Kongre üyesi Uzaylı Inovasyonu Hakkında Uyarıda Bulundu


Kongre Üyesi, UFO video görüntülerine eriştikten sonra acımasızca davranıyor: ‘Bunu yönetemiyoruz’

Temsilciniz Tim Burchett, evinizin UFO ile ilişkili Gözetim Komitesinde görev yapıyor duruşmalarda, kamuya sunulmamış gizli bir videonun ortaya çıktığını belirtti

Yazan Chris Eberhart|Fox News

Emekli Donanma pilotu, ifşaatçıların hakkındaki iddialara tepki gösteriyor UFO’lar

Sunucu Lawrence Jones, New Yorklulara uzaylıların var olduğunu düşünüp düşünmediklerini soruyor. Emekli Donanma pilotu Teğmen Ryan Graves, UFO görülmeleriyle ilgili yepyeni suçlamalardan bahsediyor.

Tennessee’li bir yasa koyucu, gerçekten gizli UFO videosu gördüğünü açıkladıktan sonra endişe verici bir uyarı yayınladı. halka sunulmamış görüntüler.

Temsilci Tim Burchett, R-Tenn., dünya dışı yaşam türlerinin insanlığın “yapabileceği” yeniliklere sahip olabileceğini varsaydı. “Etkinlik Ufku” podcast’ine bir bakış boyunca “şununla uğraşmayın”.

“Eğer oradalarsa, oradalar ve eğer bu tür yeniliklere sahiplerse, bizi bir kömür briketine çevirebilirler, ” Burchett belirtti.

“Ve eğer ışık yılı boyunca veya bizim gördüğümüz hızlarda ve anladığımız şekliyle fizikte yolculuk yapabilirlerse, denizaltında uçun , bir ısı yolu ortaya çıkarmayın, bunun gibi şeyler, o zaman ligimizin önemli ölçüde dışındayız.”

FOX’A ÖZEL RÖPORTAJ: OKYANUS TABANINDAKİ TUHAF NESNELER UFO KAZA ÇÖPÜ OLABİLİR

Burchett, House Oversight’ta oturan bir üyedir UFO’lar için hükümetten türetilen bir terim olan bilinmeyen anormal olayların (UAP) olası tehlikeleri hakkında fiilen duruşmalar düzenleyen Komite.

“Bunu yönetemiyoruz. ,” Burchett podcast görünümü boyunca olası uzaylı teknolojisi hakkında belirtti. “İstesek onları savuşturamazdık. Bu yüzden bizim için bir tehlike oluşturduklarına inanmıyorum, yoksa şu anda gerçekten tehlike arz ederlerdi.”

ASKERİ HABERCİ İDDİALARLA KAMUYU AÇIKLADI ABD’NİN GİZLİ UFO GETİRME PROGRAMI OLDUĞU: ‘KARASAL SİLAHLANMA YARIŞI’

Şaşırtan açıklamaları takip etti muhbir David Grusch, bir

süslü Hava Kuvvetleri gazisi Birçok kişi tarafından güvenilir olduğu düşünülen , federal hükümetin aslında gizli bir UFO bulma programı yürüttüğü iddiasıyla öne çıktı.

Temsilciler Meclisi Gözetim Komitesi, Grusch’un kanıtlanmamış iddiaları hakkında konuşmak için bir duruşma hazırlıyor. Burchett ve Florida’dan Cumhuriyetçi Temsilci Anna Paulina Luna komitenin incelemesine liderlik edecek.

Temsilci Tim Burchett, R-Tenn., evinizin Demiryolları Alt Komitesinin duruşmasına katılıyor 6 Haziran’da Washington, DC’deki Rayburn House Ofis Binasındaki , Boru Hatları ve Tehlikeli Maddeler,2023 (Anna Moneymaker/Getty Images)
Susan Gough,

Savunma Bakanlığı

temsilcisi , Fox News Digital’e 6 Haziran tarihli önceki bir e-postada “iddiaları doğrulayacak kanıtlanmış bilgi” bulunmadığı konusunda bilgi verildi.

Federal Hükümet’ten Senatör Marco Rubio, Grusch’un çarpıcı iddialarından bu yana, “yüksek izinlere” sahip diğer “üst düzey” federal hükümet muhbirlerinin gerçekten öne çıkıp Grush’ın iddialarını desteklediklerini söyledi. Haziran.

UFOS GÖRÜNTÜLERİ ÜZERİNDEN İLK KEZ GÖRÜLEN ÇATIŞMA BÖLGELERİ: ‘BU

YIKICI’

“Bu ayrıntıları elimizden geldiğince toplamaya çalışıyoruz … Ve dürüst olmak gerekirse, birçoğu görevlerinden son derece korkuyor … kendileriyle ilgili bir hasardan korkuyor,” dedi Rubio Röportaj boyunca.

Rubio, iddiaların güvenilir olup olmadığına inanıp inanmadığını tartışmazken,

“Bence tam anlamıyla yetişkin, anlıyor, anlıyor, dinliyor ve tüm bu parçaları bir araya getirmeye çalışmak ve hiçbir ön yargıya varmadan, herhangi bir sonuca varmadan ayrıntıları tüketmeye borçluyuz.”

AVI LOEB’İN PASİFİK OKYANUSUNDAKİ BİR TEKNEDEN RÖPORTAJINI İZLEYİN

Video

Rubio’nun röportajıyla aynı hafta, Senato, İstihbarat Yetkilendirme Yasasında ek açıklık ve soruşturma çabaları ve ihbarcıları güvence altına almak için yepyeni bir dile izin verdi.

“Eşyalarında UAP’ye bağlanan federal hükümet tarafından sunulan veya ondan kaynaklanan ürün veya bilgiler bulunan” anlaşma kapsamındaki herhangi bir personel 98 Dr. Sean Kirkpatrick’i uyarmak için gün, yükseltilmiş dil durumu.

Kirkpatrick, Pentagon içinde UFO’ları inceleyen özelleştirilmiş bir departman olan Tüm Alanlarda Anomali Çözüm Ofisi’nin (AARO) yöneticisidir.

İşyerini inceliyor UAP vakaları, ancak sadece %2 -%5 vakalar “gerçekten anormal.”

NASA, AARO’dan farklı ama paralel bir yol üzerinde çalışan UFO’ları da aynı şekilde inceliyor.

Hem NASA hem de AARO’nun bu yaz sezonunda farklı raporlar sunması bekleniyor.

Tennessee’li bir kongre üyesi, uzaylı icatları tarif edilemez ve etkili olduğu için Amerikan kamuoyunu ve Kongre’yi UFO endişelerini ciddiye almaları konusunda uyardı.

www.foxnews.com

694940094001.

Leave a Comment