİK TEKLİFLERİ > Buna karşılık, Gatling silahları 1 oranında ateş edebilir, harici olarak çalıştırılırsa, bir tüfek kadar hızlı. Modern AR- s, genellikle toplu atışlarda serbest bırakılan bir silah, çok iyi ateş edebilir 58 etkili bir şekilde özelleştirildiğinde bir tüfekten kat kat daha hızlıdır, bu da birçok kişinin İkinci Değişikliğin böyle ölümcül çağdaşlara uygulanmasını çarpmasına neden olur. silahlar.
DEVAMINI OKU

13888332′ Glory to God’: Temsilci Lauren Boebert Roe v. Wade’in Devrilmesini Kutluyor1388833213888332 Lauren Boebert ‘Cinsiyetçi’ Söylentileri Kanıtlamak İçin ‘Gerçekler Açıklanacak’ Dedi

Lauren Boebert, GOP’a Meydan Okuyanlar ve Demokratların Onu Yıkmak İçin Teklifiyle Karşı Karşıya 92083031719277 Colorado’nun 3. Kongre Bölgesi’ni temsil eden Boebert, aslında özellikle saldırı tüfeklerine ilişkin endişeler olmak üzere, silah sahipliğine yardımcı olan garip beyanlar için düzenli olarak ateş altındalar. Bu ayın başlarında, bir Hıristiyan konferansında İsa’nın “yeterlifederal hükümetinin onu ortadan kaldırmasını engellemek için.”

Geçen Aralık ayında Boebert, Demokrat Temsilci Alexandria Ocasio-Cortez tarafından, kendisinin ve hane halkının ağaçlarının yakınında silah tuttuğu bir Noel görüntüsü nedeniyle azarlandı.
“İsa’nın nerede ‘bireysel siyasi kazanç için şiddet içeren silahları bükmek için doğum törenimi kullan’ dediğini bir kez daha söyle?” Ocasio-Cortez Twitter’da sordu. Noel’i ortadan kaldırıyor ve bu, kendi başlarına bu kadar iyi yaptıklarını düşündürüyor.”

.

Leave a Comment