Kalıntı, Uğursuz Yalanlar Çöküşünden Sonra Hak Ettiğini Alır

# 1 (Yargıç nasıl “eğitim” kızı SEVİYORUM Diddler’ın nasıl YAPTIĞI konusunda, gerçekte, E. Jean Carroll, New York’un hemen hemen her eyaletinin “tecavüz”ü bir kadın-süpürge anlaşması, penis, parmak, her ne olursa olsun bir şeye sokmak olarak tanımladığını göz önünde bulundurarak, ancak New York eyaleti “pecker”. milyon dolarlık dong pislik kanalınızın derinliklerine sürüldü, Donnie (şu anda ödediğiniz 5 milyonu desteklemek için).

6,9 bin görüntüleme 2 saat önce ve jürinin gerçekten işlediğini düşündüğü suçlar için gerekli olan ödemeyi alma çabası. John Iadarola ve Jayar Jackson, The Damage Report’u basitleştiriyor.

# 2 Lanet tecavüzcü kalıntısı. Tecavüz için idam edilenler oldu. Başka bir “ateşe git”

Harry Litman ile Konuşan Federaller

28123.4 bin müşteri

K görüntüleme 2 gün önce

E. Jean Carroll hukuk davasındaki Manhattan yargıcı, Team Trump’ın konuşmasından bağımsız olarak, Trump’ın tecavüzden medeni olarak sorumlu olduğunun keşfedildiğini açıkladı.

# 3

48,34 0 sahte haber ve saçmalık saçmalık gönderileri, bir otomobilin arkasına sürüklenmeniz gerekiyor

# 4 Lanet tecavüzcü kalıntısı. Tecavüz için idam edilenler oldu. Başka bir “ateşe git” olması gerekiyor. tman

14232933.4 bin müşteri

77 K görüntüleme 2 gün önce

E. Jean Carroll hukuk davasındaki Manhattan yargıcı, Team Trump’ın konuşmasının aksini belirtmesine rağmen, Trump’ın sıklıkla kavrandığı şekliyle tecavüzden medeni olarak sorumlu bulunduğuna açıklık getirdi.

( Yargıcın nasıl “eğitim” yaptığını SEVİYORUM. ancak her eyalet “tecavüz”ü bir kadına bir şey sokmak olarak tanımlar -süpürge idaresi, penis, parmak, her neyse- ama New York eyaleti “pecker just.” Haber verebileceğine yemin ettiği gerçeği …

www. therx.com

# 5

Yasadışıları seversiniz aptal değil mi

.

Leave a Comment