MistaFlava'nın NFL Sezon Öncesi 1. Haftası *** GÜÇ SEÇİMLERİ *** (Yazılar + Analiz)

# 1 MistaFlava’nın 2015 NFL Futbol Rekoru: 0-0 ATS (+0. Birimler)

Burada ve burada bazı sezon öncesi video oyunlarına bahse gireceğiz. İlgilenenler için tam listeler ve oldukça az bahisler. Normal Sezonun başlangıcı.

———————- ————————————————– ———————

Perşembe, Ağustos

New England Patriots +3 ( Birimler)

Billy B’yi oldukça ortalama bir rutin sezondan kırma şansınız yok. Ünlü koçun sezon öncesi verimleri ile ünlenmiş olması ve video oyunlarını kazanmak istemesi nedeniyle bunu belirtiyorum. Futbol video oyunlarını kaybetmek onun DNA’sının bir parçası değil. New England, son 3 NFL Sezon Öncesi’nde 9-2 SU ve ideal bir 3-0 SU’ya gittiler 44 peki neden mazlumlar? Giants’ın çok fazla genç yeteneği olduğundan emin olun, ancak ilk serinin ötesinde mi oynayacaklar yoksa bu gece mi oynayacaklar? inanmıyorum. Taraftarlar, NFL’deki muhtemelen en iyi departman olan Foxboro’da önümüzdeki sezon için hazır ve mutlu olacaklar. Daha önceki Buffalo Bills’in rahatsız edici organizatörü Brian Dabolll’un yepyeni Giants Baş Antrenörü olması ve onun eğilimlerini anlayan biri varsa, Belichik olmalı. Öyle inanıyorum. Geçen sezon Patriots sezon öncesi video oyunlarına bir göz atın ve meydan okuyanları ezdiler. Bu hattın Giants’ı tercih ettiği tek faktör, Giants’ın bu video oyununun çoğunda QB’ler Tyrod Taylor ve Davis Webb’i oynayacak olmasıdır. Vatanseverlerden Tom Brady’nin olmadığı filmde gördüklerimize dayanarak 96 Bu sezon öncesi açılış maçında mazlum olarak onlarla gitmem gerekiyor. Biraz futbol izlemek için vefat ediyorsanız, bu video oyununu NFL Network’te kaydedin.

Oyunun Trendi: New England 9-3 SU geçen 12 Sezon Öncesi Maçlar

Yeni ingiltere 23, NY Giants

Baltimore Kuzgunları -3 (13916397 Birimler)

Çoğu kişi buna aşina değildir, ancak futbolla ilgili her şeye göz atın ve sezon öncesi herhangi bir seviyede takip edin, Baltimore Ravens’ın bu video oyununa sezon öncesinde gerçekten kaybetmeden girdiğini anlayacaksınız 117 ve onlar 14 video oyunu yenilmezlik serisi. Hızla en dikkat çekici grup ve koç. Kuzgunlar 23- -1 ATS 36 John Harbaugh yönetiminde sezon öncesi video oyunları. sonunda Kuzgunların ne kadar zor zamanlar geçirdiğini hepimiz anlıyoruz. sezon, bu nedenle, şu anda kazanma yöntemlerine geri dönmek ve ilklerini almamak için sezon öncesine girdiklerini varsayabiliriz. L 96 sezon öncesi Harbaugh altında. Bu benim tahminim. Bu gece Tennessee’nin oyun kurucuları Malik Willis ve Logan Woodside olacak. Kuzgunlar aslında birkaç yıldır Harbaugh altında savunma konusunda geliştirildi ve bu video oyununda pek de farklı olmamalı ve bu gece Titans QB’lerini birkaç hata ve top kaybına ihtiyaç duyduklarını çabucak görebilirim. Kuzgunlar için programı QB’de yürütmek, bu gece topun diğer tarafındaki 2’den daha usta ve daha iyi bir oyun kurucu olan Tyler Huntley olacak. Harbaugh sezon öncesi video oyunlarını kaybetmeye başlayana kadar onu kıramazsınız.

Oyunun Trendi: Baltimore – -1 ATS John Harbaugh’un sonuncusunda 34 Sezon Öncesi video oyunları.

Baltimore , Tennessee 6


# 2 Tebrikler Flava! 2-0 şu anda!

BOL Kardeşim. Haydi yuvarlanalım!
Güçlü bir yıl için sabırsızlanıyorum!

# 3 Harika İş Flava! Geri davet et! Bu sezon en iyisini diliyorum, paylaştığınız için teşekkürler!

# 4 Bay. Flava… oyunlarınızla sürekli çabanıza ve zamanınıza değer veriyor … işte güçlü bir sezon arkadaşına … BOL … indy

409396115112

# 5 409396115112 dahil …

Cuma, Ağustos

Detroit Lions ML -70( Birimler)

Pekala, bugün bu bahsi izlemenin kolay gerçeği üzerine oynamam gerekiyor Hard Knocks 1. Bölüm ve bundan zevk almak. Şaka. Şaka bir yana, bu grubun yükselişte olduğuna inanıyorum ve gerçek programda ne olduğunu göremesek de, ‘da gerçekten yakın kayıplar yaşadılar. ve daha çok bir toparlanma sezonundan kaynaklanmaktadır. Her iki grup da sezon öncesi video oyunlarının 3’ünü de kaybetti. ancak sonuçlara bakarsanız, bu video oyunlarında Aslanlar Şahinlerden çok daha yakındı ve büyük olasılıkla kazanması gerekiyordu. birkaç tanesi. Atlanta gerçekten 1- SU son sezon öncesi video oyunları ve şüphesiz bu video oyunlarını bir franchise olarak umursamıyor. Raporlarda, her iki grupta da bu gece tam bir çeyrek oynayan yeni başlayanlar var. Hard Knocks programına geri dönmekten hoşlanmıyorum, ancak bu oyuncuların birkaçının kazanma yöntemlerini gördük (Jamaal Williams’ın konuşmasını tarif ediyorum) ve bu gece grup zihniyetine güveneceğim. Lions’a kazanmaya gidiyorum. Şahinler sezon öncesi dönemi emer ve yıllardır vardır.

Oyunun Trendi: Atlanta 1-

SU son
Ön- Sezon video oyunları.

Detroit , Atlanta

Jacksonville Jaguars ML -112( Birimler)

Sezon Öncesi olduğunu anlıyorum ama Jaguarlar ve Aslanlar üzerinde olduğum gerçeği aslında korkutucu. Normal Sezonda benim için olmaz ama bu sezon öncesi ve karanlıkta tahmin yürüteceğim. Tüm dünya bu video oyunu için Cleveland’da olacak ve Vegas rakamlarına göre %+ yaklaşık. QB Deshaun Watson’ın Browns’ın piyasaya sürülmesi için uzun süredir beklediği gerçeğiyle kör olduklarından, herkesin bu video oyununda göz ardı ettiği en önemli unsur, Jacksonville Jaguar’larının Sezon Öncesi’nin 2. video oyununu oynuyor olmalarıdır. Aslında şu anda Hall of Fame Game’de oynuyor ve sahada uzun zaman ve deneyim kazanıyor. Bu büyük. Brown’lar, Watson’ın tüm durumu için bir tür tamirci ve aslında kalıcı olarak gerçek bir video oyunu oynamadı. Bu endişe verici. Aynı şekilde, HOF Oyununda oynamadıktan sonra bu gece QB Trevor Lawrence’ın oynadığını görüyoruz ve her iki gruptan da fazla bir şey beklemiyorum (düşük puan olabilir) Jaguarların zafer kazanacağına inanıyorum ve biraz ivme kazandırmak istiyoruz.

Oyunun Trendi: Jacksonville bu sezon öncesi bir Sezon Öncesi Maçı oynadı (kesinlikle başka hiçbir şeyi yoktu) Jacksonville 10, Cleveland

San Francisco 49 ers -2.5 ( Birimler)

Aaron Rodgers’ın birkaç gün önce asla asla istemediğini söylediğinden daha fazlasına bakmayın. Packers’ın bunu ne kadar takdir ettiğini anlamak için tüm video oyununu oynamadığı sürece Sezon Öncesi Oyunlar için giyinmesi gerekiyordu. Onlar yapmıyor. San Francisco hayranlarının önünde eve giriyor ve bu gece video oyunu gibi video oyunlarına daha fazla ilgi duyduğumu hissediyorum. İstatistiklere bakıldığında Green Bay Packers, mevcut H altında 7 sezon öncesi video oyununda 2-5 ATS’dir. Antrenör Matt Lafleur’u ziyaret edin ve aslında geri dönmek için mükemmel bir grup olmadı. Aslında San Francisco’nun bu gece biraz futbol oynayabilecek veya sadece birkaç dizi izleyebilecek QB Tre Lance ile ne bitirdiğini görmek beni büyüledi. Her iki durumda da, oynadığı zaman bazı güzel ilginç şeylere güveniyorum ve şu anda Packers’ın umursamadığını anlıyoruz. Bütün bunlar, bu gece Niners’ı karanlıkta tahmin etmem için yeterli. Sezon Öncesi aslında bir yazı tura ama ATS + SU istatistikleri bir şeyler gösteriyor ve Lafleur bir sezon öncesi antrenörü değil.

Oyunun Trendi: Green Bay, Baş Antrenör Matt Lafleur yönetimindeki Sezon Öncesi video oyunlarında 2-5 ATS.

San Francisco 16, Green Bay

# 6 13916182 Bay Flava… ilk fikrin dostuna değer veriyor …
bunlarda seninle … indy

.

Leave a Comment