Mafya'nın En Iyi Dakikalarına Mal Olur

# 1 Buradaki herkes, kabadayı maliyeti mafyasının NFL’deki en iyi fandomlardan biri (eğer değilse) olduğu konusunda hemfikir olmalı! Bu adamları seviyorum ve sezonun başlamasını bekleyemiyorum, başlangıç ​​video oyunu ÇILGIN olacak

# 3 Takvimimi Ekim ayı için işaretliyorum reisler bunları tatmin ettiğinde deli mofos Arrowhead Stadyumu hala NFL’de oynaması en zor yerler arasında. Chiefs hayranları gürültülü, sadık, büyük ve sorumlu.

# 4 Muhtemelen unvan isteyen en çok hak eden hayranlar
Umarım bu yıl lol

# 5 Takvimimi Ekim ayı için işaretliyorum reisler bu çılgın mofosları yerine getirince Arrowhead Stadyumu hala NFL’de oynaması en zor yerler arasında. Chiefs hayranları gürültülü, sadık, büyük ve sorumlu.

Evet, AFC şampiyonu için oradaydım. Bizim için mükemmel hayranlardı (Bengalleri destekliyorum). Hevesli ancak saygılı/iyi sportmenlik.

Bills lol’den önceki haftaya gittiğinde biraz daha parçalayıcı olduğunu söylüyorlardı

Willie Muhafazakarlar, Vatanseverler ve Huskiler ihtişamına geri döner # 6 409396115112 Daha ne olsunlar o Buffalo’da performans sergiliyor mu?

Kar kürek mi?

Parlak Syracuse’u mu ziyaret ediyorsunuz?
Vatanseverlerden Nefret Ediyor musunuz?
Kanada’ya gizlice mi girdiniz?

Mafyadan çok Mouseketeers gibi

# 7 409396115112 haha ​​Willie

gerçek ve sadık Patriots hayranı. *) 1657896498

1635227741

# 9 1643146620 Evet AFC şampiyonu için oradaydım. Bizim için mükemmel hayranlardı (Bengalleri destekliyorum). Hevesli, ancak saygılı/iyi bir sportmenlik.

Bills lol’den bir hafta önce kontrol ettiğinde biraz daha parçalayıcı olduğunu söylüyorlardı

Ne inanılmaz bir video oyunuydu

.

Leave a Comment