Herhangi Bir Yedek Değişiklik Lütfen

# 1 Yarış online forumuna yeni başlayanlar için Paddy
Paddy bugün bunları diliyor
Delaware Parkı
R5 – Prenses Vudu – 3 /6 eski Saratoga R7 – Merkür On – e/w
Laurel Park R2 – Harika Fikir R4 – Miami’de Buluştu

Seviyorum (Prens Disiplin) R8 Saratoga ve (Ms Malevolence) Delaware ancak boktan oranlar olabilir.
Yarış başlayana kadar masraf alamam, tetik çeltik İrlanda’da kalır. (Günaydın sana)

# 3 Teşekkürler Michelangelo. Paddy’nin bu gece tezler için dua etmesi: Del Mar
R8 – # 9 Amerikan Teoremi
(9– 5– 2) Saratoga
K8 – # 4 yenmek # 3 yenmek # 2 (4-3-2)

R9– Merkez üssü– Merkez üssü– Merkez üssü
Benim gecem olacak 1 ata kadar, Beni Kentucky’de ve ondan sonra Pimlico’da eledi, ancak onu uçurumun üzerinden takip etmekten mutluyum, bu gece GOD SAVE Epicenter ve Paddy.

ve Gulfstream Park’taki Race9’da UNSOCIABLE #3 atı biraz gıdıklayabilirim . 5 meslek koşusu, tip 2-53, LTO’yu çok geride bırakmadı, yarışın başlarında biraz geride kaldı, sonra raydaki boşluk dışında. Daha yaşlı koşucuları idare ediyor, ancak mükemmel ağırlıklı görünüyor ve jokey 7 libre ilan ediyor. Çıkıyor hafta tatili de, maruz kalmamış, büyük bir ahırda eğitilmiş.

# 4 İyi şanslar, şampiyon! Anladın

# 5 Thx RXJoy ve size bir Top ‘o’ da Mornin # 6 1658943796 1658434437 Teşekkürler Michelangelo. Paddy’nin bu gece tezler için dua etmesi: Del Mar
R8 – # 9 Amerikan Teoremi
(9– 5– 2) Saratoga
K8 – # 4 yenmek # 3 yenmek # 2 (4-3-2)

R9– Merkez üssü– Merkez üssü– Merkez üssü
Benim gecem olacak 1 ata kadar, Beni Kentucky’de ve ondan sonra Pimlico’da eledi, ancak onu bu gece uçurumun üzerinden takip edeceğim, GOD SAVE Epicenter ve Paddy.

ve Gulfstream Park’taki Race9’da UNSOCIABLE #3 atı biraz gıdıklayabilirim . 5 meslek koşusu, tür 2-37, LTO’ya çok yenilmedi, yarışın başlarında biraz aşıldı, sonra raydaki boşluk hariç. Yaşlı koşucuları idare ediyor, ancak mükemmel ağırlıklı görünüyor ve jokey 7 libre ilan ediyor. Çıkıyor hafta tatili de, maruz kalmamış, mükemmel bir ahırda eğitilmiş.

1658943796 Teşekkürler İsa, Teşekkürler Teşekkürler, Teşekkürler Teşekkürler, Teşekkürler Teşekkürler, Teşekkürler Teşekkürler, Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim

.

Leave a Comment