Los Angeles'ta Skid Row Yakınlarındaki 1 Milyar Dolarlık Powerball Bilet Maliyeti Köşe Mağazası

# 1 14231181 Los Angeles’ta Wall Street. Google Haritalar’ı kullanın. Gezinen erkek pimi bırakın, küçük pazarın görüntüsüne bakın ve bölge hakkında bir fikir edineceksiniz. Her ne ise Lebre Yaxi Trim’in yanında.

Skid Row’daki evsiz kamplarına basitçe engel olan küçük bir Los Angeles köşe mağazasının, kazanan Powerball biletinin sunulduğu alan olduğu ortaya çıktı.

Çarşamba günkü çizimde kazanan 1.14231002 Milyar $’lık bilet Las Palmitas Mini Market’e mal oldu ve sahibi 1 milyon $ ikramiye alacak, California Piyango yetkilileri onayladı.

Mağaza sahibi Nabor Herrera, Perşembe günü erkenden işe gidip dükkânın önünde ilk başta bir film sahnesi olduğunu zannettiği kameralar görene kadar kazanan bileti teklif ettiğini fark etmediğini söyledi. Mağazanın 7 yıldır sahibi olan Herrera, kazanan bileti kimin satın aldığına dair bir fikri olmadığını belirtti; bu günlerde, özellikle bölgede yaşayanlara çok iyi Powerball biletleri teklif ettiği de dahil.

Mağaza sahibi, şirketini genişletmek ve belki de evini Meksika’daki Cabo San Lucas’a ‘bir haftalık’ bir kaçamak için götürmek için 1 milyon dolarlık satıcı ödülünü kullanmaya hazır olduğunu belirtti.

Kazanan $1. California Piyango yetkilileri tarafından doğrulandı, Çarşamba günkü çizimde milyarlık biletin Las Palmitas Mini Market’e mal oldu.

Aktif üye Handicapper

# 3 Kazananı görmek için sabırsızlanıyorum … Tabii, umarım Skid Row’dan biridir …

Aktif üye Handikap # 5

Posta kamyonunun önüne koştu, umarım üzerinden geçmemiştir! Dükkanın sahibi konumu nedeniyle hizmetini genişletecek mi? Tatile çıkıp iş teklif ederim ya da giderken kapıları açık bırakırdım ve hatırlamam …

)

Aktif üye

Handicapper # 6 Posta kamyonunun önüne koştu, umarım üzerinden geçmemiştir! Dükkanın sahibi konumu nedeniyle hizmetini genişletecek mi? Geziye çıkar ve iş teklif ederim ya da muhtemelen çıkarken kapıları açık bırakırdım ve hatırlamam …

Onun o olduğuna mı inandın?

# 7

Bir koruma alın.

# 8 We’ll see … someone purchased the ticket at his shop …

Active member Handicapper

#10 Looks main saw her & Lottery holding check.

Mark Cuban Thinks the Powerball Winner Should Spend Winnings on One Thing

Active member Handicapper

#11 Looks main saw her & Lottery holding check.

I have not seen anything that she is certainly the ticket holder.

You saw her holding a check?

#12 I have not seen anything that she is absolutely the ticket holder.

You saw her holding a check?

En iyisisin CBS’ye göre henüz kimse açıklamadı… Bir fotoğraf gördüm ve kazanan sandım…

Aktif üye Engelli

#

İdealsin CBS’ye göre henüz kimse açıklamadı… Bir resim gördüm ve kazanan sandım… O videoda çok büyük bir video oyunundan bahsediyordu.

Doğrulanmadı.

İyi şanslar

.

Leave a Comment