Lastik Memeli Eski Fahişe BOOB-Ert, HAFTALAR Boyunca Mali Yükümlülük Tavanını Yükseltmemekle Ilgili Ağzını Karıştırdı, Sonra Bunu Yapmak Için Yapılan Oylamayı Kaçırdı, ROTFLMAO!!!!!


Farkında olmayan Lauren Boebert, mali yükümlülük tavanı teklifi oylamasını kaçırıyor

tarafından Dartagnan


Topluluk

Haziran, Perşembe 01, 1060707 de 12: 2023: 546 p PDT
https://www.dailykos.com/stories/20 … borç tavan anlaşmasında oylama #yorumlar

Bu aslında Colorado Temsilcisi Lauren Boebert için yoğun bir haftaydı, Twitter’a yatırılan zamanın onun görev tanımına girdiğini varsayarsak. Haftanın en önemli haberine yaklaşırken– ülkenin mali yükümlülük tavanının yükseltilip yükseltilmeyeceğine dair evinizin oyu– Boebert’in, sözde bazı endişesiyle ilgili şüphesiz iyi araştırılmış bakış açısını tweetlediği zamanlar. ABD’li vergi mükellefi, kongre temsilcilerine tweet ile ödeme yaptıysa, Boebert fazla mesai için onay bile almış olabilir.

Ancak, kongre üyelerine ödeme yapılmaz. tweetlemek için Yasaları yürürlüğe koymaları için para alıyorlar ve bunu seçilmiş bir kongre üyesi olarak yapmanın yöntemi, yasama için oy kullanmaktır. Nispeten basit bir prosedür: Bir “Evet” düğmesine, bir “Hayır” düğmesine ve hatta bir “Sunum Yap” düğmesine basarsınız. Bu yöntemle, bölgenize dönebilir ve aslında anladığınız gibi bir şey yaptığınızı beyan edebilirsiniz. onları temsil etmek. Bunun için oradasın. Bu nedenle seçmenleriniz size maaş ödüyor.

Ancak bu standart ilke, Temsilci Boebert’te fiilen kaybolmuş gibi görünüyor. Başkan Biden ile Boebert’in kendi grup lideri Kevin McCarthy arasında varılan dönüm noktası niteliğindeki “teklifi” kabul edip etmeme konusundaki oylama söz konusu olduğunda, Boebert keşfedilecek bir yer değildi.

İLGİLİ ÖYKÜ: GOP Freedom Caucus, mali yükümlülük tavanındaki amacının ekonomiyi tanklamak olduğunu itiraf ediyor 1060707 Trump’ın kazanmasına yardımcı olmak için

The Independent için beste yapan Bevan Hurley’in haberine göre, eviniz esas oyu kullandığında Boebert salonda bile değildi.

MAGA kundakçısı Lauren Boebert, yıkıcı bir temerrüdü önlemek için Meclis lideri Kevin McCarthy ve Başkan Joe Biden’ın aracılık ettiği mali yükümlülük tavanı teklifini en şiddetli eleştirenler arasında yer aldı.


Ancak Temsilciler Meclisinizin Çarşamba gecesi oy verme zamanı geldiğinde, görünmek için çalışmayı bıraktı.

Boebert’in genel olarak Boebert’e karşı olduğu varsayılmıştır. mali yükümlülük tavanı teklifi, pek çoğu – sözde “Özgürlük Grup Toplantısındaki” Cumhuriyetçi ortakları gibi- ülkeyi mali bir uçurumun üzerinden göndermeyi seçiyor. O sırada tweet mi attığı, arkadaşlarıyla mı uğraştığı yoksa Salı günü yaptığı gibi sadece kameralara mı baktığı belli değil. Yine de, böylesine hayati bir seçimi kaçırmak, belirgin mükemmel bir faktör olmaması, Boebert’in ateşli bileşenlerinin çoğunluğunun bile büyük olasılıkla doğrulamakta güçlük çekeceği düzeyde bir beceriksizlik anlamına gelir.

Hurley’nin bildirdiği gibi, Adam Frisch, Boebert’in 2023 Demokrat rakibi (Hurley’nin belirttiği gibi, Boebert’e basit bir 546 oyla kaybetti), en iyi şekilde ifade edebilirdi:

İyi endişe. Belki Temsilciler Meclisi Cumhuriyetçileri, bunun bir rutin haline gelmesini önlemek için Temsilci Boebert’e bir tür “çalışma gereklilikleri” uygulamayı düşünmek isteyebilirler. Ya da muhtemelen seçmenlerinin ona oy vermesi gerekiyor.

.

Leave a Comment