Kurtlu Pix NFL Açıcı

# 1 Ne kadar uzun bir sezon sonu! 2021 Worm için sinir bozucuydu, aşağıda listelenen rekorumu görebileceğiniz gibi, yine de yepyeni bir sezon sürekli umut dolu! Özellikle MIA hayranları için!! Tipik olarak, açılış için bir oyun koyacağım, ancak POW daha sonra gelecek. Aynı şekilde bu yılın eğlenceli ve kendi takip ettiğim vadeli bahislerini de ekledim.

320 Normal Sezon POW 10 -8, Teaser 9-9, GOY 1-1, Genel 22-32(

-23 belgesiz) Playoff POW 2-1, Teaser 2-1, Genel 6-9, SB 0-1 2 Birim LAR +2 1/2:

Stafford tüm sezon öncesi ağrıyan dirseğini emzirdiği için başlangıçta BUF’a eğildim ve emin değildim LA’nın OC’sinin kaybı ne yapabilir. Stafford, geçen yıl bu zamanlarda aynı dirsek sorununu yaşadı (49 yds & 3 ile açıldı TD’ler vs CHI) & BUF da OC’lerini kaybetti. Dabolll’un McDermott için kaybı, McVay için O’Connell’den çok daha kötü hissedilecek çünkü McDermott bir “D” koçu. Josh Allen ve onların yetenekli alma şirketi pek zarar görmeyecek, ancak Dabolll’un Allen’ın bir yıldız olmasına yardımcı olan keskin bir “O” zihni olduğu iddia ediliyor. BUF’un konusu büyük bir muamma ve onların koşusu gm’si aslında sürekli olarak Allen olmuştur. Aaron Donald, kaçamak QB’ler dahil @ konusunda uzmandır ve Ramsey, Diggs’e yardımcı olmalıdır. Ramsey, Diggs’e karşı Jag ve Ram olarak olmak üzere iki kez karşı karşıya geldi. Sürekli 1’e 1 değillerdi, ancak Diggs sadece 3/32 / 0 in ‘ & 4/22/ 1 in ’20 LA @ hm, BUF’un favori olması nedeniyle biraz saygısız hissediyorum. burada & güçlü çıkmalı. 13934349 # 2

Vadeli İşlemler: 2 Adet HOU 4.5 Üzeri Galibiyet: Davis Mills, Dameon Pierce ve Brandin Cooks’un sağlıklı bir yağ ve HC Lovie Smith’in altında geliştirilmiş “D” ile küçük bir sıçrama yapacağına inanıyorum.

1 Adet DAL PO + : Bunu gerçekten açıklamam gerekiyor mu?

1 Adet VEYA Üzeri 8 1 /2 Galibiyet: VEYA “D” gerçek teklif ve Winston bu sefer gerçekten tüm sezonu oynayabilirse, Kamara, Thomas ve acemi WR Olave, büyük miktarda gms (potansiyel olarak div) kazanmasına yardımcı olacaktır.
1 Birim MIN 9 1/2 Galibiyet Üzerinde: Bu yüzümde patlayabilir, ancak O’Connell, grubun SB rakipleri olduklarını düşünmesini sağlıyor. Cook’un sağlığı ve genç “D”nin ne kadar iyi bir araya geldiği hikayeyi bilgilendirecek.

1 Birim MIA PO’ları Evet +48: Evet, homer seçimi. Hadi! Ne ilginç bir sezon sonu! 2 Adet MIA SB +3677: Peki, WTH. Tua w/PFF’nin geçen yılki en kötü sıralaması 20 dışında 32) hala işleniyor 2021 yds, 19 toplam TD’ler, 8 gms kazandı, belirtilen oline’dan beri 4 gms kaçırdı. Oline geliştirildi, “D”, DC Boyer’in elinde tuttuğu, direksiyonun arkasındaki gerçek bir rahatsız edici zihin ve Cheetah ile bağlantıya sahip olacak. Tua, Tyreek & LT Armstead sağlıklı kalırsa, bu grup zincirleri hareket ettirecek. Ben de aynı şekilde Raheem Mostert’in SB 176 tipini yenileyip 2. yarıda kaldıracağını tahmin ediyorum.

13934349 13934349 ).

Leave a Comment