Jets'ten Robert Saleh, Zach Wilson'a QB Sunday Olarak Ithaf Etmeyecek.

FLORHAM PARK, NJ– New York Jets koçu Robert Saleh, Zach Wilson’a olan bağlılığı konusunda dalgalanıyor ve bugün olası bir oyun kurucu değişikliğini belirliyor.

Wilson’ın sezonun geri kalanında başlangıç ​​oyuncusu olacağını söyledikten ve sakatlığa izin vermemesinden üç hafta sonra, Saleh Pazartesi günü Chicago Bears’a karşı 2021 2. genel seçimin Pazar günü başlayıp başlamayacağı konusunda kararlı değildi.

Bu, şirketin Wilson’ın 1 numaralı oyun kurucu statüsüyle ilgili ilk şüphe ipucunu işaret ediyordu.

“Biz Önümüzdeki birkaç gün boyunca masadaki her şeyi saklıyor,” dedi Saleh.

Wilson’ı bugünün başlangıç ​​oyuncusu olarak görmeye hazır olup olmadığı sorulduğunda, “Şu anda değil, şu ana kadar olmaz” dedi. Her neyse incelemeyi bitirdim.”

Wilson’a durumu koçlar tarafından bildirildi, bu da onu adeta bir belirsizlik içinde bıraktı.

Derinlik çizelgesinde sırada Mike White, ardından Wilson bir deniz öncesi dönemden iyileşirken ilk 3 video oyununa başlayan Joe Flacco geliyor. diz yaralanmasında. Saleh olası yedek olarak oyun kurucuları da görevden almadı.

Wilson ilk beşte 5-2, ancak önceki 3 video oyununun 2’sinde kötü oynadı– her ikisi de mağlubiyet New England Patriots’a. Kariyerinin düşük olduğu 77 çimler için 23 pasların sadece 9’unu bitirdi Pazar günkü 10 -3 mağlubiyette. Daha sonra, viral olan sözlerle çok az sorumluluk ifşa etti. Savunmayı düşürüp düşürmediği sorulduğunda, Wilson sadece, “Hayır. Hayır.”

Kaynaklara göre bazı koruyucu oyuncular bu açıklamalardan rahatsız oldu.

Açıkçası, Saleh, Wilson’ın oyun sonrası basın toplantısını yönetme yönteminden memnun değildi.

“Bu bir hata mı? Tabii,” dedi Saleh. “Bu, çok daha iyi olacağı bir şey mi? Kesinlikle.”

Wilson’ın “mermileri alıp ona sahip olmanın bizim görevimiz” olduğunu kavraması gerektiğini belirtti. Grubu veya meslektaşları hakkında ne hissettiğinin bir işareti olduğuna inanmıyorum.”

Wilson’ın kötü video oyunu Pazartesi günkü grup konferansında konuşuldu, bir kaynak belirtti. Saleh, grup konferanslarında tüm verimliliklerin – mükemmel ve kötü – işaret edildiğini belirtti.

6-4’te, Jetler hala play-off avında, ancak değiller Wilson’dan çok fazla üretim alıyor. Sadece 4 gol pası var, Flacco’dan bir eksik, 3. Hafta dikkate alındığında oynamayan.

Saleh, sadece oyun kurucu değil, her pozisyonun inceleneceğinin altını çizdi.

“100 suç çimleri kurduğunuzda , New England’ın ne kadar harika olduğu umurumda değil – ve onlar mükemmel – bu uygunsuz,” dedi Saleh. “Bu NFL futbolu değil.”

2. yarıda (toplamda 2 arka bahçe) rahatsız edici verimliliğin “köpek s–” olduğu video oyunu. Wilson, Patriots’a karşı Ekim’de 3 müdahale 34 yaptıktan sonra ağır eleştirilere maruz kaldı, ancak üzgün bir durumda güçlü bir video oyunuyla mükemmel tepki verdi Buffalo Bills.

Ancak Pazar günkü verimlilik, geriye doğru büyük bir hareketti. Alıcılar Garrett Wilson ve Denzel Mims, video oyunu boyunca açıkça rahatsız oldular ve Garrett Wilson, basın muhabirlerine bağırarak aradı. hücum, Zach Wilson’ın adını belirtmeden “üzgünüm” bir sistem.

“Şampiyonluk kalitesinde bir savunmamız olduğuna inanıyorum ve aslında mükemmel oyuncularımız olduğuna inanıyorum. Salih sta ted. “Şematik bir bakış açısından, diğer herkesle aynı noktada olduğumuza inanıyorum. Ben sadece bu hücumu nasıl biraz daha ilerletebileceğimizi değerlendirmeye çalışıyorum.”

Wilson, Toplam QBR’de 23 3. sırada (452) ve
inci 34 sonuç bölümünde sertifikalı geçer (2021 ). Doğal olarak Pazartesi günü medyaya sunulan 3 oyuncu, Wilson’a olan inancını ortaya koydu. Wilson’da özgüven seviyesi sorulduğunda, guard Laken Tomlinson, “Yüksek. O bizim oyun kurucumuz. Ne önerirsin?”

.

Leave a Comment