Kovboyların Kaybetmesine Bayılıyorum

Dallas Cowboys futbolda en fazla abartılan tek takım olabilir … belki de Amerika’daki tüm profesyonel sporlarda en fazla abartılan tek takım. Franchise 1996 tarihinden beri bir playoff maçı kazandı. Yaptıkları her kazanım, kazandıkları her oyun abartılıyor. Oyuncuları aşırı övülüyor. On yılda neredeyse New England Patriots veya Pittsburgh Steelers veya Indianapolis Colts ve hatta New York Giants veya Philadelphia Eagles kendi bölümlerindeki kadar önemli değiller. Kovboylarla ilgili her şey, zaten son yıllarda abartıldı. Her sezona bir bölüm ve Süper Kupa arasında bir şey kazanmak için seçiliyorlar, ancak her yıl büyük bir hayal kırıklığına uğruyorlar. , Kovboyların hücumuna, Romo ve Miles Austin, Dez Bryant ve Felix Jones’un yapacağı varsayılan hasara, falan, falan, falan. Yine de, Kovboylar sezon öncesi bir grup tökezledi ve Pazar gecesi normal sezon açılışının dörtte üçünde hemen hemen aynı görünüyordu. akşam, Dallas için ikinci çeyreğin son maçından daha aşağılayıcıydı, Redskins için hediye paketinde 10-0 öne geçen oyun, asla olmaması gereken bir oyundu.

Devre arasına dört saniye kala ve oldukça önemsiz bir 3-0 açık olması gereken şey, Cowboys aptal bir nedenden dolayı Romo’yu düşürdü geri dönün ve kendi pasını deneyin 28. Bu, başlı başına akıllıca değil çünkü Romo, topu son bölgeye gönderecek kadar sahada değildi. Yapılacak profesyonel şey, Romo’nun diz çökmesini ve yarıyı bitirmesini sağlamaktı … ya da belki zamanı bitirmek için topu devretmek … ya da belki de çaylak Bryant için meşru bir alt saha oyunu çalıştırmak, ona büyük bir top oyununda olma hissi.
Ama hayır. Romo, yeterince tehlikeli olan topu dışarı atıyor. Ve Tashard Choice, gün ışığı görmediğinde basitçe aşağı inmek yerine, topun kollarından koparılmasına izin verdi ve bu, DeAngelo Hall’un bir
için diğer uç bölgeye saçma sapan bir hamle yaptığı oyunu başlattı. -0 Washington önde. böyle düşük skorlu bir olayda saha dışından bir şut, sonunda Romo touchdown pası olsaydı ölümüne incelenecek bir hareket.)

Olduğu gibi, bu, kağıt üzerinde ne kadar iyi görünürlerse görünsünler bu Kovboylara neden güvenilemeyeceğini hatırlatıyor. Redskins’in NFC Doğu’yu kazanabileceklerini düşünmek için her nedeni var. Bu Kovboylar, herhangi bir şeyi kazanmak için kilitlenecek kadar yetenekli veya becerikli değiller. Redskins’in daha başarılı bir oyun kurucu var ve Romo ne kadar sevimli olursa olsun, bu konu tartışılabilir değil. Jones, her iki takımın koşucuları arasında en patlayıcı olan, ancak iki takımın da baskın bir sırtı yok.

http://cowboysblog.dallasnews.com/archives/2010/10/michael-wilbon-cowboys-might-b.html

2010

Leave a Comment