Kütüphane Drag Queen, Çocukları Sikini Emmeye Çağırıyor … Kızgın Ebeveynler Tarafından Dışarı Atılıyor

# 1 WTF!… hepimiz bunun eninde sonunda geleceğini anladık Infowars: Aklınız için bir Savaş Var!

www.infowars.com

# 3 Kıçını kütüphanenin arkasına sürükleyip o herifi dövüp atmalıydılar

# 5 Yapmadılar katran, tüy ve kafa mı? # 6 Vatanseverler Arayan Drag Queen’i Sürgün Ediyor Çocukların D ck’sini Emmesi İçin ·

# 7

Vatanseverler Çocuk Çağıran Drag Queen’i Sürgün Ediyor Onun D ck emmek için · Teşekkürler 4 link # 8 ” Library Drag Queen, Çocukları Sikini Emmeye Çağırıyor … Kızgın Ebeveynler Tarafından Dışarı Atılıyor ” Bunun olmasını sevmiyorum # 9 Libtard’lar bu konuda benimle savaşacak, ancak her şey bireylerin “sadece bırak onları çrş” Şimdi, ele aldığımız şu Sodom ve Gomorra lağım çukuruna bir bakın.

Oh, ve evet onu aradım – yıl önce. Bir “komplo teorisi” daha hayat buluyor.

# Libtard’lar bu konuda benimle savaşacak, ancak hepsi bu. benim Bireylerin “bırak evlensinler” dedikleri zaman başladı. şu Sodom ve Gomorrah lağım çukuru ile uğraşıyoruz. – yıl önce. Başka bir “komplo teorisi” gerçek oluyor.

Eşcinsel evlilik ilişkisinin pedofiliyi dengeleyeceğini söylediniz. Bu asla gerçekleşmedi. Hiç bir şey aramadın. Bilgi savaşları. Bwaaaaahhhh

#

Vatanseverler, Çocuklara D ck’sini Emdiren Drag Queen’i Sürgün Ediyor Sürgün etmek? Hasta göz altına alınmalı ve emniyete alınmalıdır. Çocukları seks için almak, reşit olmayanlara karşı cinsel suçtur. #
Eşcinsel evlilik ilişkisinin pedofiliyi dengeleyeceğini söylediniz. Bu asla gerçekleşmedi. Hiç bir şey aramadın. Detay savaşları. Bwaaaaahhhh

Gay belirttim “Evlilik ilişkisi” sonunda her türlü sapıklığı dengeler ve ben öyleydim. Hepsi bu, siz aptalların körü körüne sodominin (ve diğer tüm sapıklıkların) üreme amaçlı seksle “eşdeğer” olduğunu düşünmenizden kaynaklanıyor. Değil. Bu aslında hiç olmamıştı. Asla olmayacak.

Bunu kimin söylediğini anlıyor musunuz? Şerif Joe değil, ALLAH bile değil. BİLİM diyor ki. Sonra bir kez daha düşününce, siz dört ayaklı gerizekalılar ne zaman bilimle uğraştınız. # Eşcinsel “evlilik ilişkisinin” diğer tüm sapıklıkları eninde sonunda dengeleyeceğini söylemiştim ve öyleydim. Bütün bunlar, siz geri zekalıların körü körüne sodominin (ve diğer tüm sapıklıkların) üreme amaçlı seksle “eşdeğer” olduğunu düşünmenizden kaynaklanıyor.

Değil.

Hiç olmadı. Asla olmayacak.

Bunu kimin söylediğini anlıyor musunuz? Şerif Joe değil, ALLAH bile değil. BİLİM diyor ki. Sonra bir kez daha, siz dört ayaklı gerizekalılar ne zaman bilimde düşündünüz? Sen tam bir kaçıksın . Bu adamlar arasında herkes uzak durur. sapıklık!! Lmao. Siz homofobik tuhaflar, erkekler ya da bayanlar tarafından sevişemezsiniz. Aptal Acebb’in dediği gibi, biz eşcinsellerin evlenmesine izin verdikten sonra sübyancıları dengede tutuyorsunuz. Bir mil yanlış.

# Evet o zaman da aldandım… Tamam göründü neden 2 kişi izin vermediğimi belirtiyorum birbirinden hoşlananlar evlensin … … Çok az şey yaptım o zamanlar gerçek… bu sadece hastalığa bir girişti ss ve bu günlerde yaygınlaşan sapıklık … Bu GURUR olayları, bu aleni sapıklığın en iyi örnekleridir …

Bugün bile ideal olan bireyler “ah, biri liberalse ne zararı olur” diye inanır, bu sadece bir fikir ayrılığıdır ve biz bunu takdir etmemiz gerekir… BURAYI SAKAT Gerçeği kavrayamıyorlar. Liberalizm siyasi bir ideoloji DEĞİLDİR, insanın aklını, bedenini ve ruhunu mahveden cehennemi bir ideolojidir. 409396115112

# Allah’sız, sapık, pedo hastaları.

Kilitleyin.

# 409396115112 Gerçekçi olarak inandığınız zaman kesinlikle rezilliktir.

” Baba erkek, anne bayan olacak ve çocuklarımız yalnız kalacak” — Başbakan Viktor Orban Uzman sistem çağında, günümüz batı medeniyeti bir şekilde sentetik aptallık geliştirmeye devam ediyor.

1653011677 # Rapor hiç bir zaman videoyu tartışmaz. Bu yüzden haberleri asla düşünmemelisin.

1388093713880937 # 1635227620 Demokratlar Çocukları Korumak İçin Her Okulda Drag Queen Öneriyor 13879767

# 1648607745 Şu anda olan her şey cehennem gibi.

Artık bir tartışma bile değil. Doğal yataklarımıza ve tedarik zincirlerimize erişimimizi bozmaktan ve/veya reddetmekten; ekonomimizin ve tüm para sistemimizin bu düzenlenmiş yıkımına, böylece “Büyük Sıfırlama”larını başlatabilirler; kültürümüzü mahveden, sürekli sapıklıklarıyla çocuklarımıza saldıran bu uyanmış şirketlere.

” Sonra Allah onları mübarek kıldı ve Allah onlara şöyle buyurdu: , “Üretken olun ve artırın; dünyayı doldur ve kontrol et; denizin balıklarına, göklerin kuşlarına ve yeryüzünde yaşayan her canlıya hükmedin.” – Yaratılış 1: 10 “Dünyanın nüfusunu azaltmak istiyorum” – Bill Gates 1635227620 Siz erkekler, tüm LGBQT programının, onların küresel nüfus azaltma çarkındaki başka bir dişli olduğunun farkında mısınız?

1) Çocukların cinsellikleriyle ilgili kafalarını karıştırmak (beyin yıkamak)

2) Evlilik ilişkisi ve geniş aile düzenini bozma

3) Artık üreme yok, ev halkına elveda deyin – her insan sonunda ONLARA ve ONLARIN yepyeni sistemlerine bağımlı hale gelir!

Big Pharma’nın şimdi bizim değerimizi hedefleyen ölüm cezalarını ekleyin le çocuklar ve prosedür muazzam bir şekilde hızlandı.

” Kesinlikle hiçbir şeye sahip olmayacaksın ve tadını çıkaracaksın!” (bakımlı bir ev bile değil!) Oooooo, bu bir komplo teorisi!! Ha! Ve sana daha kötüsünü bile haber vermedim!

DOĞRU SATANİK! .

Leave a Comment