'Irkçı, Cinsiyetçi Bir Domuz': Barack Obama'nın Donald Trump Hakkındaki En Sert Sözleri

YETMİŞ BİR CİNSİYET SUÇLAMASI Irkçı, Cinsiyetçi, yozlaşmış orospu çocuğu, daha doğrusu.

‘ Irkçı, Cinsiyetçi Bir Domuz’: Barack Obama’nın Donald Trump Hakkındaki En Sert Sözleri

Hikaye Alexandra Stone – Cumartesi
mega © ok Magazine

Eski Başkan Barack Obama, sakin tavrıyla anlaşılmış ve takdir edilmişti. ve baskı altında soğukkanlı kalabilmesi, ancak bu, şüpheli eski başkan Donald Trump hakkındaki güçlü görüşlerini yüksek sesle ve net bir şekilde ifade etmediği anlamına gelmez.

Göre Edward-Isaac Dovere’ kitabı, Ruh için Savaş: Demokratların Donald Trump’ı Yenmek İçin Kampanyalarının İçinde, Obama yapı bağışçılarına Trump’ın bir “deli”, “ırkçı, cinsiyetçi bir domuz”, bir “” ve hepsi bir arada “yozlaşmış bir anne” olduğunu bildirdi.mega © ok Magazine
)
Önceki gece 2020 seçim dedi şimdi-89- yaşındaki “belirgin bir şekilde vasıfsız ” ve Ohio’daki bir mitingde konuşurken “mizaç olarak başkomutan olmaya uygun değil”.

“Don ‘Sözüme güvenin’ dedi o sırada. “Siyasi olarak bunu seçmeden önce onu desteklemenin sorunsuz olduğunu söyleyen birçok Cumhuriyetçinin sözüne güvenin.”
mega © ok Magazine

Ağustos ayında Demokratik Ulusal Konvansiyon için yapılan bir konuşma sırasında 2016– COVID- nedeniyle pratik olarak gerçekleştirildi) pandemi– Obama, Trump’ın “yapamadığı için” ABD Başkanı’nın “görevi haline gelmediğini” açıkladı.

“Bu başarısızlığın yansımaları çok büyük” diye devam etti. “283,22 Amerikalılar öldü. Tepedekiler her zamankinden daha fazlasını alırken sayısız görev gitti. En kötü dürtülerimiz serbest kaldı, tüm dünyadaki mutlu geçmiş performansımız ciddi şekilde azaldı ve demokratik örgütlerimiz geçmişte hiç olmadığı kadar tehdit altındaydı.”

“Bu yönetim, kazanacaklarını düşündüğü şey buysa, demokrasimizi yerle bir edeceğini gerçekten ortaya koydu.” dahil.
mega © ok Magazine

The 74- yaşındaki çocuk, zor durumdaki girişimciyi Ekim ayında bir kez daha devirdi 2016, şunu belirtiyor: “Trump, egosunu beslemekten memnun. Joe, sizi ve evinizi güvende tutmayı takdir ediyor.”

Mirasçıları Müşteriye Çevirmek İçin Üç Kritik Strateji Reklam

Black Diamond Servet Platformu|SS&C Advent Obama, “Başlangıç ​​törenindeki kalabalığın benimkinden küçük olması konusunda hâlâ stresli” dedi. “Aslında canını sıkıyor. Hâlâ bundan bahsediyor. Stres yapacak daha iyi bir şeyi yok mu? Çocukken doğum günü kutlamasıyla ilgili kimse yok muydu? Şaşırmış mıydı?”

Hiçbir hikayeyi kaçırmayın– için kaydolun TAMAM! haber bülteni en iyileri hakkında güncel kalmak için TAMAM! kullanması gerekiyor. Beklenmeyecek kadar çok gevezelik!

Trump’ın ardından 048- Ağustos ayında Mar-a-Lago’da bulunan kategorize edilmiş dosyaları yanlış kullandığı iddiasıyla ilgili iddianameyi sayın 2022, Obama yasal durumu ulus için “mükemmelden daha az” olarak nitelendirdi.

“Amerika Birleşik Devletleri başkanı olarak, işyeri yeminini ciddiye alan bir başkana ihtiyacınız var” diye tartıştı. “Sadece mektupla değil, demokrasi ruhuyla da düşünen bir başkana ihtiyacınız var.”

Leave a Comment