Mel Kiper Jr'ın 2023 NFL Sahte Taslağı


20170710 NFL sahte taslak: Mel Kiper’ın ilk için yuvarlak tahminler ) seçenekler

ESPN PLUS $ MATERIAL

Kimler oyun kurucu entrikalarının zirvede olduğu başka bir NFL draftına hazır? 2021 ‘da bunun birazını kaybettik, sadece Kenny Pickett ile ilk 2 tura giren pasör. Pekala, aşağıda göreceğiniz gibi, için ilk sahte taslağımda listelenmiştir. ) sınıfı, bu işaretçilerin etrafında çok fazla vızıltı olacağı kesin.

NFL playofflarında 2 tur gerideyken, zirve sırası 31 seçer ayarlanır. Dolphins’in kurcalama ihlalleri nedeniyle ilk tur seçimlerinden çıkarılması ve geriye sadece kalması nedeniyle bu yıl biraz farklı. 1. Turda seçer. Ayılar 1 Numaralı seçeneğe sahipken Teksaslılar, Deniz Şahinleri, Aslanlar ve Kartallar ilk 2’ye sahip -yuvarlaklar. Tahtanın tepesinde bir ticaret görebilir miyiz?

Nisan taslağının ön kısmı için erken tahminlerimi girelim. Burada herhangi bir işlem tahmini yapmayacağım– hangi grupların yükselebileceğini ve gelmesi için neye ihtiyaç duyulacağını değerlendirmek için henüz biraz erken. Daha önce de belirttiğim gibi, bu, Big Board sıralamalarıma ve ligdeki subaylar, scout’lar ve koçlarla konuştuklarıma dayanarak, taslaktan 3 ay sonra inandığım her şeyi size açıklamak için basit bir çalışma. Şimdi herkes gelecek hafta Senior Bowl’a ve Mart ayı başındaki entegrasyona hazırlanıyor.

Tercih numaralarını tahmin etmek için ESPN’nin Futbol Güç Endeksi’ni kullanacağım. 33-53, hangi tasarım Chiefs’e sahiptir Eagles’ı Super Bowl’da yenmek. Çarşamba günü ESPN2’de saat 17:00 ET’de “SportsCenter Special: Mel Kiper’s NFL Mock Draft 1.0″a bir göz atın ve ben ve arkadaşım Todd McShay’in
seçenekler.

1. Chicago Bears

Jalen Carter, DT , Georgia

Burada, Colts, Raiders ve Panterler, bir oyun kurucu için öne çıkan adaylar olarak. Ve eğer ben Chicago’nun temel amiri Ryan Poles isem ve birkaç alana inebilir, birinci sınıf seçenekler dahil edebilir ve yine de en iyi koruyucu potansiyel müşterileri seçme seçeneğimi alabilirsem, pazarlık yaparım. Bununla birlikte, bir ticaret yapmak için 2 grup gerekir, bu asla bir garanti değildir. Bu arada, bu seçimi koruyan Bears’a sadık kalalım.

Chicago’nun dizilişi, aşağıdan yukarıya doğru yardıma ihtiyaç duyuyor, ancak savunması özellikle berbattı. , çuvallarda lig sonuncusu (
) ve video oyunu başına izin verilen puanlar (559). Ayıların seçimini yaptığı her yer için tüm yöntem D olmalıdır. Patlayıcı bir iç geçiş aceleci ve koş doldurucu olan Carter, Big Board’umda Alabama kenarına hücum eden Will Anderson Jr. için onay aldı. Bu seçmedeki en iyi oyuncu, bu savunmanın ortasında 1. Gün başlangıcı.

2 . Houston Texans

CJ Stroud, QB, Ohio State

Houston koç Lovie Smith’i kovdu ve takımın açık sezon dışı endişesinin oyun kurucuda güncellenmesi gerekiyor durum. Davis Mills, 2. sezonunda gerçekten zor zamanlar geçirdi çünkü Texans’ın hücumu, birçok analitik sınıflandırmada ligin en kötüleri arasındaydı. 2 başta olmak üzere-17 bu taslakta seçer, yeniden yapılandırmalarına devam ederken kaliteli başlangıçlar almaları gerekir.

Stroud’u en iyisi olarak görüyorum Teksaslılar önde gelen yolcuları seçebilecekleri için buraya sığdırın. Çok hassastır, her atışı yapabilir ve sahanın her seviyesinde olağanüstü bir dokunuşa sahiptir. Genelde tek bir video oyunu incelemesine fazla değer biçmem, ancak Stroud’un Kolej Futbolu Playoff yarı finallerinde Georgia’ya az farkla mağlubiyetteki performansı bana bir şey gösterdi. Elit bir savunmaya karşı muhteşemdi, koluyla Bulldog’ları şekillendirdi ve cepte gezinmek ve alıcıları keşfetmek için bacaklarını kullandı. Houston’ın hala çok sayıda gereksinimi var, ancak Stroud ile başlaması gerekiyor. Will’in arkasında Stroud var neredeyse hiç Sıralamalarımda Levis (Kentucky) ve Bryce Young (Alabama), ancak Stroud nasıl uyacağına göre burada onay alıyor.

3. Arizona Cardinals

Will Anderson Jr., DE/OLB, Alabama

New Arizona temel amiri Monti Ossenfort bir Bu dizilişi geliştirmeye çalışmak için birinci sınıf bir seçim ve hemen yarasadan bir Pro Bowl kenarına girebilir. Anderson, üniversitede bir kayıp için mücadele yapıcıydı– 54 önceki 2 sezon boyunca– ve hem koş hem de geç video oyununda kontrollü hücum başlar. Bazen SEC rakiplerine karşı engellenemezdi. Emekli JJ Watt’ı kaybetmekte olan Kardinaller için, açık havada defans oyuncusu oynayabilir ve eşitsizlikler yaratmak için savunmanın etrafından dolaşabilir. Bu, Ossenfort & Co.

için taçlandıran bir başarı seçimi olacaktır.


4. Indianapolis Colts

Bryce Young, QB, Alabama

Carson Wentz ve Matt Ryan için arka arkaya yapılan takaslar, temel süpervizör Chris Ballard için egzersiz yapmadı, ve şimdi Colts baştan başlıyor– bir kez daha– oyun kurucuda. Burada bir sinyal arayan hazırlamaları gerekmiyor mu (eğer ticaret yapmazlarsa, yaklaşık olarak kayırdıkları kişiyi alırlar)? Kadrolarında bazı çekici yetenekler var, ancak NFL’de defalarca gördüğümüz gibi, oyun kurucuları yoksa kesinlikle başka hiçbir şeyin önemi yok.

Bu sınıfta önde gelen 3 pasörden sonra boş bir boşluk vardır ve Colts her zaman aralarına girmek kadar ticaret yapmaya ihtiyaç duymaz. Bu durumda, elit bir cep hissi ve etrafta dolaşıp hedefini bulma konusunda hızlı bir işlemci olan Young’ı alabilirler. 2021 Heisman Trophy galibi, bazı NFL’lerin yaptığı gibi büyük bir çerçeveye sahip değil Gözcüler, altında çok sayıda yeni oyun kurucu olmadığı için onun notunu düşürecekler. pound. Bununla birlikte, kasetini seviyorum ve becerisine güvenmek istiyorum. Saldırıyı genişletin ve Michael Pittman Jr. ve Alec Pierce’a dart atmasının keyfini çıkarın.

5. Seattle Seahawks (DEN aracılığıyla)

Will Levis, QB, Kentucky

İşte başlıyoruz– önde gelen 5 seçimdeki 3. oyun kurucu. Levis önümüzdeki birkaç ay boyunca kutuplaşacak. Kasedini açın ve bazı kötü dinlemeleri ve şüpheli seçimleri ziyaret ediyorsunuz. Aynı şekilde, yakalanması gereken roketleri ve bu sınıftaki diğer yolcuların yapamayacağı dar pencere atışlarını da göreceksiniz. En üstte temel bir süpervizör olacak 13 Levis’in olumlularını olumsuzların üzerinde gören. Wildcats için oynadığı şey bu olduğundan, aynı şekilde profesyonel bir hücum keşfetmede eğriye öncülük ediyor.

Seahawks için, gerçekten Geno Smith’in onların olduğuna inanıyorlar mı? uzun süreli yanıt? Eğer öyleyse, Mart ayında ücretsiz bir şirkete saldırmadan önce ona ödeme yapmaları gerekecek. Ancak onu franchise etiketlerlerse, köprü olarak 2023 oynayabilirler. yedek olarak bazı baharatlardan sonra kontrolü ele alabilen Levis’e. Seattle, Smith’e büyük bir teklif sunarsa, Will Anderson Jr. veya Jalen Carter’ın burada, getirme başına 4,9 arka yarda izin veren bir savunmaya yardımcı olmak için burada olması kesinlikle keyif alacaktır. ligde. Denver’dan Russell Wilson teklifinde bulunan bu seçenekle birlikte, aynı şekilde 1 numaraya sahiptir topun o tarafında asist almak için toplam.


6. Detroit Lions (LAR aracılığıyla)

Tyree Wilson, DE, Texas Tech

Aslanlar sezonu son maçlarında 8 galibiyetle tamamladı 10 video oyunları, ancak patlayıcı hücumları topun diğer tarafında büyük boşluklar oluşturdu. İzin verilen oyun başına çimlerde (6.2) ve rakip QBR’de (20170710 ligde son sırada yer aldılar. ); koşuyu korumakta sorun yaşadılar ve geçiş Bu sınıftaki önde gelen gerçek koruyucu uç olan Wilson, her ikisine de yardımcı olacaktır. Esintideki patlamasını, pas vermelerde rahatsız edici anlaşmaları yenmek için kullanabilir veya 1,8 metrelik karesini koşuya karşı tutmak için kullanabilir. Wilson ve Aidan Hutchinson’dan oluşan aceleci bir ikili, sürpriz acemi James Houston’ın gözle görülür paslarda devreye girmesiyle güçlü olabilir.

Artı, Detroit kartlarını doğru oynarsa, 25 bir virajda porsuk– bunu almak biraz pahalı. Ve oyun kurucu pozisyonunu merak ediyorsanız, temel süpervizör Brad Holmes muhtemelen bu sınıfa yakından bakacak ve pas atan her oyuncuyla sezonun ikinci yarısını mükemmel bir şekilde geçiren deneyimli Jared Goff’u karşılaştıracaktır. (Bu seçim, Rams ile Matthew Stafford değiş tokuşundan alınmıştır.) Ancak bu durumda, önde gelen 3 tahtadan çıkar.

7. Las Vegas Baskıncıları

Peter Skoronski, OT, Northwestern

The Raiders bir gruptur bir oyun kurucu için bir takas aramak, ancak aynı şekilde, Derek Carr’ın için kontrolünü ele alacak bir acemi yerine kıdemli bir Tom Brady’yi seçebilirler. Bu, AFC West’te altında ideal bir adamla tamamlanabilecek eski bir kadro. Yine de bu adam aynı şekilde hücum hattı boyunca yardıma ihtiyaç duyuyor; Kolton Miller’ın başlangıç ​​alanını hemen terk ederek ilerlemenin sağlanması gerekiyor. Başlayan Skoronski 54 Wildcats için sol anlaşmadaki video oyunları, bir sonraki seviyede muhafız veya sağ devralmaya geçebilir. 2023 içinde sadece bir çuval etkinleştirdi. yeni görünüş suç.


8. Atlanta Falcons

Myles Murphy, DE, Clemson

The Falcons basitçe 21 bu sezon sıralamada yer alan ligde birinci sırada yer aldılar ve Grady Jarrett’ın 6. liderliğindeki kıdemli hücum oyuncusu Lorenzo Carter dahil 4, acemi ikinci tur seçimi Arnold Ebiketie 2.5’e sahipti. Başka hiçbir oyuncunun 2’den fazlası yoktu. Ön 7’yi geliştirmeleri gerekiyor. Bu, 17 Clemson’da 3 sezonda 5 çuval. Paslarla başa çıkmak için içeri bile tekme atabilir.

Atlanta, oyun kurucuda endişeleri olan başka bir gruptur, çünkü acemi üçüncü tur oyuncusu Desmond Ridder bazen oyunun sonunda parladı. mevsim. 1. Hafta başlangıcı için kilit değil, ancak şirketin bu taslak sınıf üzerinde derinlemesine incelemeler yapmasını ve onunla başa çıkacak başka bir oyuncu oluşturmasını bekliyorum. Bu arada Murphy atlanamayacak kadar harika.

9. Karolina Panterleri

Anthony Richardson, QB, Florida

Şimdi bunu yöntemden çıkaralım: 1. Yılda Richardson’ı oynamazdım. Yerleşmesi için zamana ihtiyacı var. NFL’ye hazır bir atıcı değil. O bir harika bir beceridir, bir sahaya adımını atar atmaz ligin en heyecan verici koşucularından biri olacak 1,8 metrelik bir çerçevede ham oyun kurucu. Büyüklüğü ve fiziksel araçları öğretilemez ve NFL koçları onunla ilgilenmek ve onu bir sonraki seviyeye taşımaya çalışmak isteyecektir. Richardson basitçe bitirdi 200.8 20170710’deki paslarının yüzdesi– seçim yapmak için uzun bir yöntemi var mekanik. Ancak bir eğitim personelinin gelmesine yardım etmesi durumunda tavanı bir kez daha yüksek. yakında tamamen özgür olacak olan temsilci Sam Darnold’u geri getirmeye ne dersiniz?– böylece Richardson kenarda dinlenip ne olursa olsun üstesinden gelebilir. Carolina’nın hala bir baş antrenöre ihtiyacı var, ancak aynı şekilde bu kadroyu geliştirmeye çalışmak için Christian McCaffrey takasından ek ikinci, 3. ve beşinci tur seçenekleri var.


Philadelphia Eagles (HAYIR ile)

Calijah Kancey, DT, Pitt

NFL’nin en iyi 4 grubu arasında yer alan The Eagles, bu ilk raund oyuncusunu yılında New Orleans’tan satın aldı. ve şimdi paket programlarına premium bir olasılık ekleme fırsatına sahipler. Çok sayıda mevcut gereksinimleri yoktur, ancak koruyucu astar Fletcher Cox, Robert Quinn, Brandon Graham ve Javon Hargrave’i canlandırıp canlandırmamak da dahil olmak üzere ücretsiz bir şirkette yapabilecekleri bir dizi seçeneğe sahiptirler. Daha genç olmalarına yardımcı olmak için bu seçeneği kullanalım.

Kancey’nin 2022 bant istisnai olarak olağanüstü ve onu Büyük Panomun biraz yukarısına taşıdım. Önceki 2 sezonda kaos yarattı, 13.5 çuval koruyucu anlaşma olarak dizildiğinde, ülkede en çok. 1.80 boyunda 559 pound, cılız, ancak Pitt’in Aaron Donald ile yaptığı önceki anlaşma da öyleydi. (Açık olmak gerekirse, o Donald değil, ancak yine de saygın.) Philadelphia temel amiri Howie Roseman’ın D-çizgisine büyük yatırım yaptığını ve Kancey’nin yanına uyacağını biliyoruz 2022 birinci tur Jordan Davis.

.

Leave a Comment