Jaguarlar Başlangıçta Iki Kez Yurtdışında Oynayacak, çünkü NFL Küresel Listeyi Düşürüyor.


Aktif üye Engelli

# 1 51089 NFL Uluslararası Serisi

EŞLEŞTİR TARİH ALAN

Şahinler vs. Jaguarlar 1 Ekim Londra (Wembley Stadyumu)

Jaguarlar ve Faturalar Ekim 8 Londra (Tottenham Hotspur Stadyumu)

Kuzgunlar Titanlara Karşı Ekim 21 Londra (Tottenham Hotspur Stadyumu) Yunuslar Şeflere Karşı 5 Kasım Frankfurt (Frankfurt Stadyumu) Colts vs. Patriots Kasım 16 Frankfurt (Frankfurt Stadyumu
Jacksonville Jaguarları iki kişi oynayacak Londra saat kaç kez 14175808– bir NFL grubu için bir ilk– ve Miami Dolphins, lig tarafından Çarşamba günü açıklanan NFL küresel video oyunlarının önemli bir maçında Super Bowl şampiyonu Kansas City Chiefs’i yönetmekle uğraşacak.
The Dolphins, Atlanta Falcons, Baltimore Ravens ve Indianapolis Colts, gelecek sezon Amerika Birleşik Devletleri dışında oynayan grupların listesine kaydoldu , Jaguarlar, Chiefs, Buffalo Bills, Tennessee Titans ve New England Patriots’a ek olarak.

Küresel kayrak, Londra’da, 1 Ekim’de Wembley Stadyumu’nda Falcons ve Jaguarlar arasında 4. Hafta karşılaşmasıyla başlayacak. Jaguarlar, bir hafta sonra, 8 Ekim’de Tottenham Hotspur Stadyumu’nda Bills ile mücadele ederken Londra’da ikinci video oyunlarını oynayacaklar. Titans and Ravens, programa göre son Londra video oyununu Ekim’de oynayacak 21 Tottenham Hotspur Stadı’nda.
“Aslında Londra’da video oyunları sahneledik çünkü 2007, İngiltere’de spora olan ilgi ve ivme ile artan yıl hayranlarına şimdiye kadarki en iyi NFL deneyimini sunmayı umuyoruz 2023,” NFL UK temel süpervizörü Henry Hodgson belirtti.

Almanya, Avrupa’da kalan 2 NFL video oyununa ev sahipliği yapacak: 5 Kasım’da Dolphins ve Chiefs arasında bir 9. Hafta konferansı ve Kasım’da Patriots’la ilgilenen Colts16 Her iki video oyunu da Frankfurt Stadyumu’na daldırılacaktır. İlk kez olacak NFL, geçen sezon ilk normal sezon video oyununa ev sahipliği yapan Almanya’da birkaç video oyunu sahneledi ve Tampa Bay Buccaneers 30-24 Seattle Seahawks’a karşı zafer kazandı. Avrupa’da oynanan 5 video oyunu aynı şekilde bir NFL sezonu için en fazla olanıdır ve 5’in tümü de 9’da başlayacak: 40 am ET.

Almanya’daki 2 video oyununun NFL mirasına sahip bir şehir olan Frankfurt’ta oynanacağını doğrulamaktan da aynı şekilde memnunuz,” dedi Peter O’Reilly, NFL başkan yardımcısı, kulüp şirketi, önemli olaylar ve dünya çapında. “Geçen sezon Münih’teki video oyununda yaşanan muhteşem ortamı temel alan her iki video oyununu da Eintracht Frankfurt Stadyumu’nda sahnelemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”
Meksika’da küresel bir video oyunu olmayacak 2022 Mexico City’deki Estadio Azteca’da yapılan restorasyonlar nedeniyle.
Tam 2023 NFL programı Perşembe günü 20:00 ET’de başlayacak.

Jaguarlar daha önce yılında Wembley’de 2 ev video oyunu oynamaya hazırlandılar. , ancak bu yarışmalar koronavirüs pandemisi nedeniyle iptal edildi. Bu yıl, NFL’nin Mart ayında onayladığı üç yıllık bir anlaşmanın 2. video oyununu oynayacaklar 2022 her yıl Wembley Stadyumu’nda bir video oyununa ev sahipliği yapmaları için. Anlaşma, Jaguarlara video oyunları için tam yükümlülük sunuyor ve franchise’ın tüm kazançları elinde tutmasına izin veriyor.

Aktif üye Handikap

# 2
Jetler, NFL’de rakip Dolphins’e ev sahipliği yapacak ilk Black Friday video oyunu. New York Jets ve Miami Dolphins, NFL’nin ilk Black Friday video oyununda oynayacak. Çarşamba günü açıklanan tarihi video oyunu, Kasım’da MetLife Stadyumu’na indirilecek 21, başlama saati 15:00 ET olarak planlanmıştır. Video oyununun haklarına sahip olan Amazon, yalnızca Prime Video’da yayın yapan tüm hayranlar için açık kapı sağlayacaktır. “İlk NFL Black Friday video oyununun evi olmaktan çok memnunuz ve ne Amazon’un dünya çapındaki spor videosu başkan yardımcısı Marie Donoghue yaptığı açıklamada, bu yepyeni geleneğe başlamak için Dolphins ve Jets arasındaki bir rekabet maçından çok daha iyi bir yöntem olduğunu belirtti. “Yılın en harika alışveriş günlerinden birinde, Amazon tüketicilerini heyecanlandırmak için başka bir yöntem kullanmaktan ve tüm hayranlara bu AFC Doğu karşılaşmasına açık kapı sunmaktan keyif aldık.”
Tüm NFL programı Perşembe günü 20:00 ET’de başlatılacaktır. Şu anda oyun kurucu Aaron Rodgers’ın eklenmesiyle Jets, ligin en popüler prime-time çekilişleri arasında yer alıyor. Jetler ve Yunuslar, 57 The Dolphins’in normal sezon serisinde küçük bir üstünlüğü var, 2007-96 -1 ve AFC Doğulu rakipler geçen sezon bölündü ve her grup kendi sahasında kazandı.
Çarşamba günü açıklanan diğer tatil video oyunları Noel Günü’nde Philadelphia Eagles’ta New York Giants ve Yılbaşı Gecesi’nde Kansas City Chiefs’de Cincinnati Bengals yer alır.

.

Leave a Comment