Hershel Walker … Ah, O çocuklar.

# 1

Adam sadece aptal. Seçilemez, işi bitti.

GOP Georgia Senatosu adayı Herschel Walker, 2 ‘gizli’ çocuğu olduğunu itiraf etti– şimdi 4 çocuğu olduğunu söylüyor Walker’ın açıklaması bugün 2. Afro-Amerikalı olmayan babalar için sürekli olarak açıkça önemli olan, medyanın varlıklarıyla ilgili çıkan haberlerden sonra evlilik dışı çocukları olduğunu itiraf etmesi istendi.

Herschel Walker’ın Georgia Senatosu adaylığı aslında Donald Trump tarafından terfi ettirildi. Walker evlilik dışı en az 3 çocuğu olduğunu doğruladı.

www.cnbc.com

# 2 Dooley’nin ortağına çaktığını düşün. Yüksek sesle gülmek

# 3 Dooley’nin daha iyi yarısına çarptı. Yüksek sesle gülmek

Bir ihtimal olarak hazırladı, inanırsınız. ?

# 4

Neden hazırlıklı olsun ki? “gizli çocuklar” ve diğer yarısı kırbaçlanıyor

gelgit Ben federal hükümettenim ve Yardım etmek için buradayım

# 5

lol, Claw Space ve ahmak Ateistler bunun bir proje olduğuna inanıyor Kazanan, aslında çok sayıda farklı kadından çocuk sahibi olan, ancak yine de onları ekonomik olarak destekleyen siyah bir erkek. Sanırım burada bir şeyin peşindesin

Sanırım meth aldıktan sonra bir otelde bilincini kaybettiyse Kalkıp sokağın küçücük bir kadını tarafından sikildin, gemide olurdun

” 4 çocuğum var. 3 çocuğum ve bir çocuğum var. Onlar ‘gizli’ değiller – onlar benim çocuklarım. Hepsini destekliyorum ve hepsinden zevk alıyorum. Siyasi bir projeyi kazanmak için onları sahne malzemesi olarak kullanmamayı seçtim. Anneler ve babalar, çocuklarını çöple, dikişsiz oluklarla ilişkilendirmek isterler. siyaset böyle mi?”

# 6 lol, Claw Space ve aptal Ateistler, aslında babası olan siyah bir adamı çağırmanın bir proje kazananı olduğuna inanıyorlar. sayısız çeşitli dişi olan çocuklar, ancak yine de onları ekonomik olarak destekliyor. Sanırım burada bir şeyin peşindesin

Sanırım meth aldıktan sonra bir otelde bilincini kaybettiyse Kalkıp sokağın küçücük bir kadını tarafından sikildin, gemide olurdun

” 4 çocuğum var. 3 çocuğum ve bir çocuğum var. Onlar ‘gizli’ değiller – onlar benim çocuklarım. Hepsini destekliyorum ve hepsini seviyorum. Politik bir projeyi kazanmak için onları sahne malzemesi olarak kullanmamayı seçtim. Anneler ve babalar, çocuklarını çöple, dikişsiz oluklarla ilişkilendirmek isterler. siyaset böyle mi?”

Yağlanmış mı, yağlanmamış mı? Seçilemez …

# 7 Neden hazırlıklı olsun ki?

Trump tarafından destekleniyor, bu yüzden ordusu ihmal etsin zihinsel bozukluğu, “gizli çocukları” ve eşinin kırbaçlanması

varlık .. . sadece çete arasında.

# 8 En azından o çocukları öğrenir… Bu onu incitmez, Warlock’un bokunu çıkarır (herhangi bir şey olmadan) sadakatsiz) … CNBC’yi görüntüleyen veya kontrol eden hiçbir komünist onu bir şekilde seçmeyecekti …

# 9 Neden olsun ki? Biden’ın pedo ve kokain kafası olan çocuğu var. Torununa göre Biden da bir pedo

#

lol, Claw Space ve kretin Ateistler aslında bir dizi farklı kadından çocuk sahibi olan siyahi bir adamı çağırmanın bir proje kazananı olduğuna inanıyorum, ancak yine de ekonomik olarak destekleniyor onları limanlar. Sanırım burada bir şeyin peşindesin

Sanırım meth aldıktan sonra bir otelde bilincini kaybettiyse Kalkıp sokağın küçücük bir kadını tarafından sikildin, gemide olurdun

” 4 çocuğum var. 3 çocuğum ve bir çocuğum var. Onlar ‘gizli’ değiller – onlar benim çocuklarım. Hepsini destekliyorum ve hepsini seviyorum. Politik bir projeyi kazanmak için onları sahne malzemesi olarak kullanmamayı seçtim. Anneler ve babalar, çocuklarını çöple, dikişsiz oluklarla ilişkilendirmek isterler. siyaset böyle mi?”

Bir gönderiden alıntı yapacaksanız, neden? Bu önemli külçeleri dışarıda mı bıraktın?

röportaj, Wa Siyah olan İlker, “Babasız ev önemli ve önemli bir konu olduğu için Afrika kökenli Amerikalı mahalleden af ​​dilemek istiyorum” dedi. Aylar önce, başka bir röportajda Walker, babaları olmayan çocukların olduğu bölgelerde erkeklerin “o babasız çocukların babası” olmaları gerektiğini belirtmişti.

gelgit Ben federal hükümettenim ve yardım etmek için buradayım # Madem kısa bir makaleden alıntılar yapacaksınız, o zaman bu temel külçeleri neden dışarıda bıraktınız?

İçinde 58 röportajında, Siyah olan Walker, şunları söyledi: “Babamdan beri Afro-Amerikan mahallesinden özür dilemek istiyorum. Evsiz ev önemli, önemli bir sorundur.”

Aylar önce, başka bir röportajda Walker, aslında erkeklerin “baba” olmaları gerektiğini belirtmişti. hayatlarında babaları olmayan çocukların olduğu bölgelerdeki babasız çocuklardan.

lol ekonomik olarak onlara destek olurken ve hayatlarında kalırken nasıl “babasız” oluyorlar? şüphesiz aynı anda 3 veya 4 farklı evde ikamet edemezsiniz, ancak ben yaparken hangi endişeyi dile getirdiğini ya da mazur gösterdiğini bile anlamadı. Gerçek şu ki, çocuk yardımı ödüyor ve siyah mahalledeki çocuklarını bebeğin annesi veya büyükannesi tarafından büyütülmek üzere alan ve bırakan babalar hakkındaki büyük endişeye karşı pazarlama yapıyor.

eğer hayatlarında olmayan, çocuk yardımı ödemeyen, ölü bir baba olsaydı, o zaman Herschel karşıtı trene binmekten memnuniyet duyarım, ancak dur ve bugün alay ettiğin şeye inan … baba, çocuklarının yaşamında varlığını sürdürür ve onları ekonomik olarak destekler! cidden wtf senin için yanlış mı? Bir insan nasıl bu kadar yanlış, bu kadar düzenli olabilir?

# lol ekonomik olarak onları geçindirirken ve evde kalırken nasıl “babasız” oluyorlar? onların hayatları? kesinlikle aynı anda 3 veya 4 farklı evde ikamet edemezsiniz, ancak ben yaparken hangi endişeyi dile getirdiğini ya da mazur gösterdiğini bile anlamadı. Gerçek şu ki, çocuk yardımı ödüyor ve siyah mahalledeki çocuklarını annesi veya büyükannesi tarafından büyütülmek üzere terk eden babalarla ilgili büyük soruna karşı pazarlama yapıyor.

eğer hayatlarında olmayan, çocuk yardımı ödemeyen ölü bir babaysa, o zaman Herschel karşıtı trene binmekten memnunum, ancak dur ve bugün alay ettiğin şeye inan … Baba, çocuklarında hayatta kalır ve ekonomik olarak onları destekler! cidden wtf senin için yanlış mı? Bir insan nasıl bu kadar yanlış, bu kadar düzenli olabilir?

Ahhh … Kayıp babaları aradı. ikiyüzlü ve sahtekâr gibi görünüyor. “Rev” seçim zamanı geldiğinde saatini temizleyecektir. O bitti.

Bir koz hayranının anlayabileceği veya düşünebileceği bir şey yok. Geçeriniz olsun.

# lol ekonomik olarak destekleyip hayatlarında kalırken nasıl “babasız” oluyorlar? aynı anda 3 veya 4 farklı evde fiziksel olarak ikamet edemezsiniz, ancak ben yaparken hangi endişeye karşılık verdiğini veya mazur gördüğünü bile anlamadı. gerçek şu ki, çocuklara yardım ödüyor ve siyah mahalledeki çocuklarını çocuğun annesi veya büyükannesi tarafından büyütülmek üzere bırakan babalar hakkındaki büyük endişeye karşı pazarlama yapıyor.

eğer hayatlarında olmayan, çocuk yardımı ödemeyen, ölü bir baba olsaydı, o zaman Herschel karşıtı trene binmekten memnuniyet duyarım, ancak dur ve bugün alay ettiğin şeye inan … Baba, çocuklarında hayatta kalır ve ekonomik olarak onları destekler! cidden wtf senin için yanlış mı? Bir insan nasıl bu kadar yanlış, bu kadar düzenli olabilir?

“Hayatlarında kalıyor” mu? Bunu nasıl anlıyorsun?

tam olarak aynı anda 3 veya 4 farklı evde ikamet edemezsin ama boktan görünebilirsin . O mu?

2 farklı çocuk annenin çocuk yardımı için Herschel’i mahkemeye vermesi gerektiğini kontrol ediyorum. Ödemelerinde harika olup olmadığını soruyorsun?

Çocuğunuzun olmaması beni biraz daha rahatlatıyor

) # Sadece biraz gösterişli, diğer “sahipsiz” küçüklerin neler yaptığını sorgulamalıyım.

# Güzel iplik düzeltici

Oh bekle, uhhh

Florida Kadın FBI Soruşturması Altında Ashley Biden’ın Joe’nun Kızının ‘Babamla Duşlar’ı Hatırladığı Günlüğünü Satmak

409396115112

Willie Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişamına geri dönüyor # Walker hazırlıklıysa, tam da hazır olduğundan beridir. bir Cumhuriyetçi. Demokratlar hiçbir şeyi kimseye karşı tutamazlar. Genetik olarak ilgisiz ve ikiyüzlü olmaya meyilli olduklarından, bir tartışmaları varmış gibi konuşurlar

1655380744567 409396115112 #

1635228106 Ahhh … Kayıp babaları aradı. ikiyüzlü ve sahtekâr gibi görünüyor. “Rev” seçim zamanı geldiğinde saatini temizleyecektir. O bitti.

Bir koz savunucusunun anlayabileceği veya düşünemeyeceği hiçbir şey. Bir pas alırsın.

Hangi şansı kullanıyorsunuz? + alacağım GOP’ta çünkü yarış

Sanırım 1’i kimin kazandığı fazla önemli değil, çünkü GOP her iki durumda da senatoyu alıyor

1635570385

# Hangi şansı kullanıyorsunuz? + alacağım GOP’ta çünkü yarış

Her halükarda GOP’un senatoyu alacağını düşünürsek, o 1’i kimin kazandığının aşırı önemi yok sanırım

Hatta… Tıpkı seçim gibi.

Ne kadar?

.

Leave a Comment