Guv DaSavage GOAT, Nazi BiDum'a Kendi Ilacının Tadını Sunuyor

# 1 Vali Ron Desavage, Delaware’deki Joe Bidens’ın memleketine yasaklı göçmenler gönderiyor

# 3 İyi şanlar

# 4 İyi şanlar

TDS’nin en iyi hali # 5 TDS devam etmektedir. saçmalığını düşün Trump’ın geliştirmeye devam ettiği bahaneler. ) “Bu dosyaların gizliliğini kaldırdım !!!” çok iyi egzersiz yapmıyor gibi görünüyor # 6 TDS düşünmeye devam ediyor saçmalık Trump’ın geliştirmeye devam ettiği bahaneler. “Bu dosyaların gizliliğini kaldırdım !!!” çok iyi egzersiz yapmıyor gibi görünüyor Rusya dolandırıcılığına yenik düşen aptal mutherfkr TDS diyor.

Willie Muhafazakarlar, Vatanseverler & Huskies ihtişamına geri döner ) # 7 Aptal mutherfkr TDS diyor ki Rusya dolandırıcılığına yenik düştü.

X36

Her alt konu ile Rus Gizli Gizli Anlaşmaları Muhtemelen Kavanagh’ın da seri tecavüzcü olduğuna inanıyor ) Genler ) # 8 X57 Rus Gizli Anlaşması her alt nokta ile

Muhtemelen Kavanagh’ın da seri tecavüzcü olduğuna inanıyor

Genler Donger ile akraba

# 9

Rusya dolandırıcılığına yenik düşen aptal mutherfkr TDS diyor.

Seçimlerimizde Rusya’nın rahatsızlığı bir aldatmaca değildi.

www.intelligence.senate.gov

# Baaaa baaaaa maga-koyun git! ÇOK KOMİK

# Seçimlerimizdeki Rus karışıklığı bir aldatmaca değildi. www.intelligence.senate.gov Seçimlerimizdeki Rus karışıklığı bir aldatmaca değildi.

www.intelligence.senate.gov Seçimleri kontrol etmek için Ruslarla komplo kuran Trump projesiyle (yani Rusya aldatmacası) seçimlerimizdeki Rus rahatsızlığını karıştırmayın.

# Seçimleri kontrol etmek için Ruslarla komplo kuran Trump projesiyle (yani Rusya dolandırıcılığı) seçimlerimizdeki Rus rahatsızlığını karıştırmayın.

Rusya’nın konusunda net bir seçimi vardı.

Başkanlık için koştuğunda Al Gore yasa dışı seçimler aldı. ürün ve hızla FBI’a teslim etti.

Koz? Belki de yaptığı “gizli anlaşma”nın anlamını tatmin etmese de Trump açıkça Rusya’dan yardım istedi. Bunu düşünüyorum UNAMERİKAN #

Rusya’da net bir seçim 96 seçimini yapmış ve harekete geçmiştir. Trump’ın kazanmasına yardım et. Başkanlık için koştuğunda Al Gore yasadışı bir seçim ürünü aldı ve çabucak döndü FBI’a devretti.

Koz? Muhtemelen yaptığı “danışıklılık” anlamını tatmin etmiyor, ancak Trump açıkça Rusya’dan yardım istedi. Bunun hakkında düşünüyorum UNAMERİKAN Böylece FBI sahte bir dosyaya dayalı bir inceleme başlattı ve ardından Trump’ı 1. günden itibaren sahte olan bir incelemeyi engellemekle suçladı. Bu Amerikalı. Daha çok gelişmekte olan ülke BS gibi.

gelgit Ben federal hükümettenim ve yardım etmek için buradayım # Gov Ron Desavage yasaklı göçmenleri Joe Bidens’ın Delaware’deki memleketine gönderiyor

Aksesuarı görüntüle 525

Shapiro’nun evinin ve Fetterman’ın evinin önünde birer tane istiyorum. kutsal şehirlerin bizi PA’da daha güvenli hale getirdiğini mi ilan ediyorlar? Getto sakinlerinin yasadışılardan çok hoşlandığına göre bir test edelim. Artı Delaware’de erken seçim yok, PA var 409396115112 # )
Böylece FBI, sahte bir dosyaya dayalı bir inceleme açtı ve ardından Trump’ı günden itibaren sahte olan bir sınavı engellemekle suçladı. 1. Bu Amerikalı. Daha çok gelişmekte olan ulus BS gibi.

Dosya incelemenin açılmasında tek etken miydi? İncelemeyle sonuçlanan ayrıntıları sunabilecek bir casus ve muhbir ağımız var.

Cumhuriyetçilerin önderliğindeki, iki partili bir Senato istihbaratı, Rusya’nın seçimlerimize müdahale ettiğini keşfetti – bu Rusya hikayesinin tamamı kumaştan yapılmış gibi değil.

) # 1663706247659 Shapiro’nun evinin ve Fetterman’ın evinin önünde birer tane istiyorum. kutsal şehirlerin bizi PA’da daha güvenli hale getirdiğini mi ilan ediyorlar? hadi bir test edelim çünkü o getto sakinleri kaçaklardan çok hoşlanıyor. Artı Delaware’de hızlı bir seçim yok, PA var 1662678756 1663716713332 # 1635227525 Sınavın açılmasında dosya tek etken miydi? İncelemeyle sonuçlanan bilgileri sunabilecek bir casus ve muhbir ağımız var.

Cumhuriyetçilerin liderliğindeki, iki partili bir Senato istihbaratı, Rusya’nın seçimlerimize müdahale ettiğini keşfetti – bu Rusya hikayesinin tamamı kumaştan yapılmış gibi değil. Öyleydi Carter Page’in CIA’de bizim için çalıştığı süre boyunca bir Rus mülkü olarak etiketlendiği projeyi denetlemek için bir FISA izni almak için tüm faktör.

FBI, dosyanın sahte olduğunu anlayınca, incelemenin başlangıcını Papadopolous’un bir diplomatla içecekler üzerinden bir şeyler tartıştığını belirledi.13944422409396115112 Daha Fazla BS

Rusya’nın seçimlerdeki kargaşasını istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. 13944422 Dış seçimlere aynen müdahale ediyoruz 1394441813944415 Trump’ın veya proje üyelerinden herhangi birinin onlarla komplo kurduğuna veya onu dönüştürecek herhangi bir faktör olduğuna dair hiçbir kanıt yoktu. 2 yıllık bir sınav. 13944422 # 1635227490 Seçimde Rusya’nın rahatsızlığını istediğiniz kadar tartışabilirsiniz. 1635227741 Yabancı seçimlere aynen müdahale ediyoruz139444181635227525 Trump veya proje üyelerinden herhangi birinin komplo kurduğuna dair hiçbir kanıt yoktu. onları veya herhangi bir faktörü 2 yıllık bir sınava dönüştürmek için.

Yani senin mantığın, Amerika’nın diğer ulusların seçimlerine karıştığını düşünmek, diğer ulusların bizimkilere karışması uygun ? .

Leave a Comment